Video Panasonic NV-HD100

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
pejo
Příspěvky: 39
Registrován: 28 srp 2006, 02:00
Bydliště: Kolín

#16 Příspěvek od pejo »

jj, je to tak,jak psal mi-ro. Já to ohřívám dvěma páječkama současně na obou vývodech elytu. Už v tom mám praxi a zatím mi nic neprasklo, ale moc to nepotřebuje. A to už jsem jich pár dělal, za těch 10let.

Uživatelský avatar
pumpos
Příspěvky: 57
Registrován: 06 bře 2006, 01:00
Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

vcr

#17 Příspěvek od pumpos »

Tak to mám za sebou. Trošku jsem si to ulehčil tím, že jsem tu spoustu nožiček jednoduše přestříhl :wink: , vyměnil kondíky, dal jsem na radu a jsou tam tantaly a pak jsem to celé zase pospájel zpátky k sobě uplně přesně jak to bylo. No a výsledek - SUPER !! Funguje jako nové. Tak díky moc za rady a trpělivost se mnou.Mám fakt radost že to nemuselo skončit v popelnici. Ještě jednou DÍK.

Uživatelský avatar
LOYZA
Příspěvky: 543
Registrován: 20 úno 2006, 01:00
Bydliště: Kladno

Panasonik VCR

#18 Příspěvek od LOYZA »

Raději připomenu, že to sice má roky, ale je to video! Pořád se to vyplatí a díky mechanice a celkové konstrukci nemá konkurenta! No a až to pořádně opravíš, odměna je jistá v dalších rocích pohodového hraní. Preventivně bych dal nové kondíky do zdroje taky, mode přepínač a segment motoru schován pod šnekem, nasazen na hřídelce. Pak není problém! Hodně zdaru! Jo a opatrně s tím vyletováváním těch původních kondíků! Značené to je dobře a nejdřív pro jistotu u mínusů udělat fixem černé tečky na tu destičku, abys nezazmatkoval až tam budeš dávat nové. V nejhorším co najdeš, ale raději starší tantalové, mám jak už jsem psal, jen dobrou zkušenost!

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “