Vtipy, vtipné články a odkazy III

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#541 Příspěvek od Standa99 »

Hyundai Elantra 8O
Přílohy
elantra.jpeg
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
sis2
Příspěvky: 1155
Registrován: 07 říj 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#542 Příspěvek od sis2 »

Materiál na pohled podobný rýžovým závitkům... Před 15 lety jsem měl služební Elantru 2L/16V/2xOHC - na té (pro změnu) upadla řemenice na klice - normálně se uklepala a za jízdy opustila přidělené místo. Udělala kolem pěkný úklid, včetně chladiče. A komentář v centrále Nové Butovice: Hm, to se stává...

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#543 Příspěvek od Standa99 »

.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#544 Příspěvek od Artaban001 »

Do nedávna tam fungoval i "arkanoid" - Hledat "atari breakout" jako obrázky..
Edit: Zkoušeno dnes a funguje..

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#545 Příspěvek od Hubert_79 »

Tam toho bylo. Když se dalo hledat "namyšlenej buran", tak to našlo Paroubka. Nebo "liar" vedlo na stránky Tonyho Blaira.
Taky je známé to, když se hledalo "French military victories", tak to nenašlo nic (bodejť) a zeptalo se to, jestli jsme nemysleli "French military defeats".
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#546 Příspěvek od konosuke »

co ?! tohle že má bejt kuna lesní která občas s oblibou prokousává elektro kabely ? dyť je to nosál horský říznutej krtkem zahradním (nebo naopak) ale žádná kuna !
Přílohy
kuna v autě.jpg
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
davemh
Příspěvky: 327
Registrován: 02 črc 2016, 02:00
Bydliště: Český ráj

#547 Příspěvek od davemh »

Co jsem slyšel od kolegy z vesnice, dokud má na dvorku kuřata, tak kabely nežerou. Maximálně najde pod kapotou pár vajec. Ale zase - lepší kuna v kabeláži, nežli kočka v rozvodech.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#548 Příspěvek od konosuke »

celý článek:
https://autobible.euro.cz/se-zbavit-kun ... unguje-ne/
je chráněná, nesmí se odprásknout vzduchovkou či malorážkou ani chytat do pasti
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

#549 Příspěvek od weed_smoker »

Taky dobře pomáhalo tam pověsit tu zabitou pro výstrahu,pak tam ostatní nejdou.To samý dělával nebožtík děda s ptactvem u zástěny s vinnou révou a fungovalo to docela dobře.Pokud je ale kuna chráněná a někdo by to našel,může za to bejt docela mastná pokuta.
BTW.z kuního kožichu jdou vyrobit docela pěkný límečky.Kdysi to snad někdo i vykupoval,pamatuju,že jsme pro jednoho chlapa sbírali i sražený kuny u silnice a tenkrát dal tátovi dva vyčiněný kožíšky.Je to podobný jako se šnekama,taky se to dřív vykupovalo(byla na to taková měrka) a vozilo do Francie,dneska jsou skoro chráněný a rezatý slimáky nikdo nevykupuje.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#550 Příspěvek od p32 »

konosuke píše:celý článek:
https://autobible.euro.cz/se-zbavit-kun ... unguje-ne/
je chráněná, nesmí se odprásknout vzduchovkou či malorážkou ani chytat do pasti
Střílet opravdu ne a zvláště, když na to střílení nic nemáš. Do pasti ale můžeš. Nikde totiž není napsáno, že do pasti na potkany či na medvědy se ti chytne kuna.

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#551 Příspěvek od sinclair »

Mně zas vysvětlil automechanik, že hodně starý auta, který mají jako tlumicí výplně v motoru použitý dneska "závadný" materiály, tak ty kuna prý nežere.
Největší pochoutka jsou pro kuny právě moderní auta, ve kterých jsou použité "ekologické" tlumicí materiály, to prej jim moc chutná.
Ukazoval mi v telefonu fotky velkých, až na plech vyžraných kusů hlukových izolací z jakéhosi Hyundai a taky z nějakého novšího BMW.
Normálně zaparkované na ulici u chodníku, nebo u baráků na parkovištích. Jsou už tak odrzlé, že si dojdou hodovat zrovna na autech i půl kiláku z blízkého parku, nebo klidně až od lesa. A nikdo prý neví, proč jim zrovna tohle chutná.
Že žerou kabely je prej blbost, jdou prý jenom po těch výplňových-protihlukových materiálech. Když překouše kablík či hadici, tak jenom proto, aby se dostala k té izolaci. Tož tak automechanik.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#552 Příspěvek od rnbw »

Otcovi zozrali mysi cez zimu plastovy uzaver nadobky oleja na motorovej pile. Bol tam totiz bio olej.

Uživatelský avatar
elektrosvit
Příspěvky: 2512
Registrován: 27 čer 2016, 02:00

#553 Příspěvek od elektrosvit »

To je nesmysl. I v 18 let starém nebio neeko autě mi kuna roztrhala výplň kapoty a snažila si z ní v motorovém prostoru postavit hnízdo. Natrhaný materiál jsem vyhazoval několikrát. Až jsem nakonec zbytek panelu radši odstranil. Narazil jsem i na okousanou hadici, která kuně nijak nebránila dostat se k izolaci.

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#554 Příspěvek od Standa99 »

:lol:
Přílohy
memories.jpg
.
..
...
Ať žije zdejší FOSILOVNA :D

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#555 Příspěvek od Celeron »

rnbw píše:Otcovi zozrali mysi cez zimu plastovy uzaver nadobky oleja na motorovej pile. Bol tam totiz bio olej.
No vidíš, jak jsou ty bioprodukty škodlivý. :mrgreen:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“