Výměna karet CS Link

Vše co se týká satelitní techniky a dekodérů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#121 Příspěvek od kokun »

Zatím nebylo zrušení kódování CW avizováno - pouze od 1.1.2013 nebude podporováno.
Došlo však k úplnému ukončení placených progr. na kartách CW - tzn., že už půjde pouze "neplacená" (čili za servis. poplatek: 29,-Kč/měs.) nabídka programů - tj. balíček DIGITAL (dříve GRATIS) :roll:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
pepik9
Příspěvky: 2239
Registrován: 31 srp 2010, 02:00

#122 Příspěvek od pepik9 »

Čistě teoreticky - vysvětlete mi: datový tok (TS) je zakódovaný. Kódy jsou dva nebo tři (skyl. cw, skyl. IDT, csl. cw). Datový tok je jeden. Tak jak se to rozkóduje dvěma nebo třemi různými systémy/klíči ?

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#123 Příspěvek od radioelectrum »

Máte někdo přehled jak to je stěma kartama na bezplatný příjem bez 29 Kč poplatku ? co článek to jiný názor. Takže pokud chci příjem pouze ČT a to zdarma tak to mi budou muset kartu vaměni za irdeto ? Nebo mi může zůstat přijímač na cryptoworks ?

Mám tady Kartu TT nechci platit poplatky, ani aby mi propadla když jsme před někola lety za ni dal dva tisíce.

Taky tady mám kartu Digital ale ani nevím na koho je psaná, ale zatím funguje. A jednu kartu IRDETO taky nevím co ej zač ale funguje.
Lidi je začali vyhazovat ze satelitama...

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#124 Příspěvek od kokun »

radioelectrum píše:... Takže pokud chci příjem pouze ČT a to zdarma tak to mi budou muset kartu vaměni za irdeto ? Nebo mi může zůstat přijímač na cryptoworks ?
...
Programy ČT bezplatně jen na maximálně třech kartách :wink:

Co se tebe týká, tak viz následující (citace části článku):
...
Zájemci o programy České televize mají možnost bezplatně převést svoji dekódovací kartu CS Link nebo Skylink typu CryptoWorks nebo Irdeto/ICE na "Kartu ČT". V případě karet CryptoWorks ale musí počítat s budoucím přechodem na jiný typ kódování.
...
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#125 Příspěvek od kokun »

Poplatky zvýší tržby M77 Group o pětinu :wink:

Jak dlouho jim to bude stačit a nezačnou zvyšovat i dále (na 2€, 3€, ...)? 8O :cry:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#126 Příspěvek od radioelectrum »

Já mám s toho zmatek.

v tomto článku: https://tvp.ceskatelevize.cz/poplatky/dk.php
se píše toto:

"Zájemci o konverzi karty Skylink/CS Link na Kartu ČT se mohou hlásit od 24.8.2012, stávající karta bude bez nutnosti fyzické výměny elektronicky převedena na Kartu ČT nejpozději do pěti pracovních dnů."

pokud si tu kartu zdarma změním na kartu česká televize což udělají pouze " právně" tak mi to pojede stejně jen do konce roku než ten cryptoworks skončí ? nebo umí udělat konverzi z cryptoworksu na irdeto bez výměny karty, s tím že nám to Skylink zatajil ?

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#127 Příspěvek od rnbw »

Skus to docitat do konca:
O konverzi karty Skylink/CS Link na Kartu ÈT mohou žádat jak uživatelé satelitních karet typu CryptoWorks tak Irdeto ICE. U karet typu CryptoWorks je nutno poèítat s budoucím pøechodem na jiný typ kódování.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#128 Příspěvek od kokun »

Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Jirka
Příspěvky: 2031
Registrován: 01 črc 2005, 02:00
Bydliště: zbídačený kraj
Kontaktovat uživatele:

#129 Příspěvek od Jirka »

*****

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#130 Příspěvek od kokun »

Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
drabek06
Příspěvky: 1659
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

#131 Příspěvek od drabek06 »

To by chtělo pokutu a nařízení od ČTÚ aby ten servisní polatek zrušili. Takhle to je opravdu o ničem . . .

jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#132 Příspěvek od jandu »

Dnes mi došiel dopis od Skylink-u v tom znení, že môj poskytovateľ Cs-link prechádza ku Skylink a preto je nevyhnutné, aby som si svoju tzv večnú kartu (už s Irdeto) vymenil za novú. Cena novej je 13,90 eur. Novú kartu mi zašlú v najbližšom týždni poštou. Ak si zaslanie karty neprajem, nech to oznámim na ........

Teda ak chcem naďalej pozerať základný balíček ktorý som si už raz kúpil, /viac nepotrebujem/, nech si kúpim kartu znovu!

19.2.2012 som mal kartu aktivovanú takto:

Vážený pane/paní,

na Vaší dekódovací kartě CS Link pro příjem televizních programů ze satelitu číslo 00042xxxxxxxxx byl aktivován příjem programu(ů) Neplacené TV programy bez omezení.

Váš CS Link


Tak ako to vlastne je?
Elektronické súčiastky fungujú za pomoci dymu. Ak dym unikne, prestanú fungovať.

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#133 Příspěvek od kevin_mitnick »

CS link byl koupen Skylinkem, ktery ted v podstate zustal bez konkurence. Proto Skylink zavedl tzv. "servisni poplatek" za prijem bezplatnych programu ve vysi 1€/mesic + DPH. Takze kdyz si objednate tu novou kartu na vymenu, dojde vam karta, ktera ma zaroven "zaplacen servisni poplatek" na 1 rok...

Uživatelský avatar
rysTR
Příspěvky: 171
Registrován: 13 led 2011, 01:00
Bydliště: Třebíč

#134 Příspěvek od rysTR »

Ověřoval jsem si přes číslo stávající karty, kterou mám, zda to musím kupovat a toto mě napsali:
na Vaší stávající kartě nebude možné přijímat žádné nové programy, nebude možné využít žádné placené nabídky ani Promo akce. Je omezena pouze nabídkou Digitál, který máte dostupný nyní. Doporučuji kartu vyměnit.
Celková částka k úhradě je 349 Kč.
Vaše nová karta SKYLINK VÝMĚNA vám zajistí bezplatný příjem všech neplacených programů, které jste měli k dispozici u CS Linku.

Jedná se o kartu typu ICE, tzn. karta je kompatibilní s oběma kódovacími systémy používanými u Skylinku. Jedná se o nový typ dekódovací karty (Irdeto/ICE), která korektně funguje jak v nových přijímačích s licencovaným dekodérem Irdeto, tak ve starších přijímačích s licencovaným dekodérem CryptoWorks. Upozornění: Ke sledování HD programů je třeba HD satelitní přijímač i HD televizor (HD ready nebo Full HD).
Děkujeme za objednávku a těšíme se na další spolupráci.
Tým CS Link a Skylink

Přitom prodeji karty, kterou jsem kupoval loni , mě prodejce ujišťoval, že je tam už Irdeto a nevím co ještě a že už nemusím nic k tomu kupovat.
Nerozumím tomu-když to odmítnu převzít, nepůjde mi za chvíli televize? Nebo co to všechno vlastně v překladu do češtiny znamená?

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#135 Příspěvek od Eleman »

Pokud číslo tvé karty začíná 0000285, 03436,nebo 01976, nemá karta s Irdetem nic společného, protože je CW. Ať prodejce tvrdí cokoliv.
Pak ji můžeš (ale nemusíš) vyměnit. Systém Cryptoworks zatím nekončí. Skončila pouze jeho podpora, není tedy dál vyvíjen (včetně ochrany). Proto na něm nejedou placené programy, nové programy a HD. Kdy dojde k jeho ukončení Skylink neuvedl.
Pokud plánuješ příjem HD, nebo nějakého placeného programu, nezbyde ti nic jiného než vyměnit.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Odpovědět

Zpět na „Satelitní technika a dekódování“