EAGLE hodnota value

Software potřebné k práci s elektronikou

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
georgew
Příspěvky: 99
Registrován: 01 lis 2004, 01:00

EAGLE hodnota value

#1 Příspěvek od georgew »

pls help me :(

Podarilo se mi nak smazat ve schematu u soucastek smazat hodnoty (VALUE).Vrstvu VALUE mam zaplou. Kdyz tu soucastku vezmu do schranky a vlozim do schematu, tak tam ta hodnota se objevi. Potreboval bych to nak dostat zpet.

diky za odpovedi
:)

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od stepa »

VIEW-Display/hide layers...

Jinak to nejde, ono jestli se ti to nezobrazuje proto, protoze tam nemas zadnou hodnotu value vyplnenou

Z toho tvyho popisu by to poznal jenom kkt...to jako ze mas ve schematu soucastku u ktery neni videt hladina value, ty ji znovu zkopirujes do schematu a uz je ta hodnota value videt?

Uživatelský avatar
georgew
Příspěvky: 99
Registrován: 01 lis 2004, 01:00

#3 Příspěvek od georgew »

ne mam schema u ktereho chybi hodnota soucastky (value). Vrstvu mam zaplou hodnotu nadefinovanou.

Kdyz tu soucastku u ktere neni videt hodnota value, vezmu do schranky a vlozim do schematu, tak ta hodnota se tam zobrazi.

z toho vypliva, ze mam zaplou vrstvu value a hodnotu zadanou.

Asi se mi podarilo nak vymazat (deletem) tyto hodnoty, ale nevim jak je znova dostat do schematu.

Dps mam navrzene proto to nechci prekreslovat

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od stepa »

A kdyz kliknes mysi na soucastce, aby jsi zmenil hodnotu value, tak ti nabizi moznost zmeny? A kdyz ji rpovedes, tak se to stejne nezobrazi?

BTW oteviras to ve stejny verzi Eagle, ve ktery si to kreslil?

Uživatelský avatar
georgew
Příspěvky: 99
Registrován: 01 lis 2004, 01:00

#5 Příspěvek od georgew »

jo nabidne ale nezobrazi. proste pokud dam SMASH tak je mozno hejbat s hodnotou NAME a VALUE vcetne DELETE techto hotnot. No ale jak to dostat zpet po tom vymazani je mi zahadou

Uživatelský avatar
tominekk
Příspěvky: 295
Registrován: 16 črc 2004, 02:00
Bydliště: 49°11'30.229"N, 16°35'29.415"E
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od tominekk »

lol, když něco smažeš tak to obnovit asi nepůjde, ne? Jedině příkazem zpět.
Prostě používej radši hide layer než delete. Teď ti nezbývá nic jiného než to překreslit.
Chytrej člověk se učí chybama, ale jenom blbec těma svejma!

Andrea
Příspěvky: 9340
Registrován: 07 zář 2007, 02:00

#7 Příspěvek od Andrea »

georgew píše:jo nabidne ale nezobrazi. proste pokud dam SMASH tak je mozno hejbat s hodnotou NAME a VALUE vcetne DELETE techto hotnot. No ale jak to dostat zpet po tom vymazani je mi zahadou
Je to sice už staré vlákno, ale kdyby to někdo hledal. Obnovit smazaný název nebo hodnotu součástky jde, stačí smazat i ten druhý popisek a znovu se objeví oba.

Odpovědět

Zpět na „Software“