Vtipy, vtipné články a odkazy (odděleno, uzamčeno)

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#1336 Příspěvek od TAKJAN »


Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 1114
Registrován: 28 zář 2005, 02:00
Bydliště: ZČ + JM

#1337 Příspěvek od Ruprecht »

http://zpravy.idnes.cz/diskuse.aspx?idd ... domaci_san
Martin Mrkvička: Moje žena, co není moje žena, mi řekla, ať jdu koupit rohlíky. Tak jsem šel a cestou mi došlo, že na ně nemám peníze. Přišel jsem do krámu a tam jsem si půjčil sto korun a koupil jsem si tam ty rohlíky za dvacet korun. Kde jsem vzal těch dvacet korun se mne neptejte, za to může Kalousek, symbol korupce, už v roce 1993. Cestou domů jsem tu vypůjčenou stovku hodil do své prázdné poštovní schránky. Tu jsem pak sám od sebe koupil za deset tisíc. Kde jsem vzal deset tisíc se mne neptejte, do toho Vám nic není, já jen vlastním, nepodnikám. Rohlíky, schránku a tři miliardy jsem kvůli Kalouskovi teď musel napsat na svoji ženu, co není moje žena. Ale pan prezident už podal ústavní stížnost. Moje žena, zatímco jsem byl pro rohlíky, tak získala dotaci na koupi pekárny, dal jsem ji dětem, děti ji daly mně. Za těch 10 tisíc, co jsem koupil vlastní poštovní schránku se stokorunou uvnitř, jsem pak koupil svoje vlastní akcie. Stálo to dvě miliardy, možná tři, já peníze nepočítám. A teď už je to objasněné, za všechno může Kalousek a zavřete toho pekaře, protože mi nedal účtenku na rohlíky a těch sto korun si od něho v roce 2013 půjčil Kalousek.
Kampaň, účelovka, nepodepsal, Palermo, ODS, Kalousek, je líp a jsou na to čísla, nastudujte si to.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#1338 Příspěvek od ZdenekHQ »

To je tím, že se jim z Babiše tak třepou zadnice strachy, že to ve sněmovně zní jako potlesk, kdykoliv se objeví.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#1339 Příspěvek od termit256 »

No v kazdem pripade zkusim pri pristi kontrole z FU pouzit argumenty typu "ja sve penize nepocitam" nebo "nic vysvetlovat nebudu"

A mozna se mne bude ten 🤐 Zeman taky tak zastavat :-)

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#1340 Příspěvek od Celeron »

To bych Termite rozhodně nedělal. Sice jsem měl kontrolu na udání již před delší dobou (2006) ale co ti na mě zkoušeli když se jim nepodařilo na první pokus nic konkrétního prokázat. Rok a půl se do mě srali a pak to konečně vzdali.
Tebe jako živnostenskýho přizdisráče buzerujou a jinde jim utíkaj miliardy protože to neuměj, nechtěj, či se bojí zkontrolovat.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#1341 Příspěvek od hafca »

Bez komentáře.

Dnes mi volal známý z Paříže ( je u policie ) .....
Karle, to by jsi měl vidět. Od rána jsou u nás na komisařství fronty muslimů, islamistů, džihádistů, černejch… no prostě všichni přivandrovalci. A hádej co chtějí ? To by jsi neřekl. Odevzdávají všechny zbraně. To koukáš co ?! Už to nemáme kam dávat, je toho mraky. …Jeden tady odevzdával kališnikova a brečel. Byl památeční po jeho dědovi…Maminy plakali, že už nebudou moci šít sebevyhazovační pásy… Parta džihádistů se smutkem v očích přinesla dokonce rakety Stinger......ještě i se záručním lístkem od Obamy…no fakt síla. Všichni naříkají, tlučou se do hlavy a hlavama o zem…volají aláha.....
No bojí se tý vyhlášky o omezení zbraní z Bruselu…co všechno by jim ty mamtáci v kravatách mohli udělat…jsou normálně posraný strachy.....
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#1342 Příspěvek od TAKJAN »

měl Jak to, že se mi to zobrazí v přehozeném pořadí než v náhledu?
Přílohy
K640_WAG6a0408_Darwinmlpravdu1.JPG
(44 KiB) Staženo 57 x
K640_WAG6a0409_Darwinmlpravdu2.JPG
(38.63 KiB) Staženo 78 x

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#1343 Příspěvek od TAKJAN »


Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#1344 Příspěvek od ok1hga »

nic nemazat . . .

je to sice už staršího data, ale problém je pořád aktuální

. . . vůl zůstane volem, i kdyby se na hlavu stavěl . . .

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#1345 Příspěvek od TAKJAN »


Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#1346 Příspěvek od ok1hga »

. . . to jsou věci !

https://youtu.be/84UerYZ78lE

člověk se stále musí koukat kolem sebe . . .

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#1347 Příspěvek od TAKJAN »

Starej fígl

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#1348 Příspěvek od Celeron »

Tak to se mě stát nemůže, protože Pikaču při pokusu zamknout při pootevčených dveřích nesklopí uši. A jestli jsou uši sklopený po zamčení vždy kontroluju. Dříve stejnou funkci na P405 zastávalo štěkání.
A propo, ta akustická signalizace má někej důvod že na nových autech už není?
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#1349 Příspěvek od Hill »

Mnoho zákazníků řady značek se mezi prvními zajímalo o to, zda tu zvukovou signalizaci lze vypnout, aby v noci nerušili (nebo nedráždili) sousedy. Tak řada výrobců přesunula zvukovou signalizaci mezi volitelnou výbavu, někteří to přestali nabízet u některých modelových řad úplně.
Mimochodem - pootevřené kterékoli dveře u Swifta způsobí, že zámky necvaknou a blinkry nebliknou.
To pípání, kviknutí a cinknutí máme jen u tří služebáků a souhlasím, na ztichlém nočním sídlišti se to pěkně rozlehne...

Uživatelský avatar
TAKJAN
Příspěvky: 5866
Registrován: 17 lis 2011, 01:00

#1350 Příspěvek od TAKJAN »


Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“