VEŽA Panasonic SA-AK17 pokazene vseličo

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
gulo
Příspěvky: 118
Registrován: 02 srp 2007, 02:00
Bydliště: liptovsky mikulas SK

VEŽA Panasonic SA-AK17 pokazene vseličo

#1 Příspěvek od gulo »

dostala sa mi do ruk vezicka ktora uz daco prezila od nasich tmavsich spoluobcanov
--nesla pustit chyba F61-nejake R v zdroji upecene- uz sa pusti
--do koncaka ide zly signal-vadny je predzosik to uz viem-premerane len objednat

ale
--, este okrem ineho pri pridavani hlasitosti je pocut do urcitej hranice pukanie//kroky//a hlasnesie ako signal hodne rusive a potom dalsie zosilnenie//podla displ// je zoslabenie//zaujimave//
--nezobrazuje indikaciu vybudenia asi berie od niekal signal na vyhodnotenie z koncaka-potreboval by som poradit kde //koncak tam vobec nieje olamali mu nohy zatial je to prerabka na tda2030 do obyvacky staci//
--nejde displej//tie kondiky pri jeho napajani uz su vymenene -ak dakto vie ako displeje tohto typu funguju prosim poradit zatial je to urobene//drobna uprava// aby daco bolo vydiet ale v original zapojeni nejde vobec
--okrem ineho nejdu kazety asi problem z napajanim kaziet lebo na displ ukazuje ze bolo tlacidlo stlacene ale ku kazetam som sa este nedostal

vezicka je to celkom pekny kusok zasluzi si opravu ak niekto vie poradit aspon nieco piste VOPRED DAKUJEM

servis manual sa da najst tu
http://www.eserviceinfo.com
uz ho mam doma : )
čo zhorí nezhnije aspoň oheň cestu ukáže

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od ZdenekHQ »

Oni naši tmavší spoluobčani už dokážou "vybydlet" i Panasonic ? No to bude ještě veselo...
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
PTAZZ
Příspěvky: 308
Registrován: 15 úno 2007, 01:00
Bydliště: Velvary
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od PTAZZ »

ZdenekHQ píše:Oni naši tmavší spoluobčani už dokážou "vybydlet" i Panasonic ? No to bude ještě veselo...
to bys koukal,co všechno dokážou,hlavně vybydlet.
Kdysi jsem byl strašně namyšlený, ale teď?! Teď už nemám chybu :-D

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“