daruji 2 LCD televize Praha

NEKOMERČNÍ nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od radioelectrum »

Dnes odjíždím přímo z práce, takže odběr až od pondělí. TV jsou ZDARMA v této "ceně" máte i informaci kde a kdy si je můžete odvést. Pokud máte zájem o jakékoli další informace zašlete na můj účet 195378600/0300 částku 200kč a do správy pro příjemce dejte svůj nick. Obratem po připsání peněz dostanete požadovanou informaci. V případě nutnosti provádění dalších právnických úkonů jdou veškeré náklady s tím spojené na váš vrub. (např. na dotaz jestli nejsem na hlavu budete muset zaplatit nejen celé vyšetření, ale též den volna co si na to budu muset vzít a úkony s tím spojené právníkem.) Vyhražuji si právo TV darovat dříve než o nich dostanete Vámi požadovanou odpověď.
Nechci aby se opakovala situace kdy po týdnu a 15 emailech a cca dvouhodinách focení věcí dotyčný co si toho vybral za 300Kč, na konec to dvakrát odložil mi v čase kdy měl dojet ani neposlal omluvu že nepřijede. Po měsíci se poté jakoby nic ozval na jinou moji nabídku a myslel si že jsem na tu starou již zapomněl. Délka této diskuze svědčí o tom že takových lidí je zde hodně...

Uživatelský avatar
Sepp
Příspěvky: 36
Registrován: 19 lis 2011, 01:00
Bydliště: Karviná

#17 Příspěvek od Sepp »

Chytrý plán jak vydělat na lidské zvědavosti. Tento člověk rozhodně není na hlavu.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od forbidden »

O TV zájem nemám, jen čistě ze zvědavosti, jak bys vyřešil, kdyby ty dvě stovky poslalo víc lidí? Než bys stihnul třeba smazat nabídku. To budeš vracet? Nic ve zlým, jen jsem zvědavej. :)

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#19 Příspěvek od konosuke »

ale jednoduše, interbanking každé banky umí platbu vrátit plátci na účet jedním pohybem myšky...
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#20 Příspěvek od rnbw »

Pochybujem, ze sa najde niekto tak blby, aby platil za fotky nejakeho srotu.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#21 Příspěvek od termit256 »

Proc by to vracel, 200 je za foceni tech televizi. Kdyz posle fotky, dostanes cos chtel. Mame kapitalizmus prece :-)

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od forbidden »

No právě, v nabídce je uvedeno, že se platí za info a fotky, takže by vracet nic nikomu nemusel. Dokonce tam ani není řečeno, že zaplacením vzniká nárok na TV zdarma. Nic mi do toho není, taky mám pár špatných zkušeností. Například zásadně neposílám nic na dobírku, jen platba předem na účet. Právo na vystavení takové nabídky má, pravidlům neodporuje, jen je to lehce neobvyklý, tak se asi nesmí moc divit komentářům. :wink:

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#23 Příspěvek od konosuke »

předplatba na účet je sice jistota akorát se riziko nedodání přenese na plátce a páčit z někoho prachy zpět to je o čas a nervy
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
LukinoOl
Příspěvky: 66
Registrován: 09 čer 2016, 02:00

#24 Příspěvek od LukinoOl »

Vašku, pokud jedeš do Přerova, tak je vem. Určitě se domluvíme.

L.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#25 Příspěvek od forbidden »

Určitě, ale jsem tu dost dlouho, na stránkách mám veškerý kontaktní údaje, tak bych byl blbej, kdybych tu dělal nějaký skrčky. Stejně tak třeba na Aukru, 100 % pozitivní komentáře, z toho tak 25 % za prodej taky něco zaručují. Nikdo s tím problém nikdy neměl, ani když mě jen tak kontaktoval přes mail, jen v reakci na nějakou nabídku někde jinde. Asi působím důvěryhodně. :D

Uživatelský avatar
rudolf02
Příspěvky: 445
Registrován: 05 zář 2012, 02:00
Bydliště: ústeckoorlicko

#26 Příspěvek od rudolf02 »

No vážení
Kolega to napsal dosti jasně. TV daruje za odvoz, jiná činnost kolem nich je zpoplatněná.
Pro nepozorné: TV nabízí za odvoz. Čas, který spotřebuje na manipulaci, focení atd. si cení více než těchto TV.
Máte-li zájem o odvoz, domluvte si schůzku.
Máte-li zájem o informace, zašlete peníze.
Jinak si kolegy vážím jako sponzora našeho bastlkroužku. Jistě se nikdo z vás neřídí heslem Dle sebe soudím tebe.

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#27 Příspěvek od radioelectrum »

forbidden píše:O TV zájem nemám, jen čistě ze zvědavosti, jak bys vyřešil, kdyby ty dvě stovky poslalo víc lidí? Než bys stihnul třeba smazat nabídku. To budeš vracet? Nic ve zlým, jen jsem zvědavej. :)
Proč vracet ? Když chce například 100 lidí koupit nějakou písničku v MP3 a všichni za ni zaplatí tak ji mají všichni.

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#28 Příspěvek od radioelectrum »

LukinoOl píše:Vašku, pokud jedeš do Přerova, tak je vem. Určitě se domluvíme.

L.
nemám místo, potřebuji zlikvidovat hromady věcí.

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#29 Příspěvek od radioelectrum »

termit256 píše:Proc by to vracel, 200 je za foceni tech televizi. Kdyz posle fotky, dostanes cos chtel. Mame kapitalizmus prece :-)
chytrý to pisatel.

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#30 Příspěvek od radioelectrum »

a ještě mám navíc jednu kladnou vlastnost ! Pokud někdo něco prodá tak Vám na inzerát ani neodpoví, nebo nechce zdělit parametry konečnou cenu a podobně. Já jsem ochoten i měsíce po tom co to již bude odvezené o tom za úplatu poskytnout data i fotografie. No kdo jiný takovou to službu nabídne. Tak rychle posílejte peníze,ať jste jako první v centru dění !!!

Odpovědět

Zpět na „Nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů“