Co jste pøinesli zajímavého ze sbìrného dvora 3

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Olchor
Příspěvky: 1513
Registrován: 18 lis 2009, 01:00
Bydliště: Blansko

#706 Příspěvek od Olchor »

Tenhle bazmek jsem našel na SD. Na krajích to má vydutá zrcadla, skrz která svítí LED nebo laser na střed, kde je rotující zrcadlový komolý jehlan.
Co by to mohlo být? Součást nějakého projektoru?
Přílohy
obr-376.jpg
obr-375.jpg

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#707 Příspěvek od rnbw »

Pultova citacka ciaroveho kodu.

Uživatelský avatar
Olchor
Příspěvky: 1513
Registrován: 18 lis 2009, 01:00
Bydliště: Blansko

#708 Příspěvek od Olchor »

Jo, to bude ono. Dík.

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#709 Příspěvek od sinclair »

Jaro pryč a vyhozený analog furt nikde, ani tady u nás. Samý digitální sráč :D Zlatý časy, když jsem ze SD tahal krásný Tesly, RFT i Západ všeho analogového /zesilovacího/ druhu :D To už je tak nejmíň 10 let i víc.
Dneska se i hodně škaredý TW40 Junior, slepený doma, jen s originál předním panelem, vydraží na Aukru klidně i za 2 litry. Někdy jsem ze SD donesl i dvě, když se zadařilo. TW140 a všelijaký AZS taky běžně...
Tenhle recyklovatelný digitální šrot už většinou k ničemu není. Je postavený už ve výrobě z tak mizerného materiálu, že se GO fakticky rovná stavbě či koupi úplně nového. Leda tak pro zábavu s rozebíráním..
Naposled jsem donesl něco cennějšího asi tak předloni.
Nefunkční, lehce přismahnutý, ale dobře opravitelný NAD 2700. Takovou technickou krásu vyhodit, na to už musí být dobrý ignorant. Koncák, co dává přes 200W na kanál...

Uživatelský avatar
RayeR
Příspěvky: 1167
Registrován: 02 srp 2009, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#710 Příspěvek od RayeR »

>sinclair
Hele to uz sem nevidel taky ani nepamatuju, z AV sou to dnes same DVD prehravace s vysisovanymi lasery nebo vadnymi zdroji, set top boxy a nake ty plastove "hi-fi" veze. I kdyz tu a tam este nekdo vyhodi treba teslacky kotoucak, spise nizsi rady, mono... nebo nejaky ty gramce... Ale kdo chce, muze celkem levne takove audio komponenty nakoupit na blesaku na Kolbence (teda u Elektry)....

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#711 Příspěvek od Celeron »

Nojo, do SD už ani nemá cenu chodit. Nejenže to maj obšancovaný a obsluha nic nechá ale už tam jsou jen věci bez nějakýho využití. Jó kde jsou ty časy, kdy jsem odtamtaď přinesl plnej Makiťáckej kufr s 6211D bateriovkou, nabíječkou a dvěma baterkama. Stačilo jen vyměnit přelomenou šňůru u nabíječky a nabít baterky. Až asi za rok jsem dal obě do Fulguru repasovat a slouží dodnes.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
dobrman
Příspěvky: 1470
Registrován: 12 srp 2012, 02:00
Bydliště: J H

#712 Příspěvek od dobrman »

zrovna včera jsem do SD odvezl 10 let starou, ale funkční, tv (SAMSUNG CS-29Z30BP Slim, ale cca 30kg). Nikdo jí nechtěl a v paneláku se to skladovat nedá.
Tak jsem se tam rozhlížel a bylo tam dost pěknejch věcí. Zahlídnul jsem tam i několik BARCO crt asi 22", že prý v nějakým špitálu "přezbrojili".
Ale směl jsem se jen dívat, furt jsem měl za prdelí ženskou a dva chlapy. Hlídali to tam jak zlatej poklad. Zkoušel jsem, jestli by se nedali ukecat na nějaký cajky z hromady PC, ale marně....:(
........Nedůvěřuji velbloudům a obecně nikomu, kdo dokáže týden nepít........

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#713 Příspěvek od Jenys »

Dnes jsem dotáhl ze SD tento Tesla CD player, doma jsem ho skusil a donce funguje, jen nemá DO. Jen sem zkusmo přehrál pár písniček a zdá se že funguje normálně. Snad to bude lepší kousek, než byl ten gril :D
Přílohy
20180608_163507[1].jpg
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#714 Příspěvek od Hubert_79 »

Jenys: To je ale super úlovek! Pokud vím, tak toto DO nikdy nemělo, takže to máš komplet :)
Kdybys přemýšlel, že se ho zbavíš, písni SZ.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
RayeR
Příspěvky: 1167
Registrován: 02 srp 2009, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#715 Příspěvek od RayeR »

Gratulace, pekny kousek. Tusim ze to Tesla vyvijela ve spolupraci s Philipsem? Nebo ze tam sou nake jejich komponenty. Kdysy sem to videl v bazaci asi za 2 litry, pak uz hodne dlouho ne. Tak to je dobry, ze to nema este mrtvej LASER jako vetsina tech DVD, co lezi v Aseku. A zkousels, jesi to prehraje i paleny? Prip. CD-RW? To stary mechaniky moc nebraly.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#716 Příspěvek od rnbw »

Dialkovy ovladac s prijimacom predaval Philips samostatne (u nas asi nie), mozes si to vyrobit aj doma: http://www.ebastlirna.cz/modules.php?na ... c&p=550706

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#717 Příspěvek od Hubert_79 »

Mám 911 a ta CD-RW nepřehraje. CD-R jo.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#718 Příspěvek od rnbw »

CD-RW neprecita takmer ziadna mechanika, ktora bola vyrobena pred ich uvedenim na trh (1997).

CD-R by mala precitat kazda. Akurat to moze byt s chybami, ak uz nie je v dobrom stave.

Uživatelský avatar
mkat
Příspěvky: 615
Registrován: 22 čer 2009, 02:00
Bydliště: tisovec

#719 Příspěvek od mkat »

A vyzerá že aj display je v poriadku.Tak ti gratulujem.
Ved tam nemôže byť veľká chyba,včera to ešte perfektne fungovalo!!

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#720 Příspěvek od Jenys »

Chlapi díky za pochvalu :D Jo vzadu je Din konektor na na to DO. V našem SD je vzadu rampa, na kterou se to odkládá a pak to jen dají dovnitř za vrata. Já na nejprve kouknul, vzadu byl pěkněj černej chladič, tak jsem si říkal, když to nebude fachat, bude to na součástky. Ani jsem se nerozhlížel a popadnul to a šup s tím do auta. Zatím jsem pálený nezkoušel, tak to budu muset ještě zkusit. Jo, kdybych v tom dvoře byl zaměstnanej, tak se doma nehnu :lol: Páč tam musí být takovejch pěknejch věcí co normálně není vidět, achjooo :?
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“