měkké vodiče k měřícím hrotům

Přístroje, součástky, náhradní díly. Náhrady součástek, kompatibilita apod.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#16 Příspěvek od bu2520 »

V TME mají výběr a jsou luxusní.

Uživatelský avatar
Valdano
Příspěvky: 695
Registrován: 01 led 2023, 01:00
Bydliště: Česká Lípa

#17 Příspěvek od Valdano »

mi-ro píše:Ok ale raději bych někde osobně abych to viděl a mohl osahat.
bu2520 píše:V TME mají výběr a jsou luxusní.
Tazatel psal, že si chce ty kablíky osahat než je koupí a pochybuji, že by kvůli tomu jezdil někam do zahraničí. TME má v ČR pouze obchodní kancelář kde není žádné zboží a žádná kamenná prodejna ani sklad TME pro veřejnost v ČR není. Takže TME v jeho případě asi nepřipadá v úvahu.

Jak už zde psal JirkaZ. Tyhle silikonové kablíky různých průřezů mají obvykle v modelářských prodejnách tj. tam kde prodávají různé RC modely letadel, lodí, aut i různé díly a kabeláž na stavbu vlastních RC modelů. Takže stačí když se staví v některé z modelářských prodejen v jeho okolí a tam si tyto kablíky může osahat a pokud mu budou vyhovovat tak i rovnou koupit.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#18 Příspěvek od Celeron »

Valdano píše: Takže stačí když se staví v některé z modelářských prodejen v jeho okolí a tam si tyto kablíky může osahat
No jasně, pojede kvůli tomu 60 km do nejbližší prodejny, když mu je můžu ukázat já cca 600m od jeho servisu. Ale asi ho to až zas tak nepálí, dosud se neozval.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#19 Příspěvek od mi-ro »

Jirko, nejsem na věšáku!! Ale dík, určitě se stavím! Podívám se i V Modeláři v HK a uživatel mojza mi slíbil něco poslat. Tak snad nakonec něco vyberu. Díky všem za info! Pak napíšu jak to dopadlo.
..to bude jen ňákej odpůrek

Odpovědět

Zpět na „Sháňka po přístrojích, součástkách nebo náhradních dílech“