Nabídky na Aukru 2 (rozděleno, zamčeno)

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
PC-maniak
Příspěvky: 945
Registrován: 11 čer 2006, 02:00
Bydliště: Plzen-Jih

#1051 Příspěvek od PC-maniak »

Starecd ... mohu vedet jak "pomahas" ? ..... nekolik takovejhle co umele vyhanej cenu pres kamose sem uz o ucet pripravil :twisted: je to ta nejvetsi smejdarna co muze byt na aukru! to jestli to delas tak doufej ze na vas dva nenatrefim! v odsouhlasene smlouve je to i prisne zakazane!


nejvetsi prdel je kdyz to nahodou vyhraje ten kamos a prodavajcimu neni ani trosku hloupe mi napsat ze aukro mu odeslalo ze kupujci predemnou byl zablokovan takze to automaticky vyhravam ja ze gratuluje a kam mam poslat penize.. samozrejme ze sem ihned kontaktoval aukro a oba ucty jsou uz davno za zenitem !

a takovejch uz za tech 12 a neco let co tam sem bylo.. hruza!

kolikrat me uz i samo aukro kontaktovalo ze obchod je zruseny ze u prodejce byl zjisten podvod pres dalsi ucty.!! zablokovat ! :evil:

ja tam poctive drazim ! :evil:
Naposledy upravil(a) PC-maniak dne 11 lis 2016, 16:24, celkem upraveno 1 x.

Radovan_79
Příspěvky: 650
Registrován: 24 črc 2016, 02:00

#1052 Příspěvek od Radovan_79 »

Jo, tohle dělat je prasárna. Přál bych vám, aby to vždycky vyhrál ten kámoš a vy měli smolíka.
Jako druhý kupující bych tě poslal do prdele, že jsem to nevyhrál a nazdar.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#1053 Příspěvek od starecd »

Tak tohle nedělám, protože se to vymstí jinde. Akorát mě nas..., když o něco hodně stojím a přihodí tam někdo pár vteřin před koncem, to je smůla.
To, co popisuješ se mi naštěstí nestalo, ale taky jsem kdysi čekal na sluchátka- špunty a nakonec to byly šunty.
Naposledy upravil(a) starecd dne 11 lis 2016, 16:25, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
PC-maniak
Příspěvky: 945
Registrován: 11 čer 2006, 02:00
Bydliště: Plzen-Jih

#1054 Příspěvek od PC-maniak »

Radovan_79 : nenene prosim vzdy kontaktuj! aukro a preposli jim ten email :x

alespon bude o dalsiho smejda min ! :twisted: :twisted:

hnus lamal bych za to prsty!!! :!:

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#1055 Příspěvek od starecd »

Stejně si myslím, že u něčeho jsou ceny vyšroubované uměle, přes známé.

Radovan_79
Příspěvky: 650
Registrován: 24 črc 2016, 02:00

#1056 Příspěvek od Radovan_79 »

Mně se to ještě nestalo, že kdybych byl druhý, tak že bych jako "vyhrál".
Zato se mi stalo, že jeden vítěz mi napsal, že místo 1777 chtěl dát strop 1111 a ať kontaktuju toho druhého a prodám to jemu. Fuck off, má si dávat bacha. Dal jsem na výběr, zaplatit a obdržet zboží, nebo nezaplatit a obdržet negativní koment. Měl 100% pozitiv, tak zaplatil. Těžko říci, zda to fakt byla chyba, nebo byl jen vyčůraný.
starecd: je to možné, otázkou je, zda se ten obchod fakt potom uskuteční...

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#1057 Příspěvek od starecd »

Konkrétně u tohoto s 0 bych řekl, že ne. Jo, chodí tam různí lidé, např. jeden tam má monopol na teslácké repráky, levně vykoupí a pak velmi draze prodá. Naštěstí se to dá ověřit aspoň podle počtu aukcí. Kdysi mi na výškáče přihodil, já to poslal Aukru vo co go, bohužel mi sdělili, že je to neprokazatelné a obchoduje vesele dál.

Radovan_79
Příspěvky: 650
Registrován: 24 črc 2016, 02:00

#1058 Příspěvek od Radovan_79 »

Myslíš jistého "Jardu"? Jako jsi je informoval, že ti přihodil a pak že to prodá dráž? No ale to je naprosto v pořádku, neshledávám na tom nic nekalého. Možná vyčůraného, ale tím to hasne.
Nene, to nebyl "nulák", těm příhozy ruším, když mi neodpovědí do 24h na mail.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#1059 Příspěvek od starecd »

Ne,Jarda si tam drží "svůj" standard, taky se s ním hůř obchoduje. Např. přehrávač s očesanými zuby na řemeničce, která se dá sehnat prodávat skoro za litr........Horší je, když něco koupíš a je tam závada, co v popisu nebyla a po reklamaci ti to horkotěžko uzná i když jsem to měl vyfocené, prý přístroj neměl rozdělaný, budiž, ale jako třešničku si tě dá na černou listinu co by prudiče. A to je fakt moc.

Radovan_79
Příspěvky: 650
Registrován: 24 črc 2016, 02:00

#1060 Příspěvek od Radovan_79 »

Starecd: Hele, na druhou stranu, víš, do čeho u něj případně jdeš. Spíš jsou zábavné ty řeči, jak není předmětem prodeje stůl na kterém to stojí a podobně.
Já bych tedy u něj nenakupoval, ten styl se mi nelíbí; ale každé zboží má svého kupce.
Třešničkou na dortu v jeho nabídce pak jsou kotouče s 8mm filmy (které ani neviděl a neví, co na nich je) za litr. To by fakt koupil jen bloud.

Uživatelský avatar
fredis
Příspěvky: 5000
Registrován: 17 lis 2004, 01:00
Bydliště: Třebíčsko

#1061 Příspěvek od fredis »

Já bych od něj klidně nakupoval.
Rotor rotuje a stator stagnuje...

Radovan_79
Příspěvky: 650
Registrován: 24 črc 2016, 02:00

#1062 Příspěvek od Radovan_79 »

Však jo! Já ho nechci pomlouvat, vždyť ho neznám. Jen jsem uváděl, že mi nesedí jeho takový už předem konfrontační styl popisů zboží. Které má IMHO hodně nadsazené, ale když to někdo koupí, proč ne. Ovšem soudě dle počtu příhozů moc úspěchů asi nemá.

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#1063 Příspěvek od Sendyx »

No, na jedné straně se zříkat veškeré odpovědnosti a v mnoha případech nabízet za nehorázné peníze nefunkční bezcenný šmejd - třeba krystalové přenosky Tesla VK4xxx, a na druhé straně nabízet na svém webu téměř znalecké služby a odbornou technickou pomoc s nákupem techniky, to je eklhaft.
Curvetraceristé všech zemí spojte se!

Radovan_79
Příspěvky: 650
Registrován: 24 črc 2016, 02:00

#1064 Příspěvek od Radovan_79 »

Ano, v tom je jistý rozpor. Těžko říci, co za tím je...

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#1065 Příspěvek od Lukas-Peca »

"Jarda" mě nejvíc dostal se svou aukcí s nějakým japonským radiomagneťákem, kterému ale chyběly všechny knoflíky. V jiné aukci prodával ty knoflíky zvlášť, vyvolávačka asi 400.

Podvod to není, ale vždy mě udiví, kam až lidi umí zajít v dělání 🤐 ze sebe sama.

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“