Vinylové desky

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#16 Příspěvek od konosuke »

nepovedené CD-R patří na strom zavěšené na rybařský vlasec, plašidlo na špačky a kosy co chodí sadaři na třešně nebo rybíz či holuby co poserou balkón v paneláku
tuna jeden vzorček inšpirácia na fotke pre fajnšmekrov ako na to:
Přílohy
platina.JPG
(19.43 KiB) Staženo 89 x
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
LRLRLR
Příspěvky: 29
Registrován: 05 pro 2016, 01:00

#17 Příspěvek od LRLRLR »

radioelectrum - Kdyby někdo o takovém rámu věděl, tak bych byl rád.
elektrosvit - To je moc moralistické rčení. Ze zdi se může přeci kdykoliv sundat a přehrát. A alespoň se nebude těsnit někde v koutě.
stefan31 - Zlaté nemám, ale mám nově kupu barevných. Každopádně ani nechci takto vinyly vystavovat. Bál bych se prachu a jiných vlivů. Chci je spíš vystavit i s box artem.

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#18 Příspěvek od sinclair »

Nejkrásnější jako dekorace bývaly LD video disky s průměrem 12", ty byly téměř všecky zlaté.
Anebo v Loděnicích vysomrovat ojetou LP lisovací matrici, než ji zrecyklují. Zarámovaná je také nádherná, přestože si ji nepřehrajete - protože je lisovací, tak nemá drážky, ale "pahorky" /to pro mladší:-)/
Tím líp totiž - vrcholky budoucích drážek lépe lámou světlo a je to tím efektnější.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#19 Příspěvek od konosuke »

LD byly krásné, velké jak LP ale u nás velmi málo rozšířené, mám jedinou a mohu se leda naň koukat bo přehrát není na čím...sběratelská raritka technologie která zanikla
Přílohy
LD.jpg
(30.81 KiB) Staženo 63 x
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#20 Příspěvek od sinclair »

Na ebay jsem viděl celkem levně a vícekrát funkční multiplayery od Sony /ale už si nepamatuju typ/, se kterým jsem začátkem 90. let pracoval, připojený na tehdy nejvýkonnější videoprojektor Barco.
Umí to přehrát krom jedno a oboustranných LD i běžná zvuková a datová CD, ale současná DVD bohužel nikoli.
Za necelých 200 babek si ten sestřih koncertu budeš moct přehrát :-)

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#21 Příspěvek od konosuke »

ten formát nosiče frčel v USA, Kanadě a Japonsku - než přišlo DVD
přehrávač LD jsem viděl a ohmatal si akorát Sony, Toshiba a Pioneer ani nevím či někdo v Evropě vyráběl
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“