Okuliare OAKLEY Dispatch

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
cabernet
Příspěvky: 2775
Registrován: 26 lis 2005, 01:00

Okuliare OAKLEY Dispatch

#1 Příspěvek od cabernet »

Nazdar majstri,
poradte prosim kde by som kupil nove okuliare, najlepsie mimo USA koli cene.

Vdaka.

Uživatelský avatar
fifiju
Příspěvky: 400
Registrován: 05 zář 2010, 02:00
Bydliště: u Kyjova

#2 Příspěvek od fifiju »

Na takovou otázku je ale docela těžké odpovědět. Výběr vhodného optika je něco velice podobné výběru zubaře, jen s tím rozdílem, že optiků je již dostatek...

Uživatelský avatar
jirka5
Příspěvky: 564
Registrován: 27 zář 2014, 02:00
Bydliště: Very Stupid District, hned vedle okresu Postřižiny

#3 Příspěvek od jirka5 »

Kdybys měl cestu do Česka, tak bych ti poradil jednu velmi dobrou Oční optiku v Kolíně. Optometrista tam má super vybavení a neuvěřitelně pečlivě si s tebou pohraje než vybere tu správnou korekci. Opravdu super přístup ke klientovi. A když si následně u nich objednáš brýle, tak za vyšetření zraku ani nic neplatíš.
Abys(te) to lépe našel (našli), tak paní majitelka má příjmení jako jedno staré pivovarské řemeslo. No, Emeričani by v tom spíš mohli vidět hvězdu, a to ona opravdu je! V tom nejlepším slova smyslu!

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#4 Příspěvek od MetalGod »

Hm, vy dva, nechci nic říkat, ale kdybyste nebyli líný si ty vokuláry vygůglit, tak zjistíte, že to jsou pouhý extrémně předražený polarizovaný sluneční brejle.
Ale línej je i tazatel: https://www.heureka.cz/?h[fraze]=Oakley%20DISPATCH
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#5 Příspěvek od Hill »

A musí to být zrovna Oakley Dispatch?
Nebo je důležité, aby byly sluneční a polarizační a ještě ti seděly?
Vybereš si aj na Slovensku.
Těm, kdo si nevybírají odpovědi na soukromé zprávy, už příště neodpovím. Tak.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od forbidden »

Za pár peněz na eBayi. :D
Dělám si prdel, ale už beze srandy, koupil jsem tam Okley na kolo, už před asi třema rokama, trochu starší model a jen za 300,-. Ale byl jsem naprosto překvapenej kvalitním zpracováním, výbavou, balením a prostě vším. Bezkonkurenční koupě, všechny sportovní brejle, i drahý rádoby značkový se můžou jít zahrabat. Naposledy mě zklamaly český R2, rozpadly se. Stejně tak ty jejich rukavky, po prvním použití se z dlaní začly doslova odlupovat kusy toho materiálu. Takže asi tak.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#7 Příspěvek od rnbw »

Vosiel som do prvej optiky. Zobral do ruky Polaroid, vyskusal a hned kupil.

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od forbidden »

Já to tak měl s Ray-Banem, na běžný nošení, na sport bych se o ně moc bál. První model, co mi padl do oka a na oči. :) Sice mi po záruce upadla bočnice, ale v obchodě mi ji vyměnili ještě jako v záruce. Solidní jednání, v Brně ve Špalíčku.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“