Pracka "HOOVER HW4 37AMBS/1-S" verzus "LG F2S

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#16 Příspěvek od rnbw »

Snad nebudu korejci dovazat plechy a kus betonu cez pol sveta. KIA je tiez korejska a vyraba sa v Ziline.

Uživatelský avatar
Vlafig
Příspěvky: 182
Registrován: 28 kvě 2019, 02:00

#17 Příspěvek od Vlafig »

Takový je bohužel dnešní svět. Bosch se vyrábí mimo jiné v Rusku, Polsku a Číně. Původem německé ledničky Liebherr pro východní trh se vyrábí hlavně v Bulharsku, u dalšího, včetně aut, ani nemluvím. S tím nic nenaděláme. Ať pračka slouží.

Uživatelský avatar
klikorka
Příspěvky: 41
Registrován: 02 lis 2010, 01:00

#18 Příspěvek od klikorka »

Pračku LG (F1409 tds) máme od roku 2009.Za 13 let provozu odešlo po 4 letech čerpadlo na kropení prádla v bubnu (350kč) a vloni jsem vyměnil 3 ks tlumičů bubnu (220 kč).Jinak nic.Jsme 4členná rodina+ se donedávna pralo i pro tchýni,takže byla prakticky po televizi nejpoužívanějším spotřebičem.Za mě spokojenost s LG.

Uživatelský avatar
kiklhorn
Příspěvky: 58
Registrován: 05 čer 2021, 02:00

#19 Příspěvek od kiklhorn »

Vrchem plněná Whirpoolka, něco s 1600 otáčkami a citlivý buben ke kašmíru blabla se rozpadla po třech letech. "betony". Nechal jsem to opravit a víceméně za cenu opravy šlá dál.

LG se sušičkou Made in China, jede už cca 6 let bez problému.
Jasně suší to blbě, buď moc nebo málo. Ale to už z principu, daň za nedostatek místa. Líbí se mi ovládání přes wifi, šetří čas. Naházím prádlo před odjezdem a až před návratem na dálku zapnu praní.

V druhém bytě klasická LG 12 let bez závady.

Nějaká nejlevnější Beko kupovaná narychlo příbuzenstvu (nepamatuju, 4 - 5000 ?) vydržela záruku, s tím jsem počítal. Pak mechanický problém s čerpadlem, pak těsnění, nic podstatného. Kupodivu jede šestým rokem.

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“