Podsvícení na notebooku Acer Aspire 8930G

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
warp
Příspěvky: 1063
Registrován: 23 zář 2004, 02:00
Bydliště: Praha-Sobín

#16 Příspěvek od warp »

Zkus tam zavolat a zeptat se, tento rozmìr LCD není tak èastý, možná to nemají jen na e-shopu. Ty LED pásky jsou urèeny pro klasické monitory/TV, tam se dávají jeden shora, jeden zdola, zkrátka 1 pásek místo pùvodních dvou trubièek. Dìlal jsem to u 22" Samsung TV panelu (1366x768) - naprosto bez problému. Do NTB LCD se asi nevejde, krom toho je tøeba vymìnit pùvodní invertor CCFL za LED budiè - bìžnì asi nesehnatelné. V TV/monitoru se vyøadí (pojistka, propojka apod.) pùvodní VN zdroj a napojí LED budiè, místa skoro vždy dost.

Uživatelský avatar
zdenek-ch
Příspěvky: 170
Registrován: 13 lis 2010, 01:00
Bydliště: Frýdek-Místek

#17 Příspěvek od zdenek-ch »

Zkusil jsem objednat tohle:

https://www.aliexpress.com/item/414mmx2 ... 0.0.cmpmsC

Tak snad to bude ok...

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#18 Příspěvek od rezis »

rnbw píše: To vyzera na vadny kabel - typicky prelomeny v pante. LCD panel takto postupne prechadza do biela ak vypadne jeho napajanie (a podsvietenie svieti).
A nikdo nic :D Jak tady napsal kolega. Pokud je panel bílý tak je buď chyba v kabelu - vypadává napájení panelu, nebo v samotném panelu. Nesvícení - to samozřejmě může být trubicemi - což by odpovídalo růžovému nádechu.
Takže suma sumárum hledal bych více chyb.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
zdenek-ch
Příspěvky: 170
Registrován: 13 lis 2010, 01:00
Bydliště: Frýdek-Místek

#19 Příspěvek od zdenek-ch »

Tak já zkusím vyměnit ty trubice, samozřejmě i s kabeláží a dále uvidím, zda problém zmizí...

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“