Vtipy, vtipné články a odkazy IV

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#136 Příspěvek od kejki »

:lol:

Uživatelský avatar
Ruprecht
Příspěvky: 1114
Registrován: 28 zář 2005, 02:00
Bydliště: ZČ + JM

#137 Příspěvek od Ruprecht »

co zastánce Babiše, to nevzdělaný vulgární blb

Tydlety kulty osobnosti nejsou nic nového, se vzděláním a blbstvím to nijak nesouvisí, podlehnou tomu i chytří lidé, ale pak to rozčarování, až to přejde. A ty škody co zůstanou...

Těm chytrým stačí jen ignorovat fakta, třeba: já mám koně, bílý koně, to jsou děti mý :)
Kampaň, účelovka, nepodepsal, Palermo, ODS, Kalousek, je líp a jsou na to čísla, nastudujte si to.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#138 Příspěvek od konosuke »

vemte ho ihned na mučidla ! natahujte ho na skřipec jako strunu - až poví pravdu ! (jinak s tím šmejdem pořádek nikdy nebude)
slyše o katu a skřikci - pan Brouček zesinal jako mrtvola...
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

#139 Příspěvek od weed_smoker »

Nějakej Babiš,to je podobný jako ty ostatní.Já bych chtěl za premiéra UFOMILOVNÍKA,to je teprve kousek :D

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#140 Příspěvek od Hydrawerk »

Naposledy upravil(a) Hydrawerk dne 05 pro 2018, 18:35, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#141 Příspěvek od Celeron »

weed_smoker píše:Já bych chtěl za premiéra UFOMILOVNÍKA
To je kdo? 8O
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Hydrawerk
Příspěvky: 7678
Registrován: 13 pro 2011, 01:00
Bydliště: Earth

#142 Příspěvek od Hydrawerk »

Mrkněte se taky někdy na Facebook, je tam hezky.
Přílohy
Vaclav Klaus diskuze.png

Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

#143 Příspěvek od weed_smoker »

Co dokáže SOS lokátor:
https://www.novinky.cz/krimi/491183-pol ... ighty.html

BTW.Znám UFOmilovníka jenom z agresorů,FB nevedu a tenhle díl jsem neviděl.Ten s tim kyvadlem je ale daBEST(link na agresory sem nedám,ten díl s kyvadlem je už příliš do erotiky - proti pravidlům).

Uživatelský avatar
houmr
Příspěvky: 858
Registrován: 01 lis 2016, 01:00
Bydliště: Dřísy nedaleko Staré Boleslavi

#144 Příspěvek od houmr »

Až se SOS v autech rozšíří, typoval bych, že policisté podobným způsobem budou vyjíždět do různých autoservisů garáží a vrakovišť. Podobně jako když dnes i po upozornění a proškolení nám přes nadřízené chodí informace, že nám někdo krade auto...
Stejně tak operátoři tísňového volání "milují" starší mobily, které bez SIMkarty volají 112 prakticky po zmáčknutí jediného tlačítka.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#145 Příspěvek od konosuke »

ne, tahle armáda arbeiterů to už nevytrhne, sice může makat 24h x 7 dnů, nestávkuje, nemarodí, nechlastá, nekrade (a neplatí daně)...ale ! nekupuje auta, TV, nábytek a knihy například, pro koho potom vyrábět budou ?
Přílohy
Anděla.jpg
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#146 Příspěvek od termit256 »

Pro jejich majitele prece :-)

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#147 Příspěvek od konosuke »

no ovšem, a ti majitelé místo platu a dividendy dostanou 10 televizorů které pak vymění na burze za 10 rohlíků (pokud se najde ten vůl co na podobnou transakci přistoupí)
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#148 Příspěvek od PotPalo »

V OBCHODĚ.
Kupující: "Jeden koberec."
Prodavač: "A co se tak mračíte, copak do toho koberce chcete zabalit mrtvolu?"
Kupující: "Jestli si nepospíšíte, budu potřebovat dva koberce."
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
kewin
Příspěvky: 459
Registrován: 21 zář 2008, 02:00
Bydliště: Jižní Morava....
Kontaktovat uživatele:

#149 Příspěvek od kewin »

Moje přítelkyně se mě ptala, proč se nemilujeme jako ve filmu……, tak jsem jí ošukal do pr-dele, párkrát jsem jí proplesknul, řval na ní sprostý nadávky, vystříkal se jí do obličeje a otřel si ocas do jejích koz… čímž se přišlo na to, že se nekoukáme na stejné filmy!

Розочка, мы женаты 10 лет, и мы занимаемся сексом только тогда, когда тебе нужны деньги… - А шо, это бывает не достаточно часто?

Zeman leze po kolenou na nádvoří Pražského hradu, sbírá kamínky a píská u toho. Nikdo neví co se stalo, tak Ovčáček volá Putinovi:+
„Vladimíre Vladimiroviči, máme nějaký problém s Milošem, nevíte co se děje?“
Putin to ověřuje a za chvíli volá zpátky:
„To nic, už je to OK, my jsme mu omylem poslali instrukce pro Lunochod“.

S kolegyní jsme se ve dveřích kuchyňky srazili tak nešikovně, že teď s napětím čekáme na výsledky těhotenského testu.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#150 Příspěvek od EKKAR »

kewin píše:...
Zeman leze po kolenou na nádvoří Pražského hradu, sbírá kamínky a píská u toho. Nikdo neví co se stalo, tak Ovčáček volá Putinovi:+
„Vladimíre Vladimiroviči, máme nějaký problém s Milošem, nevíte co se děje?“
Putin to ověřuje a za chvíli volá zpátky:
„To nic, už je to OK, my jsme mu omylem poslali instrukce pro Lunochod“.
....
Umíš si představit, kdyby mu poslali instrukce pro podmořskej automat na odposlouchávání podmořskejch kabelů - jak by bublal, kdyby hledal kabely na dně některý z kašen na hradních nádvořích...???? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A jeden z historie - budovatelský sny, kdo se podívá na budík v levým dolním rohu, vstávat do práce v půl osmý ráno, to je sen i dneska ...
Přílohy
plakát.jpg
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“