Další nesmyslná opatření EU

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
JirkaZ
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1429
Registrován: 26 úno 2021, 01:00

#16 Příspěvek od JirkaZ »

Ekkare, nepiš bolševikovi návodné texty ;-)

Orwell to taky myslel jako výstrahu a hle, jak to dopadlo...
Kdo chce, hledá způsob;
kdo ne - hledá důvod.

Ze dvou možností často volím tu třetí.

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#17 Příspěvek od ZVUK2000 »

TeslaPC píše: Jestli to tady bude takhle pokračovat a pujde to dál tímhle směrem tak se odsud odstěhuju někam doprič, mimo EU, třeba do rumunska tam maj všechno co já chci, a takovejch státu ("nevyspělých států") je v evropě dost.
Nevím kde leží rumunsko, ale Rumunsko je v EU :D

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#18 Příspěvek od rnbw »

Zakazu predavat uhlie beznym ludom, bude sa dodavat len do elektrarni na nabijanie ekologickych elektromobilov...

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#19 Příspěvek od p32 »

Nebo se bude jezdit do Polska na nákupy a v mezičase se tam pár kbelíků nakope. :lol:

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od ZdenekHQ »

@rnbw: Přesně tak. "Český" elektromobil má výfuk v Prunéřově...
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
milosak
Příspěvky: 425
Registrován: 27 lis 2018, 01:00
Bydliště: Praha zapad

#21 Příspěvek od milosak »

ZdenekHQ píše:Peksa dokázal něco, co jen málokdo. Přesvědčil mě, že Piráti jsou opravdu eurohujerští zelení šašci. Měl jsem o nich lepší mínění.
Piráti jsou jen převlečený zelený, ale jinak stejná pakáž. Jenom nevim kam
zařadit mladýho Stropnickýho ..... :D

Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#22 Příspěvek od Yarda1 »

Vy taky všude hledáte problémy. Tak poručíme větru dešti. Vybavuje se mi, že snad někde vyhrál volby někdo, kdo měl ve volebním programu heslo: "Všem cyklistům vítr v zádech".
Já už to nějak doklepu a co se týká potomků dobře jim tak. Kdo je nutil aby se narodili do takového bordelu?
Naposledy upravil(a) Yarda1 dne 15 bře 2023, 21:27, celkem upraveno 1 x.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Uživatelský avatar
TeslaPC
Příspěvky: 226
Registrován: 08 srp 2022, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#23 Příspěvek od TeslaPC »

ZVUK2000 píše:
TeslaPC píše: Jestli to tady bude takhle pokračovat a pujde to dál tímhle směrem tak se odsud odstěhuju někam doprič, mimo EU, třeba do rumunska tam maj všechno co já chci, a takovejch státu ("nevyspělých států") je v evropě dost.
Nevím kde leží rumunsko, ale Rumunsko je v EU :D
Rumunsko je v Eu? Nebudu se hádat, ale že by státu v eu procházely věci který se dějou v rumunsku? Mám na mysli věci související s ekologií.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#24 Příspěvek od EKKAR »

ZdenekHQ píše:@rnbw: Přesně tak. "Český" elektromobil má výfuk v Prunéřově...
Případně v Chvaleticích nebo Mělníku, co?
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#25 Příspěvek od p32 »

TeslaPC píše:
ZVUK2000 píše:
TeslaPC píše: Jestli to tady bude takhle pokračovat a pujde to dál tímhle směrem tak se odsud odstěhuju někam doprič, mimo EU, třeba do rumunska tam maj všechno co já chci, a takovejch státu ("nevyspělých států") je v evropě dost.
Nevím kde leží rumunsko, ale Rumunsko je v EU :D
Rumunsko je v Eu? Nebudu se hádat, ale že by státu v eu procházely věci který se dějou v rumunsku? Mám na mysli věci související s ekologií.
Ano, Rumunsko je v EU. Ale už se pracuje na Ukrajině, potom na Rusku a Bělorusko tam už vleze samo. :lol:

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#26 Příspěvek od Kremik »

Když na to přijde, svýho dřeva mám dost a pořád mi přirůstá. Už jsem však někde narazil i na to, že i dřevo by mohlo někomu vadit. No postavené na hlavu. Naštěstí fyzika je jenom jedna a zatím si do své funkce nenechává kecat. Ovšem lidská blbost je nezastavitelná. Když člověk koukne do dějin a uvědomí si, že člověk je pořád tentýž model, pak je mu jasné, že možné je úplně všechno. Logika není důležitá, vládne chamtivost a moc. Je to pořád stejné, ať už se jedná o jakýkoli politický model. Jádro pudla je tedy jinde.

Uživatelský avatar
vicious
Příspěvky: 635
Registrován: 10 srp 2007, 02:00
Bydliště: 3 km od Humenného

#27 Příspěvek od vicious »

Drevo a uhlie bude nanič, keď sa prestanú vyrábať a dovážať kotly a pece, vrátane náhradných dielcov. Doteraz používané spotrebiče skončia na rôzne závady (to sú tie inzeráty na bazoši typa "kúpim zadný článok na Viadrus") a čo potom? Ďalej u novostavieb plne postačí, ak si tam niekto dorobí komín, tak to neskolauduje (t.j. nie je to podľa projektu a do projektu komín nikto nenakreslí, ak to bude zakázané). U existujúcich domov sa to vyrieši nejakou dodatočnou daňou/pokutou (daň z komína, dymovodné, prípadne v angličtine čimní taks.

Uživatelský avatar
MiraSt
Příspěvky: 1202
Registrován: 19 dub 2008, 02:00
Bydliště: Fryčovice

#28 Příspěvek od MiraSt »

TeslaPC píše:Hodně štěstí jsem zvědavej jak mě k tomu donutěj :lol:
Počkej až to tady zkopíruju co mi přišlo. :-(
>>Kdo je nutil aby se narodili do takového bordelu?
<< No přece ty jak jsi oplodňoval! :-) :-)
Naposledy upravil(a) MiraSt dne 15 bře 2023, 20:15, celkem upraveno 1 x.
Posílal jsem elektřinu horníkům. Už dofárali. Důl Staříč - Paskov. Gravidity se nekoná. Na jaře 2023 zásyp. 20.4.2023 vyjel z dolu poslední vozík. 2.5.2023 se zastavuje hlavní ventilátor.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#29 Příspěvek od ZdenekHQ »

@Kremik: Jo, já hledal ten článek, že topení dřevem v krbech zabíjí naše děti, ale ten odkaz mám asi v jiným PC. Ale já to najdu, aby bylo vidět, čeho všeho je schopná eko-propaganda.

Takhle zhnusit lidem normální ekologický přístup k přírodě dokážou jen politici. A peníze.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
TeslaPC
Příspěvky: 226
Registrován: 08 srp 2022, 02:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

#30 Příspěvek od TeslaPC »

p32 píše:
TeslaPC píše:
ZVUK2000 píše: Nevím kde leží rumunsko, ale Rumunsko je v EU :D
Rumunsko je v Eu? Nebudu se hádat, ale že by státu v eu procházely věci který se dějou v rumunsku? Mám na mysli věci související s ekologií.
Ano, Rumunsko je v EU. Ale už se pracuje na Ukrajině, potom na Rusku a Bělorusko tam už vleze samo. :lol:
Jsem zvědavej jak se jim tam povede dostat rusko, pochybuju že ty se od nich nechaj takhle buzerovat.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“