Provoz elektromobilu

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#121 Příspěvek od rnbw »

Bujna fantazia bez znalosti - ci uz teoretickych alebo praktickych.

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#122 Příspěvek od tomasjedno »

...navíc kombinovaná s absolutní neschopností myšlenky strukturovat do vět.
Diarrhoea mentalis.

Uživatelský avatar
Bastlfanda
Příspěvky: 301
Registrován: 11 črc 2012, 02:00
Bydliště: za Prahó

#123 Příspěvek od Bastlfanda »

Nejste Vy dva taky "vyučující"? Celkem by to vysvětlovalo ten dnešní stav školství. :lol: ( http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot ... osition-17 )
Tak si tady pište ty svý (ne-)poznatky, zjevně si vystačíte beze mne. Tak "Ameriku doženete" asi rychleji ;) :pako:

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#124 Příspěvek od Hill »

...no tak pro jistotu bastlfanda své příspěvky promazal, čímž toto vlákno ztratilo smysl definitivně.
Je mi líto. LOCK, snad to stihnu dřív, než to promaže všechno.

Je také otázka, zde je Amerika tím pravým standardem, který bychom měli chtít dohánět. Jo, chtěli jsme, dokud se to nesmělo. Pak jsme zjistili, že bychom se po vzoru k dohánění měli raději poohlédnout jinde, ale dnes si člověk nevybere... Musíme my vůbec někoho dohánět? A v čem? A proč?

Mimochodem, a úplně na závěr vlákna - to řazení slov, z něhož se musely věty luštit, mi silně připomínaly jednoho prodejce, co k nám do firmy volal s nabídkou na spořič energie. Vyslechl jsem ho a bylo mi jasné, že v hodinách fyziky zrovna pozor nedával, zato se nějaký text naučil nazpaměť.
Nevyvracel jsem mu nic. Pozval jsem ho s tím, že mě náramně zajímá, jak ochcat přírodní zákony.
Od té doby nezavolá, nenapíše, natož, aby se ukázal osobně....

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“