Příroda kolem nás

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#136 Příspěvek od Jenys »

To je krásná číča :D Je aspoň mazel?
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#137 Příspěvek od sinclair »

Jó mazel...máš vidět, když si tenhle aristokrat postaví hlavu.
Párem volů s ním nehneš a hned to cení zuby a syčí :D

Uživatelský avatar
Jenys
Příspěvky: 2120
Registrován: 11 úno 2008, 01:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#138 Příspěvek od Jenys »

To Sinclair:Jo, to se musí rozmazlit od malička, pak je to něco jiného :D
Posílal jsem ti SZ Elyty
Když něco nevíte...klidně se zeptejte :) Co vás nezabije, to vás posílí :) Jenys :)

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#139 Příspěvek od EKKAR »

Jenže i od kotěte někým rozmatlaná britka se bude chovat vztekle k neznámýmu člověku. Tahle rasa to má prostě vrozený, že je taková nedůvěřivá a k tomu tvrdohlavá.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#140 Příspěvek od sinclair »

Je to v něčem horší, než rotvajler vole. Ten aspoň napřed zavrčí, nebo něco.
Dcerčin žárlivej obranář po mně vyjel takovým způsobem, že jsem se měl co pakovat. A to jsem ho měl vyjetýho jenom někde na lopatkách a drápama mi šel po hlavě. Pěkně potichu a zezadu. Málem jsem se posral..

Uživatelský avatar
vladimir
Příspěvky: 378
Registrován: 20 bře 2004, 01:00

#141 Příspěvek od vladimir »

Tak to Vás pánové asi pøekvapím. Dostal jsem ji od syna u kterýho se o ni pøíliš zaèala starat jeho tenkrát nová pøítelkynì. Koupala ji v šamponu s vùní jahod, støíhala a moc si teda holky nesedly, tak mi ji radìji daroval.
Koèka mì normálnì adoptovala a bìhá za mnou jak pejsek. Mám ji už pøes tøi roky a skoro se ode mne nehne. Když má pocit že se ji málo vìnuju, š￾ouchá do mì packou nebo strká hlavou. Pokud ji vnouèata když pøíjdou moc dráždìj odkráèí a když to nejde jednu jim natáhne, kupodivu bez drápù. Nìkdy je mazlivá až moc, hlavnì když mì ráno budí a hopne mi šlapat po hrudníku aby si zasloužila svou pùlku tyèinky pro koèky. Dokonce už vzala na milost i manželku, pùvodnì se zdálo, že ženský už nikdy. Vnutí se i návštìvám, dokonce cizím lidem. Pár koèek už jsme mìli, ale ještì ne hodnìjší a mazlivìjší.

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#142 Příspěvek od Mysteri »

Toto by síce patrilo asi do hudobného vlákna, ale tu je to zas pre milovníkov zvieratiek... :wink:
Kupte zvíře :lol:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#143 Příspěvek od EKKAR »

sinclair píše:Je to v něčem horší, než rotvajler vole. Ten aspoň napřed zavrčí, nebo něco.
...
Tohle mi připomnělo otázku, jestli se zvířata dokážou naučit vydávat zvuky cizího druhu - jasně, kavka, špaček nebo třeba loskuták, papoušky nevyjímaje - těm to jde snadno, protože mají něco podobnýho jako lidský hlasivky, říká se tomu LARYNX - ale co třeba takovej pes, dokáže se třeba naučit mňoukat?
Odpověď je jednoduchá - samozřejmě že dokáže - a naprosto jednoduše!
A ptáte se jak?
No přeci s pomocí cirkulárky - MMŇŇŇÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁUUUUUU!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#144 Příspěvek od Hejnicek »

Tenhle dokundament jsem nahodou chytil na CT.
To je fakt sila, prase v byte...
Je to pro silny natury.
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... rasomilove

Zajimavy je, ze na tom zvireti visi ta krehci cast lidstva.
Chlap by zhotovil jitrnice.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#145 Příspěvek od Celeron »

K tomuhle se můžou dopracovat jen ti, co neví, jak dobrý je vepřový. :mrgreen:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

#146 Příspěvek od tiktak1953 »

Moze byt izbová mačka (kočka) pod (akov -takov)starostlivostov veterin.lekara pre cloveka nebezpecna .Myslim prenosom neakych zaludocnych bakterii.Jedna znama sa stazuje na zaludocne problemy ,ako chdi na navstevu ,kde maju izbovu macku ,stale zavretu v nutri.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#147 Příspěvek od EKKAR »

Stále neznamená, že jim NIKDY ANI 1X neutekla. Může mít střevní parazity, může mít v organismu toxoplazmózu - a dokud se na to neudělají veterinární testy, nikdo na micince nemusí nic poznat, kočce to nevadí - ale člověka tím nakazit může. Fakt je, že v minimálním počtu případů, ale vyloučený to nikdy bejt nemůže.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

#148 Příspěvek od tiktak1953 »

Karel diky,ta baba sa stale poslednu dobu stazuje na bolesti žaludka.Uz sa mi zda ze chudne do tvari.Mala by ist co najskor na neake testy krvy,zamerane na crevne parazity.Ludia beru taketo zaludocne problemy len tak.Ja vzdy hovorím ze s mackami sa nehrat.Nikdy nevies, co macka ,pes na cloveka moze preniest.Macka nema co v byte hladat.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#149 Příspěvek od EKKAR »

Akorát že to klidně může mít úplně jiný příčiny - ale zvíře nelze vyloučit nikdy. Prostě chce to pár odběrů, nějakou tu anál-lízu případně rozbor - a uvidí se. Klidně to může bejt nějaká pozdě se probudivší alergie nebo dokonce celiakie = alergie na obilnej lepek. To jsou ti, co si musejí péct doma chleba z kukuřičný mouky a do omáček dávat místo mouky rejžovej škrob. Vím o případu, kdy byla celiakie diagnostikovaná ženský po dvou těhotenstvích ve věku 36 let - do tý doby žádný potíže, odnosila dva kluky jak buky, po mateřský se vrátila do práce - a začala hubnout a průjmy a celkový tělesný problémy, až ji napadlo jít na gastroenterologii - tam učunili základní test na celiakii a bylo to jasný...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#150 Příspěvek od hafca »

Přistávání do krmítka. Rychle se naučili, že tam najdou něco dobrého.
Přílohy
hýl.jpg
(109.6 KiB) Staženo 44 x
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“