Ochrana proudové a napěťové smyčky

Měřáky, automatizační technika, regulační technika

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Valdano
Příspěvky: 695
Registrován: 01 led 2023, 01:00
Bydliště: Česká Lípa

#16 Příspěvek od Valdano »

jova1 píše:Do ústředny se mi moc hrabat nechce. Má 16 vstupů, používáme zatím 14.
Když tak koukám na přepěťové ochrany SALTEK pro datové, signálové a telekomunikační sítě tak pro 14 vstupů to bude asi za pěkný ranec, ale profi řešení holt něco stojí tj. s tím se musí počítat. Arduino je pro bastlíře a s profi řešením se samozřejmě nemůže srovnávat, ale jelikož jsme na ebastlírně tak jsem ho prostě zmínil. Nicméně i tak se domnívám, že by bylo vhodné oddělit napájení čidel od ústředny a galvanicky oddělit všechny signálové vstupy ústředny a k tomu bych doporučil pro vaše účely v profi provedení třeba SIXISOL200 a SALTEKY bych k tomu doporučil navíc jako doplňující ochranu. Když vám pak odejde jeden SALTEK případně i se SIXISOLEm tak to nebude takový ranec jako za celou ústřednu.

Přímo do ústředny byste hrabat nemusel akorát by se přepojily přívodní kabely od čidel. Oddělené napájení pro čidla, galvanické oddělovače SIXISOL a přepěťové ochrany SALTEK by se umístily do samostatného nového rozvaděče v pro tento účel vhodnějším kovovém provedení, který by se umístil pokud možno někde poblíž toho rozvaděče s ústřednou. Kabely od čidel, které nyní vedou do rozvaděče ústředny by se přepojily do toho nového rozvaděče a z něj by pak vedly už galvanicky oddělené signály do rozvaděče s ústřednou.

Uživatelský avatar
jova1
Příspěvky: 1207
Registrován: 20 pro 2007, 01:00
Bydliště: Chýnov - to je kousek od Tábora
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od jova1 »

Tak jsem sundal kryt a vyfotil ty vstupy. Nic, co by mi připomínalo nějakou přepěťovou ochranu, jsem tam nenašel :(
Přílohy
DSC_0003.jpg

Uživatelský avatar
Valdano
Příspěvky: 695
Registrován: 01 led 2023, 01:00
Bydliště: Česká Lípa

#18 Příspěvek od Valdano »

Zdroj: MĚŘICÍ, ZÁZNAMOVÁ A ŘÍDÍCÍ ÚSTŘEDNA MS6, Návod k použití
9.4.3 Parametry jednotlivých vstupních rozsahů

Vstup pro měření stejnosměrného proudu v rozsahu (4 až 20) mA
Vstupní odpor: 110 ohmů (mezi svorkami COM a GND)
Proud při zkratu svorek +Up a COM:
v okamžiku zkratu cca 130 mA, po cca 10 sec omezen na cca 40 mA (platí pro přepínač v poloze +24 V)
Napájecí napětí pro pasivní snímač mezi svorkami +Up a COM:
cca 22 V při proudu 4 mA a cca 19 V při proudu 20 mA

Vstup pro měření stejnosměrného napětí v rozsahu -10 V až +10 V
Vstupní odpor: cca 10 megaohmů.
Zdroj: Katalogový list
Poznámka: Vstupy nejsou galvanicky odděleny. Pokud potřebujete galvanicky oddělené vstupy, potom si vyberte měřící ústřednu MS55D.
Podle katalogového listu vstupy nejsou galvanicky oddělené. Tomu odpovídá i ten vámi již dříve uvedený obrázek, který je přímo z toho návodu k ústředně tj. takto vypadá zapojení vstupů uvnitř té ústředny.

Obrázek

Možná by to chtělo ještě se pokusit identifikovat popisy švábů, které obsahují AD převodníky, pokusit se pak najít k nim datasheety a případně z nich zjistit jak moc jsou ty jejich vstupy háklivé.

Případně se zkuste poptat přímo na technické podpoře výrobce viz tento odkaz jestli Vám k tomu něco poradí oni. Když vám vstupy na té ústředně odcházejí prakticky každý rok tak nejspíš budou mít podobné problémy i někteří další jejich zákazníci a na technické podpoře by s tím tedy už měli mít nějaké zkušenosti a dokázat poradit nějaké vyzkoušené řešení, které s touto ústřednou spolehlivě předchází neustálému opakování tohoto problému.

Uživatelský avatar
jova1
Příspěvky: 1207
Registrován: 20 pro 2007, 01:00
Bydliště: Chýnov - to je kousek od Tábora
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od jova1 »

HF_Tech píše:...
Pak je možnost udělat si vlastní desku ochran. Na vstupu jiskřiště, za tím tlumivka nebo odpor, trubičková pojistka a pak transil. Ale zase to vyžaduje nějak kulturně nainstalovat do rozvaděče a správně propojit země s ústřednou a ošetřit napájení.
...
Myslel jsi to zapojit třeba takto?
Přílohy
nový-1.png

Uživatelský avatar
jova1
Příspěvky: 1207
Registrován: 20 pro 2007, 01:00
Bydliště: Chýnov - to je kousek od Tábora
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od jova1 »

Ani nikdo jiný neporadí? Jestli to mám dobře, tak bych potřeboval alespoň vědět, jaké hodnoty by měly mít transily a rezistory.

Odpovědět

Zpět na „Měření, regulace a automatizace“