Nokia N 73 SW

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
zdenek555
Příspěvky: 69
Registrován: 13 říj 2012, 02:00

Nokia N 73 SW

#1 Příspěvek od zdenek555 »

Dobrý den, mám starou Nokii N 73 a " zlobí " potřebuji přehrát softwar, ale neumím to najít na Netu - poradí mi někdo ?
Děkuji Zdeněk

Uživatelský avatar
Osmdesat
Příspěvky: 1497
Registrován: 19 led 2016, 01:00
Bydliště: Liberecko

#2 Příspěvek od Osmdesat »

K tomuto dotazu se připojuji též. Nokia oficiální podporu (a tím i možnost stažení) symbianu už dávno zatípla, imidže tedy budou snad k mání z nějakých alternativních zdrojů.
Co ti zlobí v N73? Mně zlobí baterka - i při nové originální baterii systém nejspíš špatně vyhodnocuje její stav.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#3 Příspěvek od Michal22 »

Borci, nechcivám brát iluze, ale u N73 byly všechny verze SW, někdy od 4.xxx, jen proto, že se měnily loga operátorů a takové ty krávoviny.
Spíš zkuste napsat, jak vám to přesně blbne.
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Uživatelský avatar
Osmdesat
Příspěvky: 1497
Registrován: 19 led 2016, 01:00
Bydliště: Liberecko

#4 Příspěvek od Osmdesat »

Mně se děje to, že baterie se tváři jako skoro plně nabitá a najednou, při volání to zdechne. Nebo telefon prostě leží a vypne se. To se děje, když se moc nevolá.

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#5 Příspěvek od Michal22 »

Osmdesat- a když se vypne, jde potom normálně zapnout?
Chtělo by to změřit vnitřní odpor baterie, aby se dala úplně vyloučit.
Pak se zkus podívat na piny bateriového konektoru, občas se tam udělala taková černá tečka, která byla nedefinovatelně vodivá.
Jinak může být student pod Avilmou, vadný krystal 32,768 kHz, student pod RAP3 (procesor).
Pokud se to opravdu vypíná nedefinovatelně, tak se to blbě hledá. Když s telefonem mírně zakroutíš, nepodaří se ti dosáhnout vypnutí?
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“