Program pro sdílení monitoru

Software potřebné k práci s elektronikou

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jirys
Příspěvky: 330
Registrován: 02 zář 2009, 02:00
Bydliště: Severní Morava

Program pro sdílení monitoru

#1 Příspěvek od jirys »

Existuje nějaký program pro Win10 a Android kde by se dál sdílet obraz monitoru na tabletu přes WIFI na druhém konci města a ještě aby se dalo na tom tabletu dělat upravy a přeneslo se to online do PC ??

Kdysi existoval nějaký program ( tunel ) pro připojení PC ve skupině přes wifi ale již ani nevím jak se jmenoval ...

Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

#2 Příspěvek od Zaky »

Nevím, jestli správně chápu, co potřebuješ, ale sw pro vzdálené ovládání, jako VNC nebo pokud nemáš veřejnou IP, tak TeamViewer by to měly řešit.
Krátce před tím, než se to rozbilo, tak to ještě fungovalo...

Uživatelský avatar
jirys
Příspěvky: 330
Registrován: 02 zář 2009, 02:00
Bydliště: Severní Morava

#3 Příspěvek od jirys »

Mám veřejnou IP adresu
ale mi se zdá že ten TeamViewer funguje jen v jedné síti a nejde na tabletu kreslit ...

Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

#4 Příspěvek od Zaky »

TeamViewer funguje v rámci Internetu kdekoli, ani jedna strana nepotřebuje veřejnou IP, pouze je třeba si uvědomit, že právě to, že není potřeba veřejná IP znamená, že veškerá data proudí přes server(y) TeamVieweru. Vzhledem k tomu, že tablet zobrazuje plochu PC, mělo by fungovat zcela vše, jako když sedíš u PC. Akorát je pochopitelně problém s klávesovými kombinacemi, pravým myšítkem a tak. Různé softy pro vzdálenou správu to mají vyřešeno některé lépe, jiné hůře až vůbec.
Krátce před tím, než se to rozbilo, tak to ještě fungovalo...

Uživatelský avatar
jirys
Příspěvky: 330
Registrován: 02 zář 2009, 02:00
Bydliště: Severní Morava

#5 Příspěvek od jirys »

díky ten TeamViewer jsem stáhl a funguje asi jsem měl před tím stáhle něco jiného .

Odpovědět

Zpět na „Software“