flash disk usb 1gb

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
wiktor
Příspěvky: 62
Registrován: 02 črc 2007, 02:00

flash disk usb 1gb

#1 Příspěvek od wiktor »

chtěl jsem se zeptat jestli jste se stím už někdo nesetkal po zapujčení flašhky známému mi jí vrátil nefunkční po otevření jsem zjistil vadný tranzistor u vstupu z konektoru usb bohužel nevím o jaký tranzistor se jedná je naněm akorát velké B nevědel by někdo o jaký tranzistor by se mohlo jednat nebo jestli by šlo ho nějak přemostit pro stažení dat z flašhky.

NEONI
Příspěvky: 505
Registrován: 11 úno 2007, 01:00
Bydliště: SVK

#2 Příspěvek od NEONI »

A co s tym robil... ja som teda s flash diskom robil vselico...3x som ho opral bol sa s nim kupat, vypadol mi z druheho poschodia ale stale je ako novy...takze to som fakt zvedavy

Uživatelský avatar
wiktor
Příspěvky: 62
Registrován: 02 črc 2007, 02:00

#3 Příspěvek od wiktor »

on si stavěl nový počítač a otočil zapojení kabelu usb co vede s předku caseu takže červený kabel plus dal na černý zem i jeho flaška neje dále mu to nenajde mp3 ale gameped to najde jakož i fotak ten mu to najde.

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od stepa »

Dyt uz ty kabely nejdou otocit!!! Maji tam zalisovanej jeden pin, takze to nenarves opacne do toho konektoru. A i kdyby to zalisovany nemel, tak ma manual od desky.

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#5 Příspěvek od jandu »


Uživatelský avatar
stdu
Příspěvky: 1
Registrován: 07 dub 2004, 02:00

#6 Příspěvek od stdu »

Na vstupu obvykle nebývá tranzistor ale stabilizáror 3.3V SMD.

Uživatelský avatar
miroja
Příspěvky: 1779
Registrován: 28 úno 2006, 01:00
Bydliště: SK, Liptov/Tekov

#7 Příspěvek od miroja »

stepa píše:Dyt uz ty kabely nejdou otocit!!! Maji tam zalisovanej jeden pin, takze to nenarves opacne do toho konektoru. A i kdyby to zalisovany nemel, tak ma manual od desky.
Bohuzial stale idu :roll:
Niektore skrine maju kablik od predneho USB konektora v mieste, kde sa pripaja do MB, rozdelene na jednotlive dutinky. Takze bud manual alebo risk...ale este vzdy sa da zmerat merakom, ci je napajanie na tych spravnych pinoch USB konekrora :wink:

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od stepa »

No nevim...co jsem stavel kompy, tak vsechny skrine uz ty konektory mely zality v jednom kuse...at to byly pitomy EC, Colorsit, nebo lepsi.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“