Nabídky na Aukru 3 (odděleno, pokračujte zde, prosím)

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#136 Příspěvek od xsc »

Mimochodem, tohle je u té MC902 taky perla: "Možnost přehrávání datových CD, na displeji se objeví nápis "data" a signál je dostupný na datovém konektoru RCA."

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#137 Příspěvek od rnbw »

Text je okopirovany odtialto: http://www.oldradio.cz/gramofon/mc902.htm

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#138 Příspěvek od starecd »

Nicméně pravdivý není, datová CD nejdou přehrát. Nápis DATA se sice objeví, ale nedoporučuji mít zapnutý zesilovač.

Uživatelský avatar
jef111
Příspěvky: 2125
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: okr. Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#139 Příspěvek od jef111 »

Vintage! :lol: :lol: Proto ta cena...
(přeloženo do češtiny starej šrot)
Olovnatý cín je vhodný k pájení ale není k jídlu. Bezolovnatý cín je sice možné jíst ale nejde jím pájet :D
www.sigmaphon.cz

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#140 Příspěvek od starecd »

jef111: je starý, ale ne šrot, po výměně některých elytů přehraje s přehledem dnešní přehrávače zařazované do vyšší třídy.

Uživatelský avatar
jef111
Příspěvky: 2125
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: okr. Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#141 Příspěvek od jef111 »

Já jsem ten přehrávač měl taky, znám ho. Hraje i na dnešní poměry slušně, ale trpí určitými neduhy, např. odcházející segmenty na displeji. Prošlo mi rukama několik kusů těchto MCček a skoro všechny s tím měly problémy. Mechanicky je takový "vrzavý" plasťák. Ale má dobrou optiku která i po těch letech funguje spolehlivě, narozdíl od spousty západoevropských a japonských přehrávačů ve srovnatelné cenové kategorii.
No ale když zajdu ve městě do bazaru tak ho pořídím za 500-800Kč, když je přes tisícovku tak tam obvykle dlouho leží...
Olovnatý cín je vhodný k pájení ale není k jídlu. Bezolovnatý cín je sice možné jíst ale nejde jím pájet :D
www.sigmaphon.cz

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#142 Příspěvek od starecd »

Displej je prkotina, není sice original. ale dá se nahradit červeným, popřípadě žlutým. Kdysi jsem jezdíval do Olomouce, vždy se něco v bazarech našlo, teď už jich tam ale moc asi není. A mechaniku musíš namazat, pak je téměř nehlučná. :D

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#143 Příspěvek od termit256 »

Pri hledani neceho jineho jsem narazil na pekny AC zdroj 0-255V/1A za zajimavou cenu.
https://elektro.bazos.cz/inzerat/733152 ... 50-K1D.php

Neni to muj inzerat ani nemam s typkem nic spolecneho, ale myslim ze by se tu nekomu mohl hodit...

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#144 Příspěvek od Hejnicek »

http://aukro.cz/windows-7-pro-original- ... e-promoted

Z likvidovane techniky? Asi to tak bude.

Uživatelský avatar
EM88
Příspěvky: 81
Registrován: 10 črc 2016, 02:00
Bydliště: Pardubický kraj

#145 Příspěvek od EM88 »

na tomhle se někdo vyřádil... 8O http://aukro.cz/radio-tesla-605a-i6795435448.html

Uživatelský avatar
elektrosvit
Příspěvky: 2512
Registrován: 27 čer 2016, 02:00

#146 Příspěvek od elektrosvit »

To je přece ta kvadrofonie... :lol:

Schválně, kdo uhodne, z čeho byla vybrakována zadní ozvučnice i s repráky? :wink:

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#147 Příspěvek od sinclair »

Ty repráky jsou podle vzhledu ruský, nebo bulharský. Mám dojem, že podobná deska s dvěma elipťákama a vinklama byla v gramorádiu A-104 nebo tak nějak, až dole u země.

Uživatelský avatar
elektrosvit
Příspěvky: 2512
Registrován: 27 čer 2016, 02:00

#148 Příspěvek od elektrosvit »

Leoši, podle mě je to přední stěna z Rigy 103. Podívej.

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#149 Příspěvek od Behemot »

Hejnicek píše:http://aukro.cz/windows-7-pro-original- ... e-promoted

Z likvidovane techniky? Asi to tak bude.
Ze začátku se tvrdilo, že se jedná o „přebytky“ licencí Dell a podobně. Akorát že už se toho otočily desítky milionů a nějak to neubývá, naopak. Navíc mi týpek přímo z Mrkvo$oftu tvrdil, že žádný papírový štítky velcí integrátoři po skladech nemaj, že si je tisknou sami dle potřeby a licence se převádí (a hradí) zpětně.

Různé zdroje tvrdí, že číňan prodává nový štítky s aktivačními čísly ukradenými přes mallware. Což by ze všech ohledů sedělo.

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#150 Příspěvek od Behemot »

Jednou aktivované (=svázané s HW) OEM licence nikdy nebylo a nebude možno legálně přeprodávat samostatně.

Ono i k tomu soudnímu rozhodnutí ES, podle kterýho lze prodávat licenci s tím HW, se kterým to je svázáno, případně OEM licence neaktivované, běží odvolání, Mrkvo$oft se těší, že v případě úspěchu pak nastoupí na všechny kdo něco takovýho koupili a to se všichni poserou v lese.

V tomhle případě je to jednoznačně mimo v každým případě, takže bych se moc nesmál, a nějaký Píše, že je legální, tak to už neřeším soud fakt zajímat nebude.

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“