Hydropol a ostatní podvody

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#106 Příspěvek od EKKAR »

Pokud by to "zrušilo veškerý zdroje záření", tak by ten mobil komplet ohluchnul, vyrušilo by to elmag. vlnění TV a rozhlasovýho signálu a nefungovalo by v celým tom okolí milión dalších věcí.

Ta "dečka" by se pohlceným výkonem roztavila nebo propálila podložkou, kterou by asi i dokázala docela úspěšně zapálit. Je v ní obyčejná spirála z drátu (měl jsem něco podobnýho rozebranýho, vnutil mi to podobnej šarlatán dokonce zadarmo na vyzkoušení - tak jsem to vyzkoušel na odolnost proti zpětnýmu inženýrství). Pak mě sice asi půl roku votravoval, kdy si u něj objednám další pro celou rodinu, ale když jsem mu tu "dekompilovanou" donesl zpátky, že se mi "takhle votevřela, když u sousedů bouchla mikrovlnka", už jsem o něm neslyšel... :lol: :lol: :lol:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#107 Příspěvek od Hydrawerk »

obyčejná spirála z drátu
Jo, to se asi používá často, třeba i zde. http://www.regeneracetabor.cz/obchod/mo ... coc3s51eu1
Přílohy
spirala_mala.jpg
(30.88 KiB) Staženo 52 x

Uživatelský avatar
jiriS
Příspěvky: 609
Registrován: 14 led 2014, 01:00
Bydliště: Ašsko
Kontaktovat uživatele:

#108 Příspěvek od jiriS »

Nesmál bych se té spirále, neboť v popisu stojí "Účinnost této bronzové keltské spirály je možné měřit vědeckým lékařským přístrojem Prognos, který měří bioenergii na meridiánech všech orgánů."
Zajímala by mě hodnota bioenergie na meridiánu mého orgánu!

Jinak znám člověka, který takovou spirálu (snad z nerezu) nosí a věří, že jej chrání před škodlivými účinky mikrovlnného záření. (A věří tomu opravdu pevně.)

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#109 Příspěvek od Hydrawerk »

Já zase znám jednu učitelku na ZŠ, která čte tzv. andělskou literaturu a pravděpodobně to docela baští. Píše to třeba Doreen Virtue. Nejedná se o moc křesťanskou litaraturu. http://cs.wikipedia.org/wiki/Doreen_Virtue
http://www.angeltherapy.com/index.php

Uživatelský avatar
jiriS
Příspěvky: 609
Registrován: 14 led 2014, 01:00
Bydliště: Ašsko
Kontaktovat uživatele:

#110 Příspěvek od jiriS »

Snad to neučí i děti.
I když- co se v mládí naučíš...

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#111 Příspěvek od Hydrawerk »

Další podvodný doplněk stravy proti rakovině. http://www.varumin.cz/
Tříměsiční kůra stojí 45000 Kč. Ano, čtyřicet pět tisíc Kč. http://www.varumin.cz/kontakt-objednavka

Uživatelský avatar
tomaw
Příspěvky: 81
Registrován: 15 led 2010, 01:00

#112 Příspěvek od tomaw »

Naposledy upravil(a) tomaw dne 29 srp 2014, 14:29, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#113 Příspěvek od Hydrawerk »

Většina lidí v ČR stejně umře na kardiovaskulární choroby. http://data.blog.ihned.cz/c1-59717680-s ... sebevrazda
Elektrosmogu bych se nebál. Jo a jednou jsem dal Nokiu 3310 do železného hrnce a přiklopil železnou pokličkou. Furt se na něho dalo volat a vyzváněl. Až když jsem ho důkladně zabalil do alobalu, tak přestal mít signál. Ty radiové vlny svině prolezou skoro všude, i do plechové kabiny výtahu, což jsem také vyzkoušel.

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#114 Příspěvek od bu2520 »

lidské tělo je docela dost samoopravitelné a jedním z nejzásadnějších stimulátorů je psychika. Tak že klidně může fungovat třeba myší trus když bude člověk skálopevně přesvědčem že mu pomáhá a funguje. Výborný v popisu těchto věcí je MUDr Hnízdil doporučuji na youtube shlédnout nějaké videjko.

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#115 Příspěvek od Hydrawerk »

Jo, veselá mysl uzdravuje, ale mě by hrozně sr@lo utratit hodně peněz za nějaký neúčinný, levně vyrobený léčebný prostředek.

Uživatelský avatar
tomaw
Příspěvky: 81
Registrován: 15 led 2010, 01:00

#116 Příspěvek od tomaw »

Naposledy upravil(a) tomaw dne 29 srp 2014, 14:31, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#117 Příspěvek od Artaban001 »

Já zavřel v hypermarketu do jedne z vystavených mikrovlnek mobil a taky se na něj dalo zavolat.. Bylo docela zábavné vidět zvonící mobil v mikrovlnce a pak se bavit o těsnících učincích dveří před únikem mikrovln.. :-)

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#118 Příspěvek od Hydrawerk »

Také jsem to musel vyzkoušet. Naše mikrovlnka mobilní signál (asi 900 nebo 1800 MHz) docela tlumí. Na mobil jsem se dovolal, jenom když byl velmi blízko dvířek. Mikrovlnka jede na 2,45 GHz, tak to asi stíní ještě o něco více.
EDIT: Volal jsem z pevné linky na mobil uvnitř mikrovlnky, který byl blízko dvířek.
Naposledy upravil(a) Hydrawerk dne 19 črc 2014, 18:36, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#119 Příspěvek od EKKAR »

Hydrawerk píše:Také jsem to musel vyzkoušet. Naše mikrovlnka mobilní signál (asi 900 nebo 1800 MHz) docela tlumí. Na mobil jsem se dovolal, jenom když byl velmi blízko dvířek. Mikrovlnka jede na 2,45 GHz, tak to asi stíní ještě o něco více.
Tohle je pitomost. Mobilní síť nepracuje se spojením přímo mobil-mobil, ale každej zvlášť se spojí s "bétéeskou" = nejbližší základnovou stanicí, na ni odešle požadavek vyhledat spojení s volaným číslem, síť podle přihlašovacích údajů všech v danou chvíli do sítě nalogovanejch přístrojů najde buňku, ve který se naposledy hlásil mobil s volaným číslem a pak mu tam pošle "výzvu" k navázání komunikačního kontaktu. Pokud jsou oba dva účastníci hovoru ve stejný buňce, stejně musejí "kecat přes základnu", protože každej má přidělenej jinej kanál ke komunikaci. Takže svým přiblížením k u-vlnce jsi maximálně docílil nějakýho lepšího odrazu signálu BTS k mobilu zavřenýmu vevnitř - ale rozhodně ne přímo zlepšení komunikace mezi mobilama. Úplně stejnej efekt by se docílil přiblížením jinýho těla ve stejný poloze, ve který jsi byl ty sám.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#120 Příspěvek od ok1hga »

EKKAR píše:
Hydrawerk píše:Také jsem to musel vyzkoušet. Naše mikrovlnka mobilní signál (asi 900 nebo 1800 MHz) docela tlumí. Na mobil jsem se dovolal, jenom když byl velmi blízko dvířek. Mikrovlnka jede na 2,45 GHz, tak to asi stíní ještě o něco více.
Tohle je pitomost. Mobilní síť nepracuje se spojením přímo mobil-mobil
proč by měla být pitomost co Hydrawerk napsal ?
Z jeho textu jsem pochopil, že dal mobil uvnitř mikrovlnky blíž ke dvířkám a tam se mu mobil přihlásil k BTS a dalo se na něj dovolat . . . nic jiného netvrdil . . .
. . . asi tam bylo místečko, kde se odražený signál od stěn mikrovlnky sečetl a byl prostě silnější než v jiném místě uvnitř mikrovlnky . . .

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“