Aktuálně Česká pošta

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#1156 Příspěvek od Kvicala_r »

původní čínské v Čp samozřejmě neexistuje. Na čínských stránkách zase nevidím přiděleno žádné české. Slepá ulička :(

Uživatelský avatar
Osmdesat
Příspěvky: 1497
Registrován: 19 led 2016, 01:00
Bydliště: Liberecko

#1157 Příspěvek od Osmdesat »

Nešlo to náhodou přes zásilkovnu? (my meest)

Co má to sledovací číslo za předponu? Je to to PR......? To by mohla být doporučená.

Vím, že na doporučené zásilky z ciziny se lepí BA...VV a ve sledovacím systému by to mělo být vidět a být dohledatelné pod oběma čísly - měly by být synonymní.

Jinak obyčejné sledované L......... se nepřelepují, ty zůstávají, ale počta často kašle na jejich skenování.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#1158 Příspěvek od Hubert_79 »

Kvicala_r píše:původní čínské v Čp samozřejmě neexistuje...
Zkus to číslo vyhledat tady: https://www.17track.net/cs
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#1159 Příspěvek od termit256 »

Kvicala_r píše:původní čínské v Čp samozřejmě neexistuje. Na čínských stránkách zase nevidím přiděleno žádné české. Slepá ulička :(
Nektera z tech sluzeb mi ukazala obe cisla, tak jsem to zjistil a zacal buzerovat postu at to doruci. Ktera to byla, si ale uz bohuzel nepamatuju, musis zkouset vse co najdes googlem. Tim pridelenim ceskeho cisla sledovani na zahranicnim webu koncilo.

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#1160 Příspěvek od Kvicala_r »

Joo, je to PR134547221 (+ 2 další znaky), najde to i ta "https://t.17track.net" se stejným výsledkem jako čínský tracking. Zásilkovna mi o žádné zásilce aktuálně info nepíše a to vždy vyskočí okamžitě při zadání ne meet.pl.

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#1161 Příspěvek od kejki »

A když použiješ EVA v pravém dolním rohu, tak se tam nedostaneš?

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#1162 Příspěvek od Kvicala_r »

No Evu jsem dráždil. NAkonec vyplnila dispute. AI ale navrhuje se zeptat rodiny a sousedů, jestli balíček nemají. Uvidím. Třeba se pošťačka s balíčky jen někde zasekla a doručí jej zítra. Nicméně o tom pochybuju a zajímalo by mě z čeho teda tahají to info o doručení. Alespoň cílová adresa je v pořádku... Tak snad to číslo není vygenerovaný fejk.

Uživatelský avatar
Osmdesat
Příspěvky: 1497
Registrován: 19 led 2016, 01:00
Bydliště: Liberecko

#1163 Příspěvek od Osmdesat »

Zásilkovna taky přiřazuje zásilkám převzatým od Meest svoje vlastní sledovací číslo, přelepuje taky. Pokud do sledovačky zásilkovny zadám číslo, které vidím v Aliexpresu, napíše nenalezeno, absolutně ignoruje existenci původního sledovacího čísla. Takže tak.
Zase na druhou stranu meest předává zásilkovně tvoje kontaktní údaje, takže ta tě pak informuje na mail. Což u české počty nehrozí, že by posílala avízo u zahraničních zásilek.
Takže se radši informuj na místní počtě, jestli ti ten balíček tam už neleží.

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#1164 Příspěvek od Kvicala_r »

Huberte: chci poděkovat, dnes sem k tomu sedl znova a všiml si, že

Kód: Vybrat vše

https://t.17track.net
vypisuje i to přidělené číslo ve tvaru LL860035162LU, tedy tohle už sledování na ČP umí a vidím, že visí někde na depu, nebo to někdo ztopil a nepředal.
Typ zásilky: MZ-Obyč.z.-sledování, Hmotnost zásilky: 0.131 kg
Ve stejný den mi došly (asi ze stejného depa) další zásilky, co mi předal následně soused.
Poslední stav zásilky je prý "Dodání zásilky" Ani po přihlášení na webu ČP nenajdu víc. Zítra jim zkusím zavolat

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#1165 Příspěvek od Hubert_79 »

A není to jedna z těch, co měl soused? U těchto "obyčejných" (byť sledovaných) je blbé, že se nepodepisují... Tak tam na to depo zkus zavolat, nebo k vám na poštu kam si obvykle chodíš pro zásilky, jestli jim to tam neleží.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#1166 Příspěvek od Kvicala_r »

Jo na standardní pobočce to nebylo. Soused je fér, ten by určitě nic neztopil. Tak ještě zkusím to depo. Je mi jasné, že v tom předvánočním začínajícím zmatku se může stát ledasco.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#1167 Příspěvek od Hubert_79 »

Co se týká obyčejných zásilek a "stane se", tak bohužel konečná... Není za ně odpovědnost.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#1168 Příspěvek od sinclair »

A už se zjistilo, které zatracené, úplně blbé hovado vymyslelo ten "kódový systém", co teď běží na poštách?

Staří lidi, nemyslím ty přestárlé 90+, ale tu mezigeneraci. Teďka je jim tak od 75 nahoru, asi do těch 85.

Naprostá většina těchto lidí není vůbec nijak zmatená, v životě jsou jinak plně soběstační. Prostě jen nerozumí těmhle a jiným podobným, naprosto zbytečně život otravujícím, buzerujícím píčovinám.

Kurwafix už - tak tito lidi, mají asi nejpozději zítra, ale už konečně umřít???
Aby tady tihle pomalí a hloupí dědkové a babky, už neotravovali mladé, dynamické jedince?
Nebo jak si mám vysvětlit, že po člověku 80+ řve smrad ve věku jeho vnuka, že si má jít nakódovat lísteček???


Jakoby nestačila míra blbosti těch izolovaných megašulínů ve vedení, co naprosto nechápou, jak žijí obyčejní staří lidi -
jakoby to bylo málo, tak metrákové kopy frustrací a komplexů za neprůstřelným sklem, co si říkají personál, tak ti ještě musejí tyhle starý lidi jebat doslova jak malé fracky?
Jebat je a řvát na ně za to, že chudáci prostě o jedničkách a nulách a počítačích neví vůbec nic, ani to nechápou - jak a proč si mají nadatlovat na jakési bedně jakési kódy?
Většina těch ubohých, na staré lidi vřeštících skurvenců, by mohla být vnuky těchto lidí.

Vyznamenat - a poté ihned odstřelit u nejbližší zdi.
Podle dobrého, prověřeného receptu i s rodinama. Nic dobrého nevyroste z potomků těchto hovad, co podobné věci vymýšlejí, spíš naopak.
Víte, jak se to říká - nojó, ten to má chudák těžký. On už jeho děda byl pěkný kokot!

Jo, právě jsem se vrátil. Z místní pobočky toho žlutomodrého bordelu na kolečkách.
Hodit do luftu, zplanýrovat buldozerama, navézt ornici, zatravnit, mezi to záhony kytek, mezi nima pohodlné lavičky.
Za pár poštou projebaných miliónů udělat hezký park pro tyhle lidi, co tuto zemi po válce vybudovali.
Naposledy upravil(a) sinclair dne 08 pro 2020, 15:52, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#1169 Příspěvek od ZdenekHQ »

Ty jsi zapomněl kód a oni Tě vyhodili? No to jsou mizerové... :D
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#1170 Příspěvek od Kvicala_r »

nebo využil naprosto přesvědčivý vyvolávací systém. Po dlouhé době sem musel na pobočku. Už to dotáhli k dokonalosti. Řada je teď kombinace Písmeno + číslice, už se ani prase nevyzná, kdy zhruba dojdeš na řadu :( Včera podání zásilkovna Minuta, pošta 20 minut. Hlavně že u toho turniketu stojí celkem pohledná kočka a lidem mačká kam chtějí jít. Buď to má za trest, že nechtěla šxxxt,nebo pro exoty co neumí ani číst

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“