PANASONIC NV-SD400 K-mechanism

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
zybar
Příspěvky: 20
Registrován: 29 bře 2006, 02:00
Bydliště: Veselí nad Moravou

PANASONIC NV-SD400 K-mechanism

#1 Příspěvek od zybar »

Mám tu problém s tímto panákem:
Výtahová šachta nedojíždí do spodní pozice.Asi tak 1cm před spodní pozicí zůstane viset a vodítka nabírající pásek kazety ji berou tak napůl.
Na videu byla měněna PANASONIC lišta mechaniky VXL2307.
K videu mám i kompl. servisní manuál,takže pozice ozubených kol a převodů by měly být vpořádku.
Na pravém boku výtahové šachty mám černý plastový zobáček s pružinou,který mě právě výtahovou šachtu drží v této pozici.
Nemáte někdo obrázek této pravé strany výtahu.V manuálu není vůbec nic,takže nevím jestli náhodou není něco ulomené.

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#2 Příspěvek od bu2520 »

velmi často praská spojka na load motoru je to takový plastový výlisek přímo na hřídeli motoru který je zasunut do šnekového převodu

Uživatelský avatar
zybar
Příspěvky: 20
Registrován: 29 bře 2006, 02:00
Bydliště: Veselí nad Moravou

#3 Příspěvek od zybar »

dík BU2520,omrknuto.
A co nastavení MODE SW.
Nastavuji ho ve spodní pozici výtahové šachty na rysku,která je na něm vylisována,vodítka pásky v zákl. pozici (u výtahu)
Zatím mě to takle funkovalo,ale tenhle krasavec se nějak vzpírá.

Uživatelský avatar
silio
Příspěvky: 322
Registrován: 15 led 2007, 01:00
Bydliště: Žilina

#4 Příspěvek od silio »

Pozri sem:http://elektroworld.info/modules.php?na ... ght=#72164
Vozik sa vklada vtiahnuty (akokeby bola paska dnu),takym sposobom,ze mechaniku das do polohy,ked sa zacinaju hybat trny,potom budes pohybovat mechanikou spat,ako ked by si vysuval kazetu.Sleduj ozub.koliesko na ovladanie pohybu vozika a pootoc ho o 1 zubok a vloz tam vozik.Ked zasa budes tocit mechanikou v smere,akoby VR bralo pasku dnu,to koliesko si ten vozik dotiahne a nezostane vozik visiet vo vzduchu.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “