Zkušenosti s bílou technikou Samsung

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ringojr
Příspěvky: 29
Registrován: 25 dub 2015, 02:00

#16 Příspěvek od ringojr »

Beko určitě ne, protože jejich spotřebiče částečně se blížící parametrům co požaduji (ale ještě dost za nimi zaostávají vůči tomu Samsungu) se cenou už taky blíží cenám Samsungu v akci 2+1. Dá se říci že poměr "cena/výkon" je u těch Beko při požadovaných vlastnostech dokonce horší (v momentální akci) a negativních recenzí je dost. Fakt mi jde o to, zda ten Samsung v oblasti bílé elektroniky není z dlouhodobého hlediska taky taková "pozlacená sračka" jako některé čínské značky. :wink:

Uživatelský avatar
doktor365
Příspěvky: 1848
Registrován: 28 led 2006, 01:00

#17 Příspěvek od doktor365 »

Tchýně má ledničku BEKO 12 let a bez problémů. Já jsem koupil při rekonstrukci kuchyně všechny spotřebiče BEKO s pětiletou zárukou. Skončila minulý týden, všechno v pohodě krom myčky, to jsem tady řešil, nakonec to byla ptákovina přerušený kabel ve dveřích. Podle mě je to kus od kusu.

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#18 Příspěvek od bu2520 »

Samsung LG jsou si podobné jak vejce vejci. Velmi trpí na studeňáky převážně na smd součástkách, jen díky tomu zalití tam často ty součastky drží a mají kontakt. Co se týká Beka nejsou u něho žádné rezervy tak že pokud se k němu člověk chová velmi ohleduplně může chvilku vydržet. Ovšem mnoho dílů nejde sehnat, nebo jsou drahé jako hrom.

Uživatelský avatar
Petison
Příspěvky: 13
Registrován: 17 čer 2017, 02:00

#19 Příspěvek od Petison »

Beko určitě nebrat. Máma měla pračku Beko a po 2,5 letech v ní něco zajiskřilo a bouchlo a bylo po pračce. Neopravitelné. Naštěstí si při koupi zaplatila o rok delší záruku. Tak dostala voucher a koupila si v té prodejně jinou pračku.

Uživatelský avatar
Valdano
Příspěvky: 695
Registrován: 01 led 2023, 01:00
Bydliště: Česká Lípa

#20 Příspěvek od Valdano »

Já jsem v květnu 2022 koupil novou kombinovanou lednici Gorenje se zárukou 15 let na kompresor. Stará kombinovaná lednice Samsung po 17-ti letech provozu už definitivně odešla a za celou dobu provozu mi na ní dělali servis jen jednou, a to jen doplnění chladiva pár měsíců předtím než definitivně odešla. Tak uvidíme jak na tom bude ta Gorenje. :D

Uživatelský avatar
tatramacek
Příspěvky: 1875
Registrován: 07 pro 2007, 01:00
Bydliště: Kroměřížsko

#21 Příspěvek od tatramacek »

Od Samsungu bych bílou techniku nekoupil.

Pres pračky, lednice apod...

Na Beko nedám dopustit. Původní myčka, kterou má známá jede již desátým rokem, ostatní spotřebiče od Beka nám slouží bez problémů.
Audaces fortuna iuvat

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“