Zkomoleniny

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#136 Příspěvek od p32 »

sinclair píše:Chudák Tvoje žena, co se ptá na dvě možnosti a Ty jí odpovíš "Ano" :D
Není chudák, patří ji to. Když se blbě zeptá, tak dostane blbou odpověď. Má se ptát napřed na jednu věc a potom na druhou věc. Tak jsi mi to silně připoměl a proto jsem si s gustem napsal tu odpověď. :wink:
Před hodinkou mi volala, kde že jsem. Říkám, že doma a ona, že tedy přijede autobusem. Kdyby se zeptala, jestli pro ni nezajedu, tak bych jí jen řekl, ať se chystá, že jsem tam pro ni za 10 minut. Takhle mám hodinu klidu na spánek u TV. :wink:

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#137 Příspěvek od sinclair »

Jako baba bych si Tě p32 nevzal, i kdybych byla zbouchnutá :D

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#138 Příspěvek od p32 »

Já bych si tě nevzal ani kdybys byl chlap. :lol:
Nakonec byla na nákupu a dovezla ji cérka. Ušetřil jsem si nervy na nákupech, ale vy se určitě na ty svoje nákupní kratochvíle už těšíte. :wink:

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#139 Příspěvek od p32 »

No, za ta léta jsem už zvyklej, ale i ta slabá hodinka pomohla. V klidu jsem dodělával spaní u TV pomocí křížáku a svorek.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“