Co jste přinesli zajímavého ze sběrného dvora 4

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#1141 Příspěvek od Celeron »

ransom píše:Dnešní várka.

https://photos.app.goo.gl/zCwdCg1LFunecdii8
Kurňa, to u vás nemaj kolem SD třímetrovej betonovej plot s kamerama a ozbrojenou ochranku s bojovým psem? U nás teda až na toho psa mají všecko a občas se dokonce koukaj, jestli něco nevezeš ven, když tam jedu třeba s trávou.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#1142 Příspěvek od Sendyx »

To vzadu vypadá jako kombo Fidek :lol: .

Mezi podobným bordelem našel známý legendární Boss CE-1, jenom silněji potlučený, ale funkční. Dnes prodejka 8k a více.
Curvetraceristé všech zemí spojte se!

Uživatelský avatar
RayeR
Příspěvky: 1167
Registrován: 02 srp 2009, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#1143 Příspěvek od RayeR »

Pekne, naky 2 kombicka koukam... To uz ti takle ve sberaku rovnou servirujou na palete? :) jeste to mit kam davat...
Ja mel v posledni dobe akorat naky vrak notesu s AMD APU A8 4500M a 4GB DDR3, grafiku GF9800GTX , ktery sem musel dopajet urazeny kondiky a trand (uz chodi) a par LCD TV - to jde po vypajeni par soucastek zas hned ven...

Uživatelský avatar
ransom
Příspěvky: 924
Registrován: 19 črc 2020, 02:00
Bydliště: Náchod

#1144 Příspěvek od ransom »

Legendární šunty.

Namátkou 2x 1039a Dominant, 1x NZC300, 1x 810A vrak, 6x RK06, 2x1PF06733, 2x ARS9104, 3x ARS8105.54 (v jedný lítá utrženej magnet), 1x GZ040.

Plus další nelegendární věci.

Na paletu jsem to vykládal z kufru. Ale dostal jsem to pěkně na hromádce. Na sběrném dvoře v jednom nejmenovaném středočeském městě mám nastrčeného agenta.

Většinu zase rozdám. Kombo, odposlech a nějaký gramorádio jsou pro Rudolfa02 do kroužku. Plus co si vybere.
Něco zrecykluju, sestava Sharp je pro agenta na opravu a do garáže. Měřáky pro manželku, některý repráky na přestavby a opravy. NZC300 jde na orgány. Zbytek bude u mě pro toho kdo si přijede.

Uživatelský avatar
Sendyx
Příspěvky: 12118
Registrován: 05 čer 2005, 02:00
Bydliště: Ostrava

#1145 Příspěvek od Sendyx »

Vůbec bych se nedivil, kdyby ten odposlech byl tvorba jednoho známého a preamp s korekcema a výhybka pro tweeter byla moje výroba z roku 1996 (loga na plošáku) :lol:
Curvetraceristé všech zemí spojte se!

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#1146 Příspěvek od Hydrawerk »

ransom píše: Měřáky pro manželku
Manželka taky bastlí? Gratuluji. Takovejch moc není.

Uživatelský avatar
ransom
Příspěvky: 924
Registrován: 19 črc 2020, 02:00
Bydliště: Náchod

#1147 Příspěvek od ransom »

Nebastlí. Jenom se jí to hrozně líbí, tak si spoustu starých měřáků rozestavěla na výstavku po policích. Občas si nějakej smím půjčit, ale musím ho pak vrátit přesně na místo.
Krom měřáků ještě starý drobný nářadí a mašinky. Mosaznou pájku/letlampu na benzín mi taky sebrala. Nevadí, mám hořáky na PB.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#1148 Příspěvek od Celeron »

Moje švagrová zase ujížděla na mosazných hmoždířích a dvoumiskovejch starejch vahách. Až do chvíle, co ji jedna horní skříňka kuchyně neunesla váhu těch nahoře vystavenejch cajků a málem to zmrzačilo synovce. Vytáhlo to hmoždinky ze zdi.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
pocitujlasku
Příspěvky: 1757
Registrován: 12 pro 2005, 01:00

#1149 Příspěvek od pocitujlasku »

ransom píše:Nebastlí. Jenom se jí to hrozně líbí, tak si spoustu starých měřáků rozestavěla na výstavku po policích.
No super a ta moja mi zase likviduje vsetky moje veci, aby neboli na ociach.
Dokonca aj izbovy termostat (obycajny bezdrotovy) mame za obrazkom na polici, lebo "sa nehodi do interieru".
No vidis, a tak si sa bal

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#1150 Příspěvek od Hubert_79 »

Co sis vzal, to máš :lol:
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
kovka
Příspěvky: 541
Registrován: 26 lis 2006, 01:00
Bydliště: Brumovice

#1151 Příspěvek od kovka »

TechniSat Digitradio 210 , asi na něj i sprchlo na mikrospínačích častečná koroze - velký odběr displej se nerozsvítil, vadný koncák APA2068, koupen na Alíkovi za 0,69USD a chodí jak má.

Uživatelský avatar
ransom
Příspěvky: 924
Registrován: 19 črc 2020, 02:00
Bydliště: Náchod

#1152 Příspěvek od ransom »

Sendyx píše:Vůbec bych se nedivil, kdyby ten odposlech byl tvorba jednoho známého a preamp s korekcema a výhybka pro tweeter byla moje výroba z roku 1996 (loga na plošáku) :lol:
Já do toho nepolezu. Ale zaúkoluju Rudolfa.

Uživatelský avatar
RayeR
Příspěvky: 1167
Registrován: 02 srp 2009, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#1153 Příspěvek od RayeR »

Zas ty zabijacke cervene kontejnery, kolik nesiku a smolaru tam uz zarvalo a jeste zarve...
http://www.idnes.cz/plzen/zpravy/plzen- ... zpravy_jzk

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#1154 Příspěvek od EKKAR »

Když tam nějakej 🤐 vleze a svítí si uvnitř zapalovačem, čemu se divíš?
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#1155 Příspěvek od PotPalo »

V dnešnej dobe LEDiek sa už zapalovač na svietenie dávno nepoužíva, LED baterka stojí pár drobných. Ono stačí aby stúpil na nejakú nafúknutú lítiouvú batériu a tá praskla, prípadne sa skratovala. Kľudne mohla byť batéria vyhodená samotná, on ju zdvihol, potom hodil späť tak že dopadla kontaktami na niečo kovové a skratom začala horieť.

Ten článok písal nejaký idiot. Vraj si svietil vnútri zapaľovačom a od neho začali doutnať veci. To je teda poriadna kravina. To by tie veci musel nahrievať hore nad plameňom, a pekne dlho. Dotyčný spisovateľ si asi nikdy nesvietil zapaľovačom, a nikdy neskúšal zapáliť nejaký elektrický prístroj.
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“