GoGEN IR 167 BTB

Opravy a závady na MG, RMGF, CD, zesilovačů, receiverů, reprosoustav

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
perec
Příspěvky: 51
Registrován: 24 črc 2009, 02:00

GoGEN IR 167 BTB

#1 Příspěvek od perec »

Zdravim, nevite prosim zda existuje na GoGEN IR 167 BTB a kde by se dal stahnout servisni manual nebo aspon schema?
Diky.

Uživatelský avatar
monterjirka
Příspěvky: 2761
Registrován: 14 čer 2003, 02:00
Bydliště: Blížejov

#2 Příspěvek od monterjirka »

:o
GoGEN - co to je za šmejd, že ten nezná ESERVICEINFO ani ELEKTROTANYA?
:D

Uživatelský avatar
Kofo
Příspěvky: 47
Registrován: 25 zář 2008, 02:00

#3 Příspěvek od Kofo »

Nieco ako Changhong, TCL a podobne cinske pomsty ...

Chod podla cisla dosky, zvacsa su to Vestely.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#4 Příspěvek od rnbw »

Akurat to nie je televizor...

Uživatelský avatar
Kofo
Příspěvky: 47
Registrován: 25 zář 2008, 02:00

#5 Příspěvek od Kofo »

Negooglil som, priznam sa.

Ale prva veta ostava v platnosti. Pridam este Sencor, Oravu, Techniku, ...

Uživatelský avatar
perec
Příspěvky: 51
Registrován: 24 črc 2009, 02:00

#6 Příspěvek od perec »

Prosim o lock, na tyhle moudra o nicem(jenom si honi pocty prispevku) nejsem opravdu zvedavy. Pokud neumite odpovedet na jednoduchy dotaz, tak to tu prosim nezahlcujte takovyma s***kama.
Prosim nekoho opravdu znaleho aby se vyjadril k danemu: Potrebuju u tohoto pristroje snizit hlasitost na nejnizsim nastaveni volume. Jsou tu bohuzel velke skoky a i na nejnizsi nastaveni to je hodne nahlasite. Dekuji.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#7 Příspěvek od rnbw »

Ak si to este nepochopil, tak GoGEN nic neznamena. Rovnaky smejd sa pravdepodobne predava po celom svete s roznymi znackami. Takze sa pozri dovnutra, ake su tam oznacenia na doskach a IO.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#8 Příspěvek od EKKAR »

perec píše:Prosim o lock, na tyhle moudra o nicem(jenom si honi pocty prispevku) nejsem opravdu zvedavy. Pokud neumite odpovedet na jednoduchy dotaz, tak to tu prosim nezahlcujte takovyma s***kama.
Prosim nekoho opravdu znaleho aby se vyjadril k danemu: Potrebuju u tohoto pristroje snizit hlasitost na nejnizsim nastaveni volume. Jsou tu bohuzel velke skoky a i na nejnizsi nastaveni to je hodne nahlasite. Dekuji.
Sračky tady plácáš akorát ty sám. Za počtem příspěvků se tady už dávno nikdo nehoní, všecky posty co ty tolik kritizuješ jsou naopak přímo k věci - to cos koupil je šunt produkovanej prostě jen přebrandováním nějakýho dalšího šmejdu a bez konkrétních kódů z desek nebo bez konkrétních typů osazenejch součástek se to jeho zapojení identifikovat nedá - protože pod tím jménem ho prostě nikdo nezná, je to jen nějakej název, kterej si nechal prodejce natisknout na skříň a na prospekty. Takže se laskavě umravni, přestaň vyskakovat a radši dodej ty požadovaný údaje, nebo místo konkrétní rady dostaneš zcela konkrétní vyhazov. Kdybys nepindal blbosti a radši vzal šroubovák a třeba foťák na vyfocení těch desek, udělal bys daleko líp a možná už bys měl radu poskytnutou. Takhle máš leda velký prd.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
perec
Příspěvky: 51
Registrován: 24 črc 2009, 02:00

#9 Příspěvek od perec »

Poslouchej EKKARE, ze si nejaky team boss ci co, me vubec netrapi. Zadal jsem jednoduchy dotaz a chtel jsem jednoduchou odpoved-ano/ne. Nikde jsem se ale neptal na to, zda je to suntl ci jinak hodnoceny vyrobek. Ze to je suntl to vim i bez tve dobre rady. Bohuzel to neni Naim ani Accuphase, ale do dilny je to idealni. Nikdo z vas ani nevi co to je za vec, ale mudrovat o tom co jsi to koupil za suntl, krap atd. to jo, vcetne tebe. Proto jsem chtel lock, aby toto nevzniklo a ono vzniklo.

rnbw: Ale pochopil, vim ze podobne, ci dokonce se stejnym vnitrkem, jen jinym vnejskem vyrabi Lenco, Fergusson aj.. Ale na ty jsem taky nic nenasel. Proto jsem se zkusil zeptat tady, ale vidim, ze to je za trest. Proste sis haj*le koupil Gogen, tak mas smulu.

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#10 Příspěvek od Pikofarad »

Zanes to do SD, s tím nemá cenu se zabývat.Život je krátký a čas tímpádem drahý

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od workhard »

Prý to funguje, jen je to moc hlasité i na minimu, nejmenší násilí asi budou rezistory vhodné velikosti zapojené do série k reprákům.
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
perec
Příspěvky: 51
Registrován: 24 črc 2009, 02:00

#12 Příspěvek od perec »

workhard píše:Prý to funguje.... do série k reprákům.
Je to plne funkcni, jen je to na nejnizsim nastaveni dost hlasite a pripada mi, ze rotacni prepinac, ci nastaveni systemu rizeni hlasitosti vynechava jednu polohu. Takze dojde ke zmene hlasitosti vzdy az pri kazdem druhem prepnuti. Jinak funkcne je absolutne v poradku, fuguje jak bluetooth s mobilu, tak internetove radia(to byl hlavni duvod proc jsem to koupil) z flashky take bez problemu. Je to nove a neprisel jem na to jak to rozdelat. Asi budou srobky schovane pod kovovou sitkou na cele u reproduktoru, ale drzi potvurka.

Odpovědět

Zpět na „Audiotechnika“