Jak formulovat "slušný oděv"

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
JiriTom
Příspěvky: 1199
Registrován: 26 dub 2017, 02:00

#16 Příspěvek od JiriTom »

Najdi si co znamená "měřit dvojím metrem". Pak možná pochopíš, že není rozdíl mezi příspěvkem crifodo a mým... :)

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#17 Příspěvek od Artaban001 »

Asi bych začal tím, že bych to nenazýval diskoplesem, ale nějakým vhodnějším názvem, který bude vzbuzovat vhodnější asociace. Pak tam můžeš přidat i ten dress code. Nebo tam dát vtipně znějící poznámku, že z důvodu probíhající prezentace se nedoporučuje vstup ve vytahaným triku a máš to ;-)

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od Hubert_79 »

Rozhodně bych ale na plakát (díky hloupé době a GDPR) dal poznámku, že návštěvníci souhlasí s tím, že z akce bude pořízen zvukový a obrazový záznam.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#19 Příspěvek od ZVUK2000 »

JiriTom píše:Najdi si co znamená "měřit dvojím metrem". Pak možná pochopíš, že není rozdíl mezi příspěvkem crifodo a mým... :)
Jenomže ostatní nedávají do každého příspěvků fotky s politiky :roll:

Uživatelský avatar
JiriTom
Příspěvky: 1199
Registrován: 26 dub 2017, 02:00

#20 Příspěvek od JiriTom »

Jaký je rozdíl mezi slovem a obrázkem?

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#21 Příspěvek od scorpions-cz »

Artaban001 DISKOPLES se nám právě líbí. Upozorní to na reprodukovanou hudbu a zároveň to není pouhá díza pro patnáctiletý. Pokud máš lepší nápad sem s ním.

Hubert_79 My žádnej záznam lidí pořizovat nebudeme. Jo máme pozvanou jednu zpěvačku na halfplaybeckový vystoupení a pokud bude ona souhlasit, tak si záznam jejího vystoupení pořídíme.

JiriTom Chtěl bych tě o něco požádat. Prosím do vláken, který založím já, nepřispívej.

Uživatelský avatar
JiriTom
Příspěvky: 1199
Registrován: 26 dub 2017, 02:00

#22 Příspěvek od JiriTom »

Tvé žádosti vyhovím, i když je stejně podivná, jako tvá unáhlená sprostá reakce na můj příspěvek k tématu vlákna. Drobná omluva z tvé strany by možná nebyla od věci... :)

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#23 Příspěvek od scorpions-cz »

Ano reakce byla sprostá, pro to, aby sis uvědomil, že tady většina fakt není zvědavá na tvoje politický fotky stažený z netu. Unáhlená nebyla, chtěl jsem reagovat na ty tvoje obrázky už v jiným vlákně, ale držel jsem se. Když jsi zaplevelil i moje vlákno tak jsem to už nevydržel.
Toť konec OT a dál prosím jen k tématu.

Uživatelský avatar
JiriTom
Příspěvky: 1199
Registrován: 26 dub 2017, 02:00

#24 Příspěvek od JiriTom »

Nevím odkud jsi nabyl dojem té většiny, ale ok, nechme to...

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#25 Příspěvek od PotPalo »

JiriTom píše:Jaký je rozdíl mezi slovem a obrázkem?
Asi ako medzi bleskom a hromom. Oboje vyjadruje to isté, ale je v tom sakra rozdiel. 8-)

Mne nejako nesedí kombinácia diskoples so spoločenským oblečením. Tak buď je to disko, teda tričká a texasky, alebo ples, teda garderóby a obleky. Diskoples je čo ako?
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#26 Příspěvek od rnbw »

To bude nieco ako mackopes. Rozhodne by som sa tomu oblukom vyhol :D

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#27 Příspěvek od scorpions-cz »

U nás měl diskoples celkem dlouhou tradici, ale pak (asi před 10 lety skončil) Tenkrát se i vyžadoval společenský oblek. Je asi jedno, zda je na podiu kapela, nebo DJ. Jasně na diskoplese se nehraje techno, haus a další nesmysly, ale třeba hudba 80 a 90 let + nějaká vhodná současná muzika. Klidně i serie s dechnou.
Jasně rifle s košilí, nebo slušným trikem, nám samozřejmě vadit nebudou. Ale dnes je móda chodit do hospody třeba ve značkovejch teplákách (ony stojí možná víc než ty texasky a tak je třeba všude ukazovat.) No a toto tam zrovna nechceme. A né jenom tepláky, rifle s rozkrokem pod kolenama a pod.

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#28 Příspěvek od scorpions-cz »

rnbw škoda, pozval bych tě. Teda pokud máš dost peněz na útratu :lol: :lol:

Uživatelský avatar
lesana87
Příspěvky: 3296
Registrován: 20 zář 2014, 02:00

#29 Příspěvek od lesana87 »

Tak když bys ho zval, tak bys to zatáh za něj, ne? :D

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#30 Příspěvek od Hubert_79 »

Tak nemyslel jsem, že si každého u vchodu vyfotíte a nahrajete. Ale spíš jestli uděláte pár fotek a ty se pak objeví třeba v místních novinách nebo tak nějak. Aby pak na vás někdo nenaběhl, že tam být zvěčněn nechtěl a podobně.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“