Zajímavé nabídky na Aukru, Bazoši apod. 1

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
dvorak
Příspěvky: 1887
Registrován: 25 dub 2013, 02:00
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

#1231 Příspěvek od dvorak »


Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#1232 Příspěvek od ok1hga »

elektrosvit píše:Zánovní B73, zatím za 6400 Kč.
https://aukro.cz/magnetofon-tesla-b73-p ... 7002445241
to je o 90,- levnější než za nový . . .
Přílohy
tesla B73 HiFi.jpg

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#1233 Příspěvek od Yarda1 »

dvorak píše:Zajímavá trojkombinace...
Něco podobného se dělalo i u nás:
http://www.oldradio.cz/ts2an.htm
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#1234 Příspěvek od konosuke »

ok1hga píše:
elektrosvit píše:Zánovní B73, zatím za 6400 Kč
https://aukro.cz/magnetofon-tesla-b73-p ... 7002445241
to je o 90,- levnější než za nový . . .
obdivuji paměť tvou, fakt nový v prioru 6490 Kčs
jo, pak přišel hodný spasitel santa Klaus a hodnota koruny československé
šla do prčic, tak
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#1235 Příspěvek od ZVUK2000 »

konosuke píše:
ok1hga píše:pak přišel hodný spasitel santa Klaus a hodnota koruny československé

šla do prčic, tak
To už se snad neprodával. Zato v Prioru v Karviné v té době stála ve výprodeji B116 1500Kc a gramec Tesla 300Kc.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#1236 Příspěvek od rnbw »

Kolko musel clovek robit na tych 6490 Kès? 3 meciace, ale nic nezrat a byvat pod mostom?

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#1237 Příspěvek od konosuke »

ZVUK2000: doopravdy ?! škoda škoda, to mně nějak uniklo...
pamatuji akorát gramec NC450 za 3600 Kčs, pak doprodej za 2700 Kčs
(Tesla Eltos) nebo ještě níž...to už o něj nebyl zájem, přišly CD :(
Naposledy upravil(a) konosuke dne 05 led 2022, 18:15, celkem upraveno 1 x.
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#1238 Příspěvek od ZVUK2000 »

Ano, právě jako učeň jsem si to koupil a přitom na to měl :D

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#1239 Příspěvek od konosuke »

Kalkulace byla prostá: levné (dotované) bydlení, jídlo, léky,
energie a doprava...) co bylo lepší, jestli volnětržní živel nevím...
ale očumovat B73 jsme do Prioru v Karviné chodili ze školy hromadně
PS. mám hifi katalog Philips 1981 a ejhle, magič podobné třídy N7150
tam ještě v nabídce figuruje
Naposledy upravil(a) konosuke dne 05 led 2022, 19:08, celkem upraveno 1 x.
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
petula
Příspěvky: 836
Registrován: 22 kvě 2016, 02:00
Bydliště: Čelákovice / Brandýs n.L / Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

#1240 Příspěvek od petula »

Hubert_79 píše:Jen si ty fotky nech. Nebo si je dej na fejsbůk.
Nejsem na fejsbůku. Byl jsem kdysi krátce, ale hned za měsíc po registraci mne fejsbůk vymazal, to když jsem fejsbůk kritizoval, že podporují nacisty. Což teda oni podporují...

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#1241 Příspěvek od Mysteri »

elektrosvit píše:Zánovní B73, zatím za 6400 Kč.
https://aukro.cz/magnetofon-tesla-b73-p ... 7002445241
Jsem zvědavý na konečnou cenu.
Nadpis súhlasí s fotkami, ale popis trochu ušiel ku gramcu...
,,Magnetofon Tesla NZC 420.... "

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#1242 Příspěvek od ok1hga »

Mysteri píše:Nadpis súhlasí s fotkami, ale popis trochu ušiel ku gramcu...
,,Magnetofon Tesla NZC 420.... "
on prodejce tam má i ten gramec . . .
https://aukro.cz/tesla-nzc-420-bedny-ar ... 7002442693

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#1243 Příspěvek od Hubert_79 »

petula píše:hned za měsíc po registraci mne fejsbůk vymazal, to když jsem fejsbůk kritizoval, že podporují nacisty. Což teda oni podporují...
Měl jsi to hnát vejš a soudit se, ne?
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
elektrosvit
Příspěvky: 2512
Registrován: 27 čer 2016, 02:00

#1244 Příspěvek od elektrosvit »

ok1hga píše:on prodejce tam má i ten gramec . . .
https://aukro.cz/tesla-nzc-420-bedny-ar ... 7002442693
Všiml jsem si. Gramec zatím za 6600 Kč a magneťák už na 7200 korunách. Slušné pálky. Snad za ty prachy nebude mít rozpadlý setrvačník, degradované gumové díly a uhnilé nohy u KFek.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#1245 Příspěvek od EKKAR »

petula píše:
Hubert_79 píše:Jen si ty fotky nech. Nebo si je dej na fejsbůk.
Nejsem na fejsbůku. Byl jsem kdysi krátce, ale hned za měsíc po registraci mne fejsbůk vymazal, to když jsem fejsbůk kritizoval, že podporují nacisty. Což teda oni podporují...
Hubert_79 píše:
petula píše:hned za měsíc po registraci...
Měl jsi to hnát vejš a soudit se, ne?
Netřeba soudy posuzující tvrzení o podpoře nějakýho neakceptovatelnýho jednání, stačí jen nesouhlasit s jejich nestydatýma šmírování podporujícíma požadavkama na přístup k individuálním informacím, který jako uživatel v zařízení máte. Komu patří Messenger? Xichtům? Neměl jsem tu sračku ani měsíc, přesně od 2.dubna do 24.dubna 2019. Na naléhání rodinnejch příslušníků, že sms a hovory jsou drahý a komunikace po datech přes net je lacinější jsem si to h0vn0 namazal do mobilu ve formě navázaný jenom na registraci na jméno a telefonní číslo, protože jaxitaxi odmítám mít profil u "firmy", která na plnou hubu prohlašuje, že cokoliv tam jednou umístíte, to se tím momentem stane jejich majetkem bez ohledu na to, jak moc to budete chtít smazat. Registrace chtěla potvrdit jen pár podmínek, který se mi nezdály nijak extra dotěrný nebo vlezlý, takže "se to dalo". Navázal jsem kontakty s rodinou, poslal první zprávy, všecko se zdálo bejt OK. Slovy TŘI neděle jsem takhle poměrně spokojeně Messenger používal, než přišla těsně před koncem měsíce podle vyskakovací hlášky, "nutná aktualizace zvyšující zabezpečení aplikace podle GDPR" - tak jsem odklepnul souhlas s instalací aktualizace, jenže po pár minutách klidnýho točení kolečka začal telefon produkovat nejrůznější požadavky, který v původních "Podmínkách používání aplikace" nebyly, respektive aplikace je nevyžadovala odsouhlasovat.

Nejdřív to chtělo pro Messenger povolení přístupu ke všem kontaktům do seznamu v telefonu, přičemž původní znění při instalaci bylo, že bude přístup jen ke kontaktům, který jako uživatel odsouhlasím a označím. Položka omezenýho individuálně tříděnýho přístupu "přestala existovat", což se mi nelíbilo - nepotřebuju aby mi kdejakej šupák Cukrberg a jeho buzerantská klaka šmíráků slídili v mobilu, koho mám a nemám v kontaktech, protože si vůbec nedělám iluze o tom, že by si "SPOLEČNOST" tyhle data nestáhla, když k tomu dostane příležitost a dokonce i souhlas uživatele. Tak jsem dal "Nesouhlas". Mobil chvíli "škrundal", respektive točil "kolečkem" signalizujícím zaneprázdněnost - a pak vyplivnul požadavek zase nerozlišitelnýho a neomezitelnýho přístupu k poloze, kde se telefon nachází. Tentokrát už bez váhání následoval můj "Nesouhlas".

Zas chvilka točení kolečkem a požadavek k udělení souhlasu k přístupu do galérie snímků v mobilu - zas všeobecnej komplet bez nějakýho volitelnýho omezování. Tak zas "Nesouhlas". Kolečko se točilo o poznání delší dobu a poslední požadavek zněl povolit u všech mejch fotek posílanejch pomocí aplikace automatickou AI identifikaci xichtů a automatický indexování nalezenejch identifikovanejch osob - neboli fakt hraniční šmírování jakou Orwella. Říkám si "kurwa co je Cukrbergovi a jeho bandě buzíků po tom, koho já mám na fotkách???", tak jsem dal další "Nesouhlasím".

No a výsledek se objevil prakticky hned. Na displej vylítla hláška "ZA TĚCHTO PODMÍNEK NEMŮŽETE NAŠI APLIKACI POUŽÍVAT. BUĎ SE VRAŤTE TLAČÍTKEM "ZPĚT" A UDĚLTE SOUHLAS, NEBO STISKNĚTE "POKRAČOVAT" K ODINSTALACI APLIKACE Z VAŠEHO ZAŘÍZENÍ!"
No vida, říkám si, konečně se tihle vyděrači vodkopali. Buď jim sám dám souhlas k tomu, aby mohli mě a každýho s kým se potkám nebo koho vyfotím mým prostřednictvím šmírovat a votravovat reklamou, případně kšeftovat s takovýma datama s někým, koho já absolutně nikdy nebudu moct ovlivnit - a nebo budu takzvaně "ochuzen o životní zážitky z komunity". Rozhodnutí mi trvalo jen zlomek sekundy - od tý doby NEMÁM A NECHCI MÍT Messenger ani nic dalšího společnýho s Xichtobůkem ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“