Číim likvidovať túto háveď.

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
GeXeS
Příspěvky: 246
Registrován: 09 črc 2020, 02:00
Bydliště: jižní Morava

#16 Příspěvek od GeXeS »

Všechno se dá vyzabíjet, bohužel. Jestli to tiktakovi za to stojí, ať si vraždí (já včera našel své oblíbené obrovské hnízdo mravenců u cesty polité nějakou hořlavinou, nahoře ležely hromádky desítek spálených mravenců, několik posledních přeživších zmateně lozilo po nich... ledviny bych tomu neznámému hajzlovi vydloubal jeho vlastními vyraženými špičáky). Naštěstí zrovna ruměnice není početně ohrožená, takže jeden chamtivý zahrádkář populaci neohrozí. A jo, věřil bych, že si občas do nějakého ovoce ďobne, ale že by mi to trhalo žíly... těch jahod na záhonku mnohem víc zplesniví.

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#17 Příspěvek od kejki »

Já se domnívám, že lezou do děr po slimácích pro vodu.

Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

#18 Příspěvek od tiktak1953 »

U mna jahody neplesneju ,tu by skor vyschli ,keby ich nepolieval niekolkokrat za sezonu nez splesneli ,lebo nestihnu.Jak som zakryl s tou havedou to hnojisko ciernov foliov,tak vonku je ich už len za den do desat!Co sa deja vo vnutri po tme nechapem.
Vcera sa rozpravali dvaja vcelari ,ako im osy likvidovali v lani vcely!Lietali aj do ula coby dub, a tam to nicili.Aj vonku na uli ich vraj škrtili jedna radost.Jednemu ostala z tridsat rodin od vlani len jedna!A ze jeto aj inde podobne zial,medu nebude na slov.Okrem osi ich likvidovalo aj nevedia este co. Aj osy su uzitocne?Ako pre koho nie?Mne by narobili zo sršnami na stolovom hrozne,broskyniach keby to ne....,vela skody!Mali aj lapace na osy, vo flaskach s vodou, medom,sirupom ich nachytali stovky a aj tak vela nepo!
........................................................................
Jahodkov mavame dost ,ale ich musim chranit aj pred drozdami cely den! Taky su drzi, ze kusok pat metrov odomna ich zeru ,ked ponich nieco nehodim.V lete ich mrazime lebo nestihame hned robit lekvar.Je tu ina surna robota.Aj PP tu z EB som z lekvaru jahod,ako aj neake zavaraniny,zemiaky,mrkvu za bananovu krabicu poslal pred mesiacom,nestazoval si zeby bol zly.Ja rozdam radsej chudobnym, ako to ma zozrat ta haved co bere hotove, ako komacovia po nebohom!!! Nic mi PP neposlal,ale mi rad pomoze ked nieco neviem na fore a on to viee,PP dik este raz ze pomahas,pomahate aj druhi!!Kazdemu balik poslat nemozem,palenku nechcel!!
Zbieram hlavne nefunkčné náramkové hodinky PRIM,prípadne rôzne opravím.

Uživatelský avatar
doga
Příspěvky: 132
Registrován: 26 bře 2018, 02:00
Bydliště: okr. Bruntál

#19 Příspěvek od doga »

Ty si po své orné půdě rozlíváš benzín a ředidlo??? A teď přemýšlíš, jaký ještě větší svinstvo by sis tam nalil???
To je generační problém, jako "spalování" vody v listí a větvích, natírání vyjetým olejem atd. ale dá se to překonat.
Já mohu jen poradit aby ses zastavil a zamyslel se.
Přeji hodně štěstí s nějakým jiným méně destruktivním řešením.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#20 Příspěvek od p32 »

doga píše:To je generační problém, jako "spalování" vody v listí a větvích,
To jsem ještě neslyšel. O co vlastně jde?

Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

#21 Příspěvek od tiktak1953 »

[quote="tiktak1953"] Skusil som nato co bolo po ruke na zahrade kvapnut teda benzin,riedidlo a ani si nic nevsimli.dik.
-------------------------------------------------------
Precitaj si doga lepsie co som napisal,lebo nie po zahrade som tu haved polieval ,ale len na jeden dva kusy!Takze tak,zahradu si chraníáim a nezamorujem. Nestiekam zeleninu,ovocie skoro vobec.Teda je skoro eko,a to co vy kupujete na trhu,obchodoch sa neda porovnat s mojov v kvalite. Na pohlad nie su moje tak krasne, najdu sa aj jabka ,ceresne s cervajzmi,ale za to eko to stoji! Z obchodu to krasne ovocie zeleninu proste by nezezral,radsej vyhodim cervika z jablka,a ceresnu zjem aj s masom!
Zbieram hlavne nefunkčné náramkové hodinky PRIM,prípadne rôzne opravím.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“