Mycka Miele G6060

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#16 Příspěvek od keemo »

no ono na tieto turecke kvelby mi pride ze sa blbo zhanali diely. kedysi som hladal elektroniku do nejakej pracky a nasiel som prd...

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#17 Příspěvek od p32 »

keemo píše:... to mi pripomina ludi co si kupia mustanga alebo inu zravu kravu a potom ich vidis stat na pumpe u stojanu s plynom... :D
To je ale o něčem jiném. Jenom si zkus spočítat přestavbu na plyn na své auto a na to jejich. Když na to mají, tak to nebude o penězích, ale spíše o nějakém jiném "pohodlí".
keemo píše:no ono na tieto turecke kvelby mi pride ze sa blbo zhanali diely. kedysi som hladal elektroniku do nejakej pracky a nasiel som prd...
To jsi právě na omylu. Kdysi jsem měl TV Sony originál japonce a vydržela fakt dlouho než jiní měli TV, na které se dalo i dívat. Dnes bych ale Sony opravdu nechtěl a to je právě o tom, co bylo kdysi a co je dnes.
Dnes je lepší fakt kupovat něco s tím, že za 5 a více let si koupíš novější a to stávající funkční někomu prodáš.

Uživatelský avatar
marat
Příspěvky: 278
Registrován: 06 srp 2009, 02:00

#18 Příspěvek od marat »

Měl jsem za to, že Miele se kupuje kvůli sociálnímu statusu...tedy hlavně si jí pořizují hypotékáři, aby se vidělo, že na to mají a v diskuzích na FB tvrdí, že se Miele neporouchává, protože jí mají rok a super.

Jinak tedy, Aeg-Elektrolux má náhradní díly za hubičku, když to tak čtu. Než kupovat drahé věci, tak radši opravitelné věci.

Odpovědět

Zpět na „Bílá technika“