Střih videa

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#136 Příspěvek od hafca »

A je to vyřízené, jen asi ne tak, jak si Radovan představoval. Plyne z toho poučení pro příště, nejdřív vyzkoušet demo a teprva pak zaplatit. Jen je to poučení poněkud drahé. :cry:
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#137 Příspěvek od Standa99 »

Možná by to nějaký jiný FW vyřešil http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?f=13&t=44563 , ale to mu já nezaručím.
Nebo si koupí jiný STB a potom ten VideoRedo použije s ním. Určitě to nebude vyčerpávající investice, když ta Alma nestála horentní sumu http://www.zbozi.cz/?q=alma+s-2100 . Použije ji např. na chalupu nebo s ní někoho podaruje.

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#138 Příspěvek od Radovan-kocour »

Že je to blbé pane Hill s tím nahráváním- format factory to jsem taky zkoušel a program je v angličtině tak jsem ho vymazal- Takže Vy píšete že nemáte satelit a zkoušel jste nahrávat ze setoboxu přes USB vstup na externí HDD? A poté Vám to nešlo přehrát tennahraný pořad v počítači? a tím pádem ani nijak upravovat?- zas jak jsem pochopil jenom přes ten setobox_? To je blbé.
Já jsem asi vyhodil 2700 Kč za nějaký program a stejně to nepůjde.
A ještě promiňte se zeptám a to jste zkoušel ten pořad přehrávat v čem- v tom Format Factory? nebo v tom programu co mám jí VideoReDo V4. suite?

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#139 Příspěvek od Radovan-kocour »

Takže závěr- jak jsem četl co pan Havca ten pořad co jsem nahrával není poškozený, ale jde přehrávat v tom satelitním příjmači Alma přes USB vstup- tak jak se přes USB vstup nahrával.

Takže mám smůlu? Jak píšete-a píšete že jiné sat. příjmače teda nahrávají v jiných formátech- které by se daly zpracovávat a otevírat? :(

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#140 Příspěvek od Standa99 »

Ruku do ohně nedám, jestli jsi to pochopil správně, ale už ti před týdnem na jiném fóru napsali, proč tomu tak je.

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#141 Příspěvek od Radovan-kocour »

Dobrá v pohodě tak promiňte-nic děkuju- Almu vyhodím do hnoja i když se mě líbí ten její hranatý design a kúpím Dreambox za dvacet litrů a mám pokoj né? :)

Uživatelský avatar
Standa99
Příspěvky: 3476
Registrován: 29 čer 2004, 02:00

#142 Příspěvek od Standa99 »

Nemám přehled o satelitních STB, ale pokud máš požadavek na nahrávání pořadů a pozdější editaci (vystříhání reklam), tak s tím musí jít ruku v ruce i určitá investice, která tvůj sen splní.

Uživatelský avatar
Radovan-kocour
Příspěvky: 317
Registrován: 02 pro 2009, 01:00
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

#143 Příspěvek od Radovan-kocour »

Ano jasně děkuji- ale možné že se to může aj opakovat- nebo třeba to zas nepůjde- vyskytne se jiná chyba třeba, ale všem Vám moc děkuji za rady- oceňuji to- děkuji Vám :D

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“