Mrkev z obchodaku Albert

Vše o nekvalitním materiálu, výrobcích, zboží. Vyslovení vlastního názoru na cokoliv a v mezích slušnosti není nijak v rozporu se zákony této země ani Pravidly EB. Vše ostatní jde automaticky směr koš.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#16 Příspěvek od Behemot »

nechal sem loni pozdě sázenou a málo rostoucí mrkev přes zimu a vyrejval to až na jaře, dopadlo to dobře, prej byla v pohodě a zdělala se do polívek :D ryl sem to už celkem brzo, tak v březnu, tak to eště moc nezačlo růst, ani dřevnatět :D

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#17 Příspěvek od Celeron »

Já jsem zase učinil zkušenost s rozdílem meruňek z obchodu a vlastnoručně utrženýma ze stromu. To co se prodává je nejspíš něco jinýho než meruňka, asi nějaká uměle vytvořená hmota bez chuti a zápachu, vůbec se to nedá porovnat.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1598
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od Behemot »

záleží na podmínkách asi, tudle sem si všiml, že dorosto pár dalších divokejch jahůdek - obvykle natrhám celé půl hrstě do centimetru velikosti, ale s intenzivní chutí

teď po deštích kdesi vyrostly další asi tři kusy, jedna měla skoro 3 cm - a chutnalo to jak zmoklej karton, prostě nic, nada

spousta intenzivně pěstované zeleniny se ustavičně leje, něco pomalu už ai pěstuje hydroponicky, naroste to velký, nacucaný vodou, tak to ale pak nemá žádnou chuť

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#19 Příspěvek od rnbw »

Minule som kupil v Bille slovenske marhule. Presne rovnaka chut, ako si pamatam priamo zo stromu. Je to urcite ina odroda ako zahranicne a navyse sa mozu oberat zrelsie.

Odpovědět

Zpět na „"Čínský" a jiný šmejd“