Datová schránka

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 1114
Registrován: 28 zář 2005, 02:00
Bydliště: ZČ + JM

#121 Příspěvek od Ruprecht »

To je bezplatné parkoviště, ale dáte mi 10 korun :lol:
Kampaň, účelovka, nepodepsal, Palermo, ODS, Kalousek, je líp a jsou na to čísla, nastudujte si to.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#122 Příspěvek od ZdenekHQ »

termit256 píše:...Soused rikal, ze mu udaje o firemni schrance prisly v obalce, i kdyz mel osobni zrizenou...
Já jsem si vědom toho, že moje skandální názory jsou monitorovány a podrobovány analýze, takže se patrně někdo poučil a zasáhl. Protože jinak v tom nevidím logiku. :lol:
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#123 Příspěvek od ZdenekHQ »

A už je to tady - zapnul jsem si SMS notifikaci a bez kreditu SMS nebudou...

Toto je zpoplatněná služba. Poplatek za došlé SMS Vám bude účtovat Váš mobilní operátor. Cena jedné přijaté zprávy je 3 Kč.

Na té soukromé to není.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#124 Příspěvek od ZdenekHQ »

A tohle je taky dobrý. Pokud nemáte kredit (=mrtvé peníze), tak vám přijde faktura. Ovšem:

Minimální (měsíční) fakturovaná částka je od 1. 1. 2023 stanovena ve výši 60 Kč s DPH.

Takže vy odešlete jednu zprávu za 10Kč, ale faktura přijde na minimálně 60Kč.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#125 Příspěvek od Habesan »

Nechat se obrat o 60 Kč patří k základní gramotnosti :-)

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#126 Příspěvek od ZdenekHQ »

Jen drobná korekce - ty SMS skutečně účtuje operátor, takže jdou i bez kreditu.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#127 Příspěvek od Behemot »

ZdenekHQ píše:A tohle je taky dobrý. Pokud nemáte kredit (=mrtvé peníze), tak vám přijde faktura. Ovšem:

Minimální (měsíční) fakturovaná částka je od 1. 1. 2023 stanovena ve výši 60 Kč s DPH.

Takže vy odešlete jednu zprávu za 10Kč, ale faktura přijde na minimálně 60Kč.
taky tam jasně psali, že je lepčí to platit kreditním způsobem
ZdenekHQ píše:Já třeba čekám, že když mám hromadu let DS na jméno a přitom mně tam chodí všemožný zprávy od VZP, sociálky atd., tak jestli mně vážně založí druhou na IČO mojí fyzické osoby. Z principu je to blbost, ale tuším termit tady psal, že je to možný.

Ale znovu musím pochválit ministerstvo, že opravili ten bug na XP, teď už se ohledně PC nedá na nic vymlouvat.
musí, podle právního neřádu to je to jinej právnickej subjekt

já schválně volím pasivní přístup, na nejakejch vosum let hibernovanou živnost nigdá nic nepřišlo, takže by ani do schrány nic chodit nemělo, a pokud budou do schrány založené k živnosti (FOP - jinej právní subjekt, než FO) oruady posílat úplně jiný věci, který si nevyzvednu (nemám jak, nemám vo tu sračku zájem a vůbec sem to neřešil, ať si minisrstvo ty lestra vloží do řitě), typicky dopravní, no tak je tam vada v doručení, aspoň takto se pokusím prošlápnout cestičku i třeba k oudu tamtomu, bolšástavnímu, když na to příde (v reálu ju asi mnohem dřív zkusijou prošlápnout jiní)

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#128 Příspěvek od termit256 »

Da se to nastavit tak, ze zpravy (vcetne priloh) chodi i normalnim mailem. Ale to se zas najdou lidi, kteri na diskuznich forech budou tvrdit ze nemaji mail, pocitac ani internet...

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#129 Příspěvek od Behemot »

majou nebo nemajou, stád tady 🤐 není votoho, aby zaváděl nějakou totalitu, ani digitální, ani jinou, kurvadrát :evil: takže je mu pýču po tom, co gdo má a ne

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#130 Příspěvek od termit256 »

Pro mne za mne si vem pilku, urizni i sloupek s postovni schrankou a hod ji do skarpy. Co te ma co nutit stat mit totalitni postovni schranku. Dusledky si ale poneses sam, az neco prosvihnes, oni ti datovku v base pozastavi automaticky :-)

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#131 Příspěvek od Behemot »

ovčan tady kupodivu není votoho, aby v pozoru čekal, co mu páníšek stádíšek hodí

seš nějakej ouřadník, nebo jenom etatistickej dement?

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#132 Příspěvek od termit256 »

Odmitas povinnosti vuci statu? Tak to budes bezpochyby odmitat i veskere sluzby jez ti stat poskytuje?
Kde bydlis? Zajdem si beztrestne bouchnout. Nebudes pak bezpochyby otravovat zubare, policajty, soudy...

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#133 Příspěvek od Behemot »

ať si stád ty svoje zakunděný „služby“ smotá do role a vstrčí do prdele, a ty tam můžeš jít taky

🤐 zlodějská černá díra, co mě vojebává vo nepředstavitelný prachy (i když naštěstí většinu neplatím) a stejně dyž chcu cokoli, musím si to zacálovat sám (třeba stomatologie funguje v tomdle bordelstánu výborně, no přece! ) :lol:

mysim že posledních pět let snad jenom vypatlanej 🤐 nevidí, jak je ten stád skvělej, no považ, voloupí tě ročně vo statisíce, za to sem pozve milion 🤐 vyžírku, další DESÍTKY MILIARD věnuje eště horší zlodějské černé díře, kde si za to oligarši a mafiáni stavijou sídla jak zámky a smějou se západu do ksichtu, a eště 🤐 vztahy s 90 % vostatních NA PLANETĚ, takže základní potřeby v píči drahý jako sviňa, energie v píči drahý jak sviňa, a kdo může, tak z té prdele utíká pryč, nejlíp za oceán nebo do rejžákova, takže tady za chvílu asi začnou hladový bouře, až ty miliony bez práce nebudou mít na nic…už teď sou exekuce několikanásobný a doochodce vyhazujou z bytů a domů, a to je teprv začátek, až pětidemolica udělá tamtu jejich doochodovou reformu, tak kdo nebude schopnej hákovat až do smrti, zdechne někde na ulici

tak tak, eště, že tady toho stáda máme, jinak by krev tekla po ulicích, nedalo by se pomalu přes ty mrtvoly kam šlápnout, kočky by píchaly psy, živí záviděli mrtvejm a nejspíš by ani slunko nevyšlo :lol: :arrow:

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#134 Příspěvek od termit256 »

Memel hlouposti a hod sem tve jmeno a adresu. Postav se k tomu celem. Ja to poslu na boxerskej chat, ze si mohou prijit beztrestne zabouchat do pytlika :-) Nebo zebys prece jen nejakou tu ochranu od toho totalitniho statu potreboval :-) :-)

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#135 Příspěvek od Behemot »

dé vědět až budeš mít vyřízenou závěť a nekeho, kdo ty tvoje sračky vytře, až tě odklidijou, adresu máš na webu, těch 7 kulí do zásobníku a komory na odstranění jednoho 🤐 z genofondu obětuju

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“