Sťahovanie z Rapidshare.com

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#16 Příspěvek od Standa99 »

Marcelto píše:Nedalo by sa to cez Proxy server ? Nemá s tým niekto nejaké skúsenosti ?
Nezapomen, ze takovy napad maji tisice dalsich a tech slusnych proxyn tolik neni. Existuji ruzne databaze, ale z vlastni zkusenosti vim, ze pokud jich nactes napr. 1500, tak s bidou 150 jich je zivych a pokud se ti pres nejakou podari zacit stahovat, tak te treba ohromi brutalni rychlost 5 KB/s.

Uživatelský avatar
Marcelto
Příspěvky: 347
Registrován: 27 pro 2004, 01:00
Bydliště: SVK-TN-SI-SI
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od Marcelto »

Dnes som na to čakal jak magor už mi písal 1mim a potom mi dal aj možnosť stiahnuť, opísal som štyri písmena a nič vypísal niečo z mojou IP a koniec, tak som to skúsil znova a zase čakať 345min, ja to asi rozkopem !!! Ja mám len jedni nervy !!! No ako to tak vyzerá tak budem asi sušiť hubu !
Čo ta nepáli nehas ! :wink:

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#18 Příspěvek od rezis »

Zaplat treba na www.predplacenky.cz a jsi v klidu. Se nediv ze nekdo kdo spravuje takovy server za to chce penize.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#19 Příspěvek od Standa99 »

Marcelto píše:Dnes som na to čakal jak magor už mi písal 1mim a potom mi dal aj možnosť stiahnuť, opísal som štyri písmena a nič vypísal niečo z mojou IP a koniec, tak som to skúsil znova a zase čakať 345min, ja to asi rozkopem !!! Ja mám len jedni nervy !!! No ako to tak vyzerá tak budem asi sušiť hubu !
Mas sdilenou verejnou IP a nekdo je sikovnejsi nez ty.

Uživatelský avatar
Marcelto
Příspěvky: 347
Registrován: 27 pro 2004, 01:00
Bydliště: SVK-TN-SI-SI
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od Marcelto »

rezis píše:.... Se nediv ze nekdo kdo spravuje takovy server za to chce penize.
To je mi jasné, len keď sťahujem sem tam niečo tak sa mi to moc neoplatí kupovať.
Čo ta nepáli nehas ! :wink:

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#21 Příspěvek od Standa99 »

Marcelto píše:To je mi jasné, len keď sťahujem sem tam niečo tak sa mi to moc neoplatí kupovať.
Jestli chces neco do 300MB, tak mi to posli pres SZ (dnes odpoledne), zkusim ti to nekde preupnout.

Uživatelský avatar
Marcelto
Příspěvky: 347
Registrován: 27 pro 2004, 01:00
Bydliště: SVK-TN-SI-SI
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od Marcelto »

Standa99 píše: Jestli chces neco do 300MB, tak mi to posli pres SZ (dnes odpoledne), zkusim ti to nekde preupnout.
Ešte skúsim či mi to pôjde u kamoša, ak nie ja sa ti určite ozvem, vďaka za ochotu. :prst:
Čo ta nepáli nehas ! :wink:

Odpovědět

Zpět na „Poradna“