Zkušenosti s nákupy v LIDLu. 2

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#256 Příspěvek od ZdenekHQ »

ČOI je takovej trošku alibistickej spolek. Třeba reklamace jim spadá do kompetence jen do okamžiku, než třeba prodávající tu reklamaci zamítne. Pak vás odkážou na soud a hotovo. Takže co udělá prodávající?
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#257 Příspěvek od kejki »

Běžně reklamace na kopii, jednou zaúčtovaný daňový doklad už nedám z ruky. znalé firmy vystaví dobropis, který jim podepíšu a hotovo.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#258 Příspěvek od forbidden »

Tak ta bába byla dobře mimo, dobropis jí asi nic neříká. :?
Já vím, proč se Lídlu vyhýbám. Sice tam čas od času zajdu pro nějakou drobnost, když jdu kolem třeba na výletě, ale nákupy tam dělat nebudu. Samý neznámý značky, co jsem se díval na mléčný výrobky, tak od pšonka. :evil: Jako kdybysme to u nás nevyráběli...

Uživatelský avatar
ACDC
Příspěvky: 503
Registrován: 20 čer 2005, 02:00
Bydliště: Bukovec okr.Frýdek Místek

#259 Příspěvek od ACDC »

Tak zpět k PARKSIDE PERFORMANCE Aku vrtací šroubovák 20 V PABSP 20-Li A1, mám ho doma, jsem mile překvapen. Tak snad pojede bez poruchy. Zkoušel jsem například vrtat vrtákem 13 do oceli tl.6mm na druhý rychlostní stupeň,předvrtané osmičkou a není v tom problém. Samozřejmě že jsem nevrtal max otáčkama (optimální cca 500ot. čili první rychlostní stupeň), takže sílu má.

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#260 Příspěvek od Pikofarad »

forbidden píše: co jsem se díval na mléčný výrobky, tak od pšonka. :evil: Jako kdybysme to u nás nevyráběli...
Lidl letos koncem května zveřejnil své dodavatele privátních značek. Jsou mezi nimi i velká jména. Diskontní řetězec Lidl zveřejnil při příležitosti oslav desátého výročí na českém trhu některé ze svých dodavatelů privátních značek.

Masné výrobky, například značek Pikok nebo Boroni, řetězci dodávají Kostelecké uzeniny, Krahulík - masozávod Krahulčí, Steinhauser a Alimpex - maso. Mléčné výrobky pro privátní značky Pilos a Bluedino dodávají Mlékárna Čejetičky, Mlékárna Valašské Meziříčí, Mlékárna Hlinsko, Agricol a Bohušovická mlékárna. Destiláty má Lidl od Rudolfa Jelínka (loni se řetězec rozešel s Fruko - Schulz), pivo Argus od Pivovaru Protivín, nealko nápoje od Vesety, saláty od Delimaxu.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#261 Příspěvek od Celeron »

Dnes dopoledne jsem zkusil Lidl zda už dorazila moje reklamace. Nic, přitom už to je 5 dní od SMS avíza. Vyloženě si ze mě dělaj prdelky.
Zítra kouknu kolik dní je to od podání reklamace, jestli to náhodou už není 30 dní. Třeba si tímhle natahujou termín vyřízení. Jestli je to 30 dní, tak si zítra dojdu pro peníze ať si opravu či výměnu vetknou do řiti.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#262 Příspěvek od forbidden »

Pikofarad píše:Mléčné výrobky pro privátní značky Pilos a Bluedino dodávají Mlékárna Čejetičky, Mlékárna Valašské Meziříčí, Mlékárna Hlinsko, Agricol a Bohušovická mlékárna.
No to je zajímavý, naposledy jsem tam byl v půlce dubna a koukal jsem asi na čtyři mléčný výrobky, co mě zajímaly. Pilos značku si zrovna vybavuju, všechno bylo od pšonků. Někdo si asi dělá prdel.

Uživatelský avatar
dobrman
Příspěvky: 1470
Registrován: 12 srp 2012, 02:00
Bydliště: J H

#263 Příspěvek od dobrman »

konkrétně
pod privátní značkou Pikok vyrábí polská firma Pamapol S.A., Polsko a další

Bluedino - Zakład Mleczarski w Lidzbarku Warmińskim, ul. Topolowa 1, 11-100 Lidzbark Warmiński, Polsko - tady

atd.
........Nedůvěřuji velbloudům a obecně nikomu, kdo dokáže týden nepít........

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#264 Příspěvek od Pikofarad »

Asi to vyrobí na objednávku lidlu kdokoliv pod tou značkou
https://levna-kvalita.cz/privatni-znack ... acka-pikok

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#265 Příspěvek od rnbw »

Skoda, ze EU v ramci ochrany spotrebitela neprikazala uvadzat na vyrobok skutocneho vyrobcu. To by sme asi chceli vela... :roll:

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#266 Příspěvek od Celeron »

Tak teprve dnes reklamace dorazila od čtvrtečního avíza. Už vím, proč to tak udělali, v pátek to bylo 30 dní. Dobrej ojeb, co?
No plynovka je vyměněná, baba jiná komunikativní, tak není co řešit. Co to bylo před tím za krávu blbou netuším. Večír plynovku zkusím ještě radši moc nejásám...
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#267 Příspěvek od Jenys »

Nemá prosím někdo skušenost se sehnáním v čechách druhé baterie do vrtacího šroubováku PARKSIDE PABS 16 B3? Je to tato baterie PABS 16 B3-1 16V 2000mAh IAN 291683
Nějak se mi na netu nedařilo něco najít. Psal jsem do LIDLu, ale ta ženská z toho byla zmatená a psala něco o číslu objednávky, ale já ji koupil přímo v obchodě. To ještě abych dal souhlas se zasláním svých údajů.
Nějak nepochopila, že chci zjistit kde můžu sehnat ještě jednu náhradní baterii. Napsal jsem ji teď sice znovu a polopaticky, ale oni s odpovědí nějak moc nespěchají. Na první dotaz měly víc než týden.
Děkuji za dobrou odpověď.
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
AlesALF
Příspěvky: 206
Registrován: 16 pro 2010, 01:00
Bydliště: mezi HK a JC

#268 Příspěvek od AlesALF »

Mrkni se do návodu, je tam adresa na servis kde asi uspěješ lépe než na centrále kde o 16V "výběhové" řadě už nic nevědí

Uživatelský avatar
kbulda
Příspěvky: 1487
Registrován: 23 říj 2007, 02:00
Bydliště: u Mělníku

#269 Příspěvek od kbulda »

Není to náhodou s něčím shodné :
https://www.eva.cz/oddeleni/akumulatoro ... nabijecky/

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#270 Příspěvek od Jenys »

Tak není to s ničím podobné, ani napěťově. Zítra to zkusím v tom servisu telefonem, to bude lepší. O tom zavolání jsem právě taky přemýšlel, ale bylo už pozdě, tak jsem to jen zkusil zde.
Jinak za chvíli co jsem koupil 16 voltový, tak tam začali prodávat ten dvaceti voltový vrtací šroubovák a ty 20V baterky normálně mívají v Lidlu. Ale jinak se mi ten 16V zatím líbí, nemůžu si na něj stěžovat, jen dvě baterky by se sešly :cry:
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“