Čím slepit gumové těsnění?

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#16 Příspěvek od BOBOBO »

Za minulého režimu vteřiňáky pro plebs neexistovaly . No a tam , kde je vlastně kroužek stlačen do přesného lícujícího prostoru , mělo lepidlo jen funkci udržet to pohromadě pro montáž a potom to těsní masou . Když si šlověk představí , že těsní s klidem 200atm v průměru 2mm . Ale musí to být přesné . Každý musí dle reálu zvážit , co si může dovolit .

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#17 Příspěvek od Celeron »

BOBOBO píše:Za minulého režimu vteřiňáky pro plebs neexistovaly .
Špatně. Za bolševika se dal v Drogérii občas koupit vteřiňák Varibond, 3 g plecjová tubička za pajsku. Rovněž PU pěna ve spreji, velká za 200. Při tehdejších platech to byl docela nářez. Jo a taky se mě podařilo koupit v drogérii lepící necesér Bison, bylo v něm asi 15 druhů lepidel, co Bison tehdá vyráběl. Třeba lepidlo na měkčený PVC na opravu dětských nafukovacích hraček bylo tenkrát přímo zjevení.

Na O-kroužky je speciálka od Loctite 406.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#18 Příspěvek od BOBOBO »

Jo , ono šlo koupit vše . I auto , televizi , šicí stroj , LPčka ze západu , bourací kladivo , mražák , i výjezdní doložku . JO . Ale ne pro všechny . A na takovýhle blbosti bolševik dojel .

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#19 Příspěvek od Celeron »

Tak zrovna v tý bydžovský drogérii jsem žádnou protekci neměl a bylo to normálně v regálu. Sice jen den, dva kvůli ceně a neznalosti k čemu to je ale bylo.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Odpovědět

Zpět na „Poradna“