dvdr philips 610/02 nejde motor pojezdu laser snímače

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
wiktor
Příspěvky: 62
Registrován: 02 črc 2007, 02:00

dvdr philips 610/02 nejde motor pojezdu laser snímače

#1 Příspěvek od wiktor »

tedle dvdrecordér jsem asi před měsícem koupil jako starší zpočátku přehrávání šlo v pohodě občas to nechtělo vzýt náký dvd origoš jinak to vypadalo v pohodě ale při časovým nahrávání to začalo nahrávat a asi po půl hodině se to nahrávání viplo samo od sebe a ted už to po vložení disku vypíše reading a potom no disc po stisku tlačítka open to vypíše open ale pak to přeblikává mezi open a blocked po otevření mechaniky jsem zjistil že laser má snahu načítat ale ani se nepohne kam ho rukou postrčíte tam zůstane aniž by se vrátil do původní polohy tak jsem se chtěl zeptat jestli se dá ten motorek opravit nebo je to na výměnu a jestli se dá sehnat samostatně nebo jen s celou mechanikou.

kondik
Příspěvky: 3763
Registrován: 25 pro 2006, 01:00

#2 Příspěvek od kondik »

xxx
Naposledy upravil(a) kondik dne 12 lis 2017, 18:11, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#3 Příspěvek od rnbw »

Ak som to spravne pochopil, tak ti nejde ani jeden motor - vysuvanie suflika, pohyb hlavy ani otacanie CD?

Návštěvník

dvd

#4 Příspěvek od Návštěvník »

no pokial viem tak spindl motor je ten co toci cd a on pise o motorceku ktory posuva laser na suporte.nuz precisti motorceky a ak sa to rozbehne kup nove a vimen ich.

Uživatelský avatar
wiktor
Příspěvky: 62
Registrován: 02 črc 2007, 02:00

#5 Příspěvek od wiktor »

tak to vypadá že ten motor pojezdu bude dobrej objevil jsem čtyři smd diody co jsou před konektorem na ten motor na desce náký E1a dvě znich jsou vadný ale na ty diody vede cesta z motor driveru je tam nákej smd sa56202tw tak doufám že to nebude ještě ten integrák nevíte co by stála komplet nová mechanika do toho dvdrecordéru ta 610 by měla bejt schodná s 615.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “