Vtipy, vtipné články a odkazy III

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
davemh
Příspěvky: 327
Registrován: 02 črc 2016, 02:00
Bydliště: Český ráj

#826 Příspěvek od davemh »

Koukal někdo do čtvrtečního letáku? Nedávno s velkou slávou začali prodávat hadry, tak mohli začít i se zvířectvem :)

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#827 Příspěvek od konosuke »

to že jako v Kaufu ? sbírám trika rock´n´rollu, zatím mám enem Kiss a AC/DC
tak se půjdu kouknout
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#828 Příspěvek od Hubert_79 »

sbírám trika rock´n´rollu, zatím mám enem Kiss a AC/DC
Mno, obávám se, že v Kauflandu v tomto směru nepochodíš.
Kdysi jsem míval reklamní triko POLOVODIČE. To bylo něco, to nikdo neměl :) Na zádech byl velký modrý obdélník a v něm bíle onen nápis. Ani nevím, kde jsem k tomu kdy přišel.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#829 Příspěvek od PotPalo »

A to museli zatvárať a volať políciu?! Mali spraviť akciu "Kto nájde hada, dostane odmenu 1000 kč (samozrejme formou poukážky na nákup)", určite by ho našli skôr. :D
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
Panda38
Příspěvky: 713
Registrován: 21 lis 2012, 01:00
Bydliště: Most, Praha, Lanžhot
Kontaktovat uživatele:

#830 Příspěvek od Panda38 »

V případě uštknutí doživotní nákupy v Kauflandu zdarma! (=2 hodiny)

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#831 Příspěvek od ZdenekHQ »

V té debatě je to dávno vyřešený.

Donesu slepýše v tašce s dírou. Zavolám, že jsem viděl hada, i když slepýš had není. Mimochodem jich ubývá, asi kvůli suchu. Žerou to kočky, sem tam nějaká sekačka na trávu atd.

Všichni budou hledat neexistujícího hada. Slepýš se bude třást strachy někde ve skladu a nejspíš to nedá.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#832 Příspěvek od sinclair »

No nevím, slepýš sám do baráku určitě nepoleze, je posera.
Spíš bych se klonil k povedenýmu fóru. Povedenýmu jen potud, pokud toho dobráka, co tam "hada" nainstaloval, nechytěj :D což je málo pravděpodobný.
Páč kaufáč by si jistě nechal zaplatit i "ušlej zisk", co by normálně nikdy neměl...

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#833 Příspěvek od Artaban001 »

Asi se teď nebudou prodávat ani ti gumový hadi. Hodit někomu takovou potvoru do zahrady a je o zábavu postaraný.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#834 Příspěvek od ZdenekHQ »

Slepýš nepoleze do baráku hlavně proto, že je tam sucho. Válí se někde v mokré trávě nebo pod šutrem a stačí mu to. Občas nějakýho seberu a odnesu, když sekám zahradu. Musí se chytit kolem hlavy, to ztuhne, ne za ocas.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#835 Příspěvek od rnbw »



Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#836 Příspěvek od PotPalo »

Aspoň by to mali poriadne odhadované. :D
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#837 Příspěvek od konosuke »

https://www.novinky.cz/krimi/485835-dal ... pytli.html
už zase ! našli hada a ne ledajakého
tu jsem kdesi četl že Indové chovají kobru coby mazlíčka jako u nás kočku, morče nebo křečka, to je něco jako držet doma odjištěný granát
jo ! rockový démon Alice Cooper používal živou krajtu v úloze estrádní rekvizit
a jiné kousky prováděl na pódiu
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#838 Příspěvek od EKKAR »

konosuke píše:...
tu jsem kdesi četl že Indové chovají kobru coby mazlíčka jako u nás kočku, morče nebo křečka, to je něco jako držet doma odjištěný granát
...
Nikoliv, u hinduistů je NÁGA čili indickej poddruh kobry královský posvátný zvíře, protože loví a žere krysy - ty škodí na jídle pro lidi, zatímco kobra, když si na lidi zvykne, tak se jim vyhejbá a hledí si jen lovu svejch hlodafců. Je to podobnej vztah, jako ve starým Egyptě ke kočkám. Když kobra vleze do domu, je to projev štěstí a nikdo ji neruší, všichni počkají, až se kobra zase vyplazí ven i kdyby to bylo přes noc - vzhledem k podnebným podmínkám to není zas takovým problémem jako by to bylo třeba u nás. Pokud si kobra navykne schovávat se pod podlahou domu, je to zase štěstí, protože i samotnej její pach odpuzuje hlodafce - co neuloví hadice, to radši samo uteče. Indové prostě k těmhle hadům mají úplně jinačí smejšlení než my - oni se jich nebojí, oni je silně respektujou a neruší je - a ti hadi si toho jsou moc dobře vědomí, takže na lidi bez přímýho fyzickýho ohrožení člověkem neútočej. Odjištěnej granát je kobra jenom ve společnosti Evropana (nebo Američana), nezvyklýho na její chování i na chování sebe vůči hadům tak, aby se necejtili ohrožený a tím pádem je nenapadalo v sebeobraně zaútočit. Kobra navíc není mamba (která to tady všecko vyprovokovala) - kobra sama od sebe nezaútočí, ta se do poslední chvíle snaží zdrhnout - v podstatě až do chvíle, kdy ji útočník přímo fyzicky nechytne. Naproti tomu sledovaná mamba se otočí už v momentě, kdy je potenciální útočník ještě metry daleko - a zaútočí sama.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#839 Příspěvek od konosuke »

to chce ovšem náturu - večer po zhasnutí lampy čekat až se nebezpečný had vyplazí zpod podlahy a leze mi po peřině, inu jiný kraj jiný mrav že jo
no u nás máme na lov hlodavců kočku nebo psa krysaříka takový malý čokl s ušiskama jak netopejr
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#840 Příspěvek od Pikofarad »


Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“