Vtipy, vtipné články a odkazy V

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#1006 Příspěvek od Celeron »

Někdo si vyhrál. :lol:
Přílohy
roušky.jpg
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#1007 Příspěvek od EKKAR »

ok1hga píše:
Celeron píše:Ochrana především..
. . . když ochrana, tak ochrana . . .
To ještě nic není, jsou i lepší vychytávky...
Přílohy
kdyz nemas respirator.jpg
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
foxrider
Příspěvky: 805
Registrován: 28 zář 2013, 02:00
Bydliště: Praha- východ

#1008 Příspěvek od foxrider »

EKKAR: Jen ta případná poklice nesmí mít výdechový otvor, ty jsou zakázané :lol:

V ČR se bude prý vyrábět nový typ ochrany s ultravysokou účinností ochrany proti viru. Zatím je však doba použitelnosti ochrany limitována kapacitou plic :lol:

Bude se jmenovat PRYMULOS

Tak co, vyzkoušíte prymuláka? :lol:
Přílohy
Prymulos.jpg

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#1009 Příspěvek od ZVUK2000 »

DedVseved píše:elektrika ho koppla
To musel být pořádný kopanec odizolovat vodič pod napětím zubama :oops:

Uživatelský avatar
forbidden
Příspěvky: 8808
Registrován: 14 úno 2005, 01:00
Bydliště: Brno (JN89GF)
Kontaktovat uživatele:

#1010 Příspěvek od forbidden »

Známá chová činčily a ty jí překousaly kabel pod proudem. Prý byla otřesená (činčila), ale přežila. :D Jestli vypnul chránič, nebo až jistič kvůli zkratu ale nevím.

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#1011 Příspěvek od bu2520 »

kdysi když jsem pracoval u čs spojů , tak se propískávaly kabely , na každém konci v kabelovně byl člověk s TP25 a po jednom páru se dorozumívali. No jeden kolega byl netrpělivý tak toho druhého induktorem prozvonil zrovna když zuby odizolovával oba dráty najednou. viděl jsem na vlastní oči živý výrobník pěny, nemohl dráty vycuknout a tak jen třeštil oči a pěnil. :D

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#1012 Příspěvek od Kremik »

Proč by nemohl dráty "vycuknout"? Svaly na rukou vlivněny nebyly. Asi se mu to líbilo :D

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#1013 Příspěvek od Hill »

Na sídlišti máme nějakou divnou ozvěnu: kdykoli se z televize ozve "najdete na téencézet", ozvěna odněkud vrátí: "nasraaaat !!!"

Jo, a povídání o autech dostalo samostatné vlákno,

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#1014 Příspěvek od PotPalo »

Keď vidíš letieť kravu, je to ako keď sleduješ prejav politika v parlamente. Pozeráš a premýšľaš o tom ako sa to hovädo dostalo tak vysoko.
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#1015 Příspěvek od ZdenekHQ »

@Hill: Nebydlím tam já? :D

Už jsem psal výživnej mail, že si platím čt, a ne fejsbůk, abych se dozvěděl, kdo zas kde honil bobra či nějakýho ptáka. Na čas ubrali, ale pak to vyprchalo.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#1016 Příspěvek od EKKAR »

https://plzenska.drbna.cz/zpravy/doprav ... ovech.html?
Znám to tam, je to v těchhle místech - https://mapy.cz/s/gepaletuso a už jsem to tam musel asi 2x objíždět kolem Tesca a klatovský mlíkárny právě kvůli zaseknutýmu náklaďáku s velkým nákladem. A docela mi to připomíná profláknutej "11 foot 8 inches bridge" (3m 55,6cm) v Durhamu v Severní Karolíně - ten už sice od listopadu 2019 má "12 foot and 4 inches" neboli byl vyzvednut o 8" na celkovou podjezdní vejšku 3m 75,92cm - ale to je skoro přesně jako ten klatovskej (podjezdní vejška 3,7m). Jen v těch Klatovech není na most namířeno několik kamer z nejrůznějších úhlů, aby nahrály každýho troubu, kterej to i přes na silnici předřazený výstražný označení zkusí "třeba to vyjde" ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#1017 Příspěvek od ZdenekHQ »

To je takovej uklízeč klimatizací ze střech, někteří si toho ani nevšimnou. :D
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#1018 Příspěvek od Celeron »

Karle, zajisté znáš tuto díru u Auparku v Hradci. Jezdím tam cca 1 x za měsíc ale už jsem tam viděl narvanej kamión s krabicej a zvýšenej dálkovej autobus. Přitom se tam vejde maximálně Škodovka trolejbus s klackama připláclejma až skoro na střechu. Je tam zákaz nad 3,5 tuny a kontrolní klacky na laně ale stejně se idiot najde, co to zkusí.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#1019 Příspěvek od EKKAR »

Bodejť bych ji neznal. Ale kromě městskýho busu jsem tam nikdy nic většího neviděl, když tamtudy plachtím, gruzaviki včetně všeho nad 3,5 tuny je odfiltrovaný na obchvat "spodem" kolem špitálu. Jestli se nemejlím, tak ten zákaz všeho nad 3,5t s výjimkou busů platí už od křižovatky nad Hypernovou/Albertem a "pod ní" je povolení pro náklaďáky taky jen kousek, k tomu kamión-parku - a za ním před vjezdem na Pražskou už je zase zákaz ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
patrikvarga
Příspěvky: 1062
Registrován: 24 dub 2007, 02:00

#1020 Příspěvek od patrikvarga »

Mladá žena z Pardubíc sa evidentne rozhodla, že sa zahrá na malé dieťa. Pravdepodobne si spomenula, ako chodila v čase detstva s rodičmi na nákupy. Mladú ženu zaseknutú vo vozíku museli doslova vystrihnúť až privolaní hasiči. "Zásah sa našťastie skončil bez zranenia a my veríme, že dievča už rovnakú vec znovu neurobí... tytyty!!!," napísali na sociálnej sieti záchranári.
Přílohy
slecna1.jpg
slecna2.jpg

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“