Kazma opět PODĚLÁVÁ pro dobrou věc

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

Kazma opět PODĚLÁVÁ pro dobrou věc

#1 Příspěvek od EKKAR »

Kamil Bartošek alias Kazma Kazmič se v posledních letech zapsal jako nasírač národů, kterej vytváří fake-videoprogramy vybuzující v národech skoro výhradně negativní emoční náboj - aby po určitý době "kvasení" vydal další video, vysvětlující pozadí toho prvního "fejku" a poukazující na další aspekty. Budiž mu přičteno k dobru, že vždycky svoji "podělávku" zaměřuje tak, aby ve výsledku zpopularizoval něco nebo někoho, po kom do tý doby prakticky něštěk ani pes a kdo ale ve skutečnosti popularitu potřeboval. Jeho poslední "podělávka" zdánlivě zaměřená na Leoše Mareše to znovu dokazuje - Kazma odhalil, jak to vlastně bylo s oním Marešovým ferrari a sázkou o něj. Leoš totiž s vědomím si vysoký popularity nabídnul veřejnou sázku o svoje luxusní auto a primárně si tím chtěl svoji popularitu ještě zvednout - a Kazma se rozhodnul mu v tom poněkud nečekaným způsobem pomoct. Jak to udělal je opravdu adrenalin. Mrkněte na Kazmovo video a posuďte sami, jak moc ten pacholek zase zahejbal žlučí národa pro dobrou věc. Ve finále můžete i zabrousit na Kazmou odkazovanej web na kterým si můžete i sami o sobě něco ověřit. Za sebe musím říct, že já jsem to už udělal ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#2 Příspěvek od TAKJAN »

10 z deseti. Ale ten policajt mi to kur.. znechutil

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#3 Příspěvek od Artaban001 »

Spíš typická ukázka práce z veřejným míněním - jinak nebýt toho videa, ani nevím, o co šlo. Sice nějaký "útržky" jsem v přehledech zpráv zaznamenal, ale jinak to celý prošlo okolo mě, abych to nějak zaznamenal.

Uživatelský avatar
petus
Příspěvky: 594
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od petus »

Jenom bych k desateru dodal aplikaci Záchranka - https://www.zachrankaapp.cz/
Neskutečný pomocník
Pokud něco chcete a neodpovídám,pošlete SZ :)
https://chiptron.cz - novinky ze světa elektro (Arduino, Raspberry Pi, ESP8266, STM32, ESP32...)
Peťus

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#5 Příspěvek od EKKAR »

Artaban001 píše:Spíš typická ukázka práce z veřejným míněním - jinak nebýt toho videa, ani nevím, o co šlo. Sice nějaký "útržky" jsem v přehledech zpráv zaznamenal, ale jinak to celý prošlo okolo mě, abych to nějak zaznamenal.
Fakt je, že o Marešově "sázce o ferrari" s Hezuckým vědělo jen pár lidí - v podstatě to prošlo během vysílání na E2 bez většího povšimnutí a teprve Kazma z "toho vytřískal co šlo" tím, že nachystal klíčovou scénu a Mareše "podělal" tak dokonale, že z toho byla celorepubliková aféra.

To už ale tak nějak ke Kazmovi "patří" - že nachystá nějakou na první pohled výslovně všiváckou lumpárnu, která má obrovskou publicitu i díky tomu, že ji velice výživně natočí jako virální video a "vyhodí na sklo", načež nějakou dobu nechává veřejný mínění "kvasit", samozřejmě za občasnýho přilití voleje do vohně nějakým komentářem nebo pošťouráním, aby se hladina veřejnýho mínění co nejvíc vlnila - a na závěr celou podělávku veřejně odhalí a uvede na pravou míru, co a jak a hlavně proč ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#6 Příspěvek od sinclair »

Co by ta slizká, vysírací buzna, co si hraje na tvrďáka a zachránce českého národa asi dělala, nebýt sociálních sítí a YT?
Čím je a dokázal by se uživit jinak, než reklamou sponzorů, sítě, sponzoringem obecně a fungováním jako věšák značkových hader?
Mareš je aspoň pohotový moderátor, i když...no, jsou lepší.
Je to úplně totéž, jen v bleděmodrém - nebýt sociálek, nevím nevím.

Ale no tak jasně, že jim oběma jenom sprostě závidím - jak jinak, žejo :D

Uživatelský avatar
nekmil
Příspěvky: 780
Registrován: 06 bře 2005, 01:00
Bydliště: Havířov

#7 Příspěvek od nekmil »

O jakémsi Lajošovi Marešovi jsem kdysi cosi zaslechl ale kdo, nebo co je "Kazma" to skutečně netuším. :D

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od Hubert_79 »

kdo, nebo co je "Kazma" to skutečně netuším
Tipl bych, že jůtuber. Asi podobné kategorie jako vocas Oganesjan (Mike je Pán); rádoby kontrtoverzní.
Karle sorry, ale čekal bych že tě taková vocasárna nechá chladným. Vydržel jsem to do času 1:28. Víc fakt nedám. A ne, i když je to "pro dobrou věc" a podobný slinty.
Test s policajtem jsem nedal. Fakt ne.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#9 Příspěvek od EKKAR »

Kazma nasírá lidi a používá to k docela solidním lidským projektům, kdy zisk jde na lidi a věci, který to potřebujou. Mikejepán je vocas, kterýmu jde jen vo to zviditelnit sebe a pár advokátů, který vykřikujou sliby ubránit ovčany před zvůlí správní ouřední hydry - ale na rozdíl od Kazmy za sebou nemá prakticky žádný opakovatelně doložitelný výsledky. Já tam teda rozdíl vidím a dost podstatnej.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#10 Příspěvek od Hubert_79 »

Ale v pohodě, každý ať si kouká na co chce. Občas v práci (nedobrovolně) poslouchám Evropu 2 a ty ranní kecy, to se prostě nedá. Tak ještě budu koukat na video (35 minut, uff), abych se dozvěděl, že se od nehod neodjíždí?
Zkrátka "dobrý úmysl" nepřeváží odpudivost formy, kterou se tito jedinci (ať už ten guzínskej vocas, Mareš nebo ten Kazma) celkově prezentují.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#11 Příspěvek od Hydrawerk »


Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#12 Příspěvek od EKKAR »

V tom videu Mareš je jen jako objekt natáčení vtipný podělávky reagující na jeho vlastní chvástavou rádoby sázku. Mikejepán tam není vůbec - spíš čekám, kdy Kazma spáchá nějakou povedenou podělávku i jemu....


Ten test na stránce 1 z 10 jsem sice udělal i bez ohledu na ksichtícího se Pomahače a Chrániče za 8 (žlutou vestu bych z auta tahal až potom, co bych zjistil základní věci o nehodě - a místo 155 bych JÁ OSOBNĚ volal spíš na 112, protože ta je univerzálnější), ale tím "...já už to udělal..." jsem měl na mysli spíš to zastavování u karambolů a poskytování první pomoci...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od Hubert_79 »

Já ti Karle rozumím a nic proti. Ale když se někdo chová navenek jak č-rák, tak se prostě chová jak č-rák i když propaguje dobrou věc. Ten styl šou, Marešové, Mikejepánové, bulvár a podobně se mi ekluje a dobrý úmysl to nezmění. A 35 minut času lze strávit i jinak :) Ale dobrý, už do toho nebudu rejt.
Na vestě jsem taky pohořel.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#14 Příspěvek od EKKAR »

Vlasta Burian nebo Ferenc Futurista se ve svý době na jevišti taky chovali jako kokoti - a lid dělný je za to miloval, protože to byla prča. Ale byli to vždycky lidi s velice vysokým IQ a v podstatě elita inteligence, protože moc dobře věděli z čeho si tu prdel mají dělat - aby jim to neslo a zároveň aby jim to nevyneslo pár let nepodmíněně. Myslím že Kazma k nim má hodně blízko - na rozdíl třeba od takovýho Mikapána ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“