Pioneer MVH 150 HI kódování předvolby, CZ manual

Poruchy, opravy, rady, návody (kromě návodů na UNLOCK !)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Kaca
Příspěvky: 2802
Registrován: 29 lis 2006, 01:00
Bydliště: Hadačka
Kontaktovat uživatele:

Pioneer MVH 150 HI kódování předvolby, CZ manual

#1 Příspěvek od Kaca »

Zdravím Vás!
Mám prosbu a to takovou: Manželka si koupila nové- staré auto a v něm tohle rádio. Po zapnutí klíčku se rádio rozsvítí a po zapnutí jsou všechny předvolby ztracené. Po nastavení předvoleb je vše v pořádku, přepínání předvoleb a všechno jak se patří. Když se klíček opět vypne a opětovně zapne tak je opět vše vymazané. Je možné že je blbě zapojené na napájení a nebo je chyba někde jinde? Auto ještě není zaplacené, má ho první den na zkoušku a prodejce také neví. Kdyby měl někdo CZ manual a mohl ho poskytnout prosím? Jinak až bude zaplacené a to bude asi během zítřka nebo během příštího týdne tak se odvážím rádio vyjmout a překontrolovat připojení napájení. Díky za případné odpovědi!

Uživatelský avatar
KiTt
Příspěvky: 206
Registrován: 25 srp 2012, 02:00
Bydliště: Brno a okoli

#2 Příspěvek od KiTt »

Vypadá to na špatně zapojení. Většina rádií v autě má dva plus dráty. Jeden(většinou červený) je pod napětím i když vypnes klíček, právě pro to aby se udržely paměti predvolby. A druhý (žlutý) který má napětí až po otočení klíčem. Buď je máš přehozené, nebo spojené.

Uživatelský avatar
FHonza
Příspěvky: 1443
Registrován: 20 lis 2012, 01:00
Bydliště: Praha

#3 Příspěvek od FHonza »

Já to mám přesně obráceně, ten co je trvale pod napětím je oranžový, ten co je "za klíčkem" je červený.

Uživatelský avatar
Kaca
Příspěvky: 2802
Registrován: 29 lis 2006, 01:00
Bydliště: Hadačka
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Kaca »

Děkuji Vám! Myslím si to samé, že je někdo zapojil dohromady aby mu to "nežralo" baterku. Samozřejmě červený 15 a žlutý 30. Ale to uvidím až to otevřu a to bude buď o víkendu ale v sobotu hraju a nebo až v týdnu. Dám vědět. Netušil jsem že to někdo zapojí takhle. No ale třeba ne. Díkes a zatím zdravím!!!

Uživatelský avatar
MetalGod
Příspěvky: 6556
Registrován: 30 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Seč

#5 Příspěvek od MetalGod »

Za klíčkem červenej (může bejt silnější), před klíčkem žlutej.
Kdo není ve dvaceti levičák, nemá srdce,
kdo je levičák ve čtyřiceti, nemá rozum.
— Winston Churchill

Uživatelský avatar
Kaca
Příspěvky: 2802
Registrován: 29 lis 2006, 01:00
Bydliště: Hadačka
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od Kaca »

JJ. Díky moc!

Odpovědět

Zpět na „Autorádia“