Jak jste balili holky co se pak staly Vašimi manželkami ?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#136 Příspěvek od sinclair »

Kvicala_r píše:Jo někdo tu práci sám čte a podává ti potřebný vercajk bez jedinyho slova a někomu nepomůže to ani nakukat do slova a do písmene.
:)
Taky mám takového kamaráda. Teď už semtam, ale když spolu něco - cokoliv od elektriky děláme, tak za půl hoďky práce padne tak deset slov..

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#137 Příspěvek od Hydrawerk »

sinclair píše:Průser na cestě.
Moje vlastní vnučka, 17 měsíců a první hračka, se kterou se vydržela hrát dýl, než čtvrt hodiny :-)
Doporučuji naučit ji respektu k elektřině. Třeba tímto pokusem. https://www.youtube.com/watch?v=WlHsRnOnTAk

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#138 Příspěvek od sinclair »

To přijde samo.
Mě vycvičila vánoční souprava s žárovkami E10 14V/0,1A.
Jedna dolní vyšroubovaná a dětský prstíček dovnitř.
"Taaatííí mě to nechce pustíít!" :-)

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#139 Příspěvek od EKKAR »

Umím si upéct i uvařit, i tu vánočku upletu a vánoční cukroví naplácám, k šicímu stroji si sednout stejně jako zašít natrženou kapsu nebo upadlej knoflík umím (nebožtík děda byl vyučenej krejčí, akorát neměl v posudku "Biľakovskou doložku" = "... nepouštět na saka...", takže jsem ledacos pochytil), háčkování a vyšívání mě bavilo ještě v 15 - pak už nebyl na klubíčka prostor, zabraly ho šuplíky se součástkama... Ono taky to pletení v dobách ne příliš vzdálenejch historicky (asi tak doba gotická až po začátek doby renesanční) byla čistě chlapská záležitost, protože rytíři v době dlouhejch zimních večerů štrikovali u krbu. Ženský vyšívaly a předly.
Obsluhovat automatickou pračku umím, protože o ničem jiným dneska praní není - jedinej problém je naučit se vytřídit textilie tak, aby se nic nezdrclo a navzájem neobarvilo. Věšení a žehlení je fakt jedna z nejvotravnějších činností doma - ale i to umím. Podobně i mytí a utírání nádobí - i když to samozřejmě umím, nebaví mě to. Ale v rodině, kde jak chlap, tak ženská chodí do práce a mají k tomu spolu děti - a nechtějí nebo nemůžou využívat chůvu, služku nebo babičku to v dnešní době ani jinak nejde ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#140 Příspěvek od ZdenekHQ »

Když to dobře pověsíš, nemusíš to většinou žehlit.

Co se týká barev prádla při praní, já na to teď kašlu, protože bych se musel zbláznit a na 40°C to za hodinu zas tak moc nepouští. Naopak se mně podařilo sjednotit barvu povlečení a původně bílých triček na spaní.

Trochu jsem ujel, když jsem dostal bílou noční košili i s čepičkou, protože v tom skutečně spát nebudu, a přihodil jsem to do pračky s červeným svetrem na krátkej program. Krásně zrůžověla. Až povolí ten můj vzdor a nasranost, a přivedu si třeba nějakou milenku, bude mít v čem spát, i když nahá je lepší...
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#141 Příspěvek od Hydrawerk »

Asi lze vybělit Savem. Na milenky bacha, žerou prachy víc, než motocykl.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#142 Příspěvek od ZdenekHQ »

OT: Snad nejdražší motorku na provoz si pořídil můj kámoš za cca 100kKč. Po pár týdnech potkal na křižovatce důchodce v autě s kloboukem na hlavě, ten mu nedal přednost, tak se proletěl asi 12m vzduchem a motorka mu shořela. Jemu se naštěstí nic nestalo.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#143 Příspěvek od Kvicala_r »

Teď myslíš toho letce, nebo následně kloboučníka? :)

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#144 Příspěvek od ZdenekHQ »

Ani jednomu se nic nestalo. Jen kloboučník to auto asi taky odepsal.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#145 Příspěvek od konosuke »

no jo, a moje představená je holka (nevím teda stopro sice v v občance ano) ale, umí jezdit na motorce, střílet ze vzduchovky, vylézt na strom a zavěsit tam ptačí budku, vyměnit si kolo u auta, zapnout comp, pračku i myčku...její táta chtěl kluka a naučil ji všechno potřebné
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
FHonza
Příspěvky: 1443
Registrován: 20 lis 2012, 01:00
Bydliště: Praha

#146 Příspěvek od FHonza »

Teď mi přišel odkaz na video, kde je vidět, že ani roboti to nevylepší :)
Začátek kolem 0:56

https://www.youtube.com/watch?v=5pKczGG19uo

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“