Strunová - nestrunová sekačka na trávu.

Problémy s elektrickým nářadím

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#16 Příspěvek od EKKAR »

termit256 píše:Mel jsem pred casem brigadnika ktery nemel lepsi napad nez dat misto struny odelove lanko. Nasledne pul dne tahal kousky ocelovych dratku z nohy. :-)
Za mne urcite nedoporucuju.
Poslal bych do riti takovýho brigádníka i s drátkama v hnátě. Jednoznačný nedodržení BOZP při práci se sekačkou. I blbá silonová šňůra odhodí kamínek nebo kousek jinýho tvrdýho matroše s dost velkou energií, aby nadělal paseku - a von si nevezme ani dlouhý montérky ...? Nasrat, tohle jsou základní bezpečnostní věci psaný k návodu u všeho motorovýho.

P.S. to s tím na koncích zacínovaným lankem z bowdenu jsme zkoušeli kdysi dávno, když jsem jako vyjukanej týnejdžr byl v půlce osmdesátek na praxi v místních drážních dílnách, dnes CZ LOKO nebo kýho vejra. Motorek 0,5kW a bralo to všecko, i větve a kmínky šeříku a černýho bezu u cesty ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#17 Příspěvek od termit256 »

To byl nejakej student od souseda tady odvedle, obcas jim davam takove prace kde si nemaji jak ublizit, nebo sem si to aspon myslel :-) On s tim doma na zahrade normalne dela a nejspis to ani nemyslel spatne, zdalo se mu ze struna moc ubyva, tak vymyslel zlepsovak. V kazdem pripade uz vi, ze tudy cesta nevede :-)

Odpovědět

Zpět na „Elektrické nářadí“