DPS koupím

Přístroje, součástky, náhradní díly. Náhrady součástek, kompatibilita apod.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
AZK401
Příspěvky: 141
Registrován: 21 dub 2011, 02:00
Bydliště: Praha 4

DPS koupím

#1 Příspěvek od AZK401 »

Na zesilovače Transiwatt 40, 44, 120, AURA, z B73 a podobné. Kvazi i komplementáry. Nebo jejich vraky.

Uživatelský avatar
jasin
Příspěvky: 1440
Registrován: 22 úno 2005, 01:00
Bydliště: Kunratice u Prahy

#2 Příspěvek od jasin »

Je možné že něco z toho bude mít Kohout http://www.tistaky.cz/
ještě na skladě, případně má uložené filmy.
Svět vypadá dobře jen při pohledu přes koňské uši.

Uživatelský avatar
AZK401
Příspěvky: 141
Registrován: 21 dub 2011, 02:00
Bydliště: Praha 4

#3 Příspěvek od AZK401 »

Díky, zkouším

Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

#4 Příspěvek od Zaky »

Nebo vzhledem k (ne)složitosti nakreslit znovu, třeba v Eagle, Kicadu, nebo jiném návrhovém programu dle libosti a nechat udělat u Číňana. Nebude to sice echt originál, ale bude to mít prokovené otvory a tedy podstatně větší odolnost při pájení, nepájivou masku a potisk. Takový transiwatt jen tak někdo nemá :-) A nebo lépe stavět radši jiný modernější zesilovač. A nebo, pokud je cílem mít lepší zesilovač (hodně muziky za málo peněz), koupit mrtvolku něčeho slušnějšího a opravit (moje oblíbená metoda). A nebo v druhém extrému nakreslit toho Transiwatta tuší na pauzák a spáchat fotocestou s použitím laku Positiv20, kusu cuprextitu a FeCl3 sám. A nebo v případě úplného minimalistického extrému to načmárat lihovkou na cuprex a vyleptat tak. Nebo ubastlit na univerzál, takového Transiwatta taky jen tak někdo nemá :-) Cest je mnoho.
Krátce před tím, než se to rozbilo, tak to ještě fungovalo...

Uživatelský avatar
AZK401
Příspěvky: 141
Registrován: 21 dub 2011, 02:00
Bydliště: Praha 4

#5 Příspěvek od AZK401 »

Já chci naučit vnuka držet pájku a tak musím volit něco jednoduchýho - na co taky já stačím a potom využít šuplík KCéček a KDéček. Konec TW by na bastldesce šel, v něčem složitějším bych se ztratil - MP3 to sluchátkovým výstupem utáhne a bude to dost řvát - rodiče budou nadšeni. To bude pomsta dceři za její Metallicu a R.E.M na plný pecky, když jí bylo 15!

Uživatelský avatar
dred
Příspěvky: 1583
Registrován: 08 dub 2007, 02:00
Bydliště: Handlová

#6 Příspěvek od dred »

Až by ti nevadilo ,tak za poštovné z SK , mám jeden plošák z TW120 - síce bez zdrojovej časti, ale zato vyrobený vlastnoručne lievikovým perom tuším v r.1982 :lol:
Alebo až ťa to neponáhľa...švagor chodí do CZ (aj Praha) pár krát do mesiaca, môže to prípadne poslať na pošte v CZ... ale neviem kedy nabližšie pôjde..
Přílohy
TW120.jpg
(147.37 KiB) Staženo 102 x

Uživatelský avatar
AZK401
Příspěvky: 141
Registrován: 21 dub 2011, 02:00
Bydliště: Praha 4

#7 Příspěvek od AZK401 »

dred: Výborně, děkuju, máš SZ

Odpovědět

Zpět na „Sháňka po přístrojích, součástkách nebo náhradních dílech“