Podivný chování propojení PC s W7/32 s Huawei TIT-L01

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#16 Příspěvek od Celeron »

xmurgi píše:V nastaveniach telefonu treba zmeniť režim USB...
V nastaveních telefonu nic k režimu USB není ani v sekci pro vývojáře. Možná to v Androidu 5.1 není...
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#17 Příspěvek od Standa99 »

Ve VBoxu jsem měl TC 8.52a a ten umí automaticky nainstalovat plugin (viz. první obrázek), nebo ho musíš ručně nakopírovat do C:\totalcmd\plugins\wfx\ADB\ .
Vypadá to, že se ti automaticky přepíná telefon do MTP, tak buď využij ten druhý plugin MediaAudio2 (viz. druhý obrázek), nebo si telefon přepni (viz. třetí obrázek), ale to netuším, jak to přepínání máš (tohle je z čistého Androidu 7.1.2). Píšeš o nenalezeném MTP ovladači, takže je ho potřeba doinstalovat.
ADB ovladač bude v rootu Správce zařízení, nějak podobně jako na čtvrtém obrázku, ten bude taky potřeba doinstalovat, pokud se nestáhne automaticky.
Přílohy
adb-spr-zar.png
(11.07 KiB) Staženo 176 x
and-usb-set.png
(51.63 KiB) Staženo 161 x
tc-plug-ma2.png
(17.12 KiB) Staženo 163 x
tc-plg-ins.png
(35 KiB) Staženo 101 x
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#18 Příspěvek od Artaban001 »

Ahoj. Mám tablet, měl jsem telefon z androidem 4.4.4 - při zapojení kabelu do mobilu (druhej konec již máš v PC) se Ti na displeji telefonu objeví ty výše zobrazené možnosti připojení. nejčastěji používám "režim přenosu souborů". Pokud je tato volba poprvé, je třeba vyčkat, než se naaplikují ovladače. Je možný, že se Ti ty ovladače načetly nekorektně, nebo nemáš vhodný USB port. (možná zařízení odinstaluj a nainstaluj jej znovu)Možná je lepší si nechat do notebooku - stolního PC nechat nainstalovat tu "Hyuaweií aplikaci" - ona se Ti pak nainstaluje i do mobilu.

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“