DIGI TV satelit

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
miroja
Příspěvky: 1779
Registrován: 28 úno 2006, 01:00
Bydliště: SK, Liptov/Tekov

#16 Příspěvek od miroja »

felda píše:Na slovenské programy stačí zadať ručné ladenie
Intelsat 1002
frekv. 12399
pol. H
S.R 28000
FEC 7/8
To všetko Uložiť, a potom vyhľadať
No myslim, ze takto by to asi neslo. Namiesto Intelast 1002 by tam mal byt Thor.

Uživatelský avatar
felda
Příspěvky: 120
Registrován: 16 úno 2006, 01:00
Bydliště: SK

#17 Příspěvek od felda »

Intelsat-1W
Thor -0,8W
Rozdiel je tam 0,2stupňa,takže sa dá prijímať obidve družice bez otáčania.
Pokiaľ je zadané ručné ladenie,tak prijímač vyhľadáva podľa zadanej frekv.
Ak je zadané automatické ladenie tak to nenájde,lebo hľadá transp. z družice

Uživatelský avatar
miroja
Příspěvky: 1779
Registrován: 28 úno 2006, 01:00
Bydliště: SK, Liptov/Tekov

#18 Příspěvek od miroja »

OK, beriem spat. Nevsimol som si, ze je to prepnute v mode rucneho ladenia.

Uživatelský avatar
Lepo
Příspěvky: 243
Registrován: 01 dub 2006, 02:00

#19 Příspěvek od Lepo »

Vsem moc dekuji za vycerpavajici odpovedi! Diky

Uživatelský avatar
janko_popoli
Příspěvky: 15
Registrován: 02 kvě 2006, 02:00
Bydliště: web
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od janko_popoli »

ahoj ludia :)

no mam taky mali problem. no nie ja ale moj ujo, ma DIGI TV uz neaky cas a vsetko v pohode az doteraz, prisiel v noci opity a nieco postlacal na dialkovom a od vtedy mu to nejde :D najhorsie je ze si to napamata :D

takze to najhlavnejsie v primaci ma dve karty, aby mohol pozerat aj on aj vo vedlajsej izbe tam to ide v poho len unho nie !
idu len programi ako nautik, patriot, ct24
ked chce prepnut na markizu alebo stv tak mu najprv vypise zakodovany program a chyba CA modulu ( niecom si isty ci je to CA )

ked sa prehodi do zoznamu kanalov tak mu nejdu vsetky programi pri ktorych je zobrazeny dolar ( alebo ako by som to nazval ... take esko S v zltom poli) predtym mu to islo bez problemov

skusali sme znovu naladit kanale ale nemoholo to stale to iste idu mu iba tie programi pri ktorych to esko nie je zobrazene

nepomohlo by keby sa da aktualizovat firmware ? nerozladi sa to aj v tej druhej izbe ???
ake je riesenie ?
ako postupovat ?

diky vsetkym a za kazdu jednu radu :)
Americké súčiastky, ruské súčiastky, všetky vyrobil TAIWAN :D

Uživatelský avatar
jano2
Příspěvky: 1748
Registrován: 28 pro 2006, 01:00
Bydliště: Orava,sever

#21 Příspěvek od jano2 »

Myslim ,že tam ma dva tunery,vstupne jednotki,každa je na svoj kabel pripojena na antenu.Skontroluj to pripojenie,či jevporiadku.Vyskušaj prehodit navzajom tie kox.kable.
Malo toho viem,radšej sa spytam.

Uživatelský avatar
jano2
Příspěvky: 1748
Registrován: 28 pro 2006, 01:00
Bydliště: Orava,sever

Re: DIGI TV satelit

#22 Příspěvek od jano2 »

Lepo píše:Zdravím, mám DIGI TV a zatím jsme spokojeni. Kámoš ho má také a tvrdí, že mu při instalaci nějakým kódem pustili několik dalších volných stanic a skutečně jsem viděl, že mu jdou další jiné než mě. JE TO MOŽNÉ? Konvertor, přijímač i platby má stejné jako já. Moc děkuji za info, třeba i privátní zprávou.
Kolko maš programov,ktore ti idu?
Malo toho viem,radšej sa spytam.

Uživatelský avatar
janko_popoli
Příspěvky: 15
Registrován: 02 kvě 2006, 02:00
Bydliště: web
Kontaktovat uživatele:

#23 Příspěvek od janko_popoli »

jano2 píše:Myslim ,že tam ma dva tunery,vstupne jednotki,každa je na svoj kabel pripojena na antenu.Skontroluj to pripojenie,či jevporiadku.Vyskušaj prehodit navzajom tie kox.kable.
no neviem ci presne chapem to co pises myslis na prepojenie z primaca k televizoru alebo zo satelitu k primacu ? no z primaca k televizoru je CINCH - CINCH
ale ked spominas koaxial tak to je zo satelitu k primacu tak s tym nikt nic nerobil iba to co som napisal vyssie ale pozrem sa nato ci je spravne zapojeny,(ale az cez vikend bo az vtedy s nim budem) ale ked idu aspon neake kanale tak musi byt spravne nie ???

diky moc a prosim ta skus to opisat podrobnejsie
Americké súčiastky, ruské súčiastky, všetky vyrobil TAIWAN :D

Uživatelský avatar
jano2
Příspěvky: 1748
Registrován: 28 pro 2006, 01:00
Bydliště: Orava,sever

#24 Příspěvek od jano2 »

Ak maš priimač z dvoma vstupmi,tak su tam dva vstupne diely a hlavička je tiež dvojita.Tak že možeš nezavisle sledovat na dvoch TV rozne programy.Je tam aj dvojite vedenie koax.kablu a tie skus prehodit navzajom,tym zistiš ,či nie je vadna hlavička ,alebo jeden zo vtupov.
Malo toho viem,radšej sa spytam.

Uživatelský avatar
paprika007
Příspěvky: 22
Registrován: 15 čer 2005, 02:00

#25 Příspěvek od paprika007 »

neprehodil náhodou karty medzi sebou?alebo ešte jedna vec -skontroluj či sú karty správne zasunuté! každý tuner v hyundayi je párovaný s jednou kartou! čau pokial tí idu čt24 -to ide i bez karty,satelit je v poriadku,skus ho ešte vytiahnuť z eletriky a počkaj minutu a potom ho zapni ,niekedy to pomože-čau. :D

Uživatelský avatar
janko_popoli
Příspěvky: 15
Registrován: 02 kvě 2006, 02:00
Bydliště: web
Kontaktovat uživatele:

#26 Příspěvek od janko_popoli »

jano2 píše:Ak maš priimač z dvoma vstupmi,tak su tam dva vstupne diely a hlavička je tiež dvojita.Tak že možeš nezavisle sledovat na dvoch TV rozne programy.Je tam aj dvojite vedenie koax.kablu a tie skus prehodit navzajom,tym zistiš ,či nie je vadna hlavička ,alebo jeden zo vtupov.
ok vyskusam to ale ak by sa nic nezmenilo ake je dalsie riesenie ? diky moc
Americké súčiastky, ruské súčiastky, všetky vyrobil TAIWAN :D

Uživatelský avatar
janko_popoli
Příspěvky: 15
Registrován: 02 kvě 2006, 02:00
Bydliště: web
Kontaktovat uživatele:

#27 Příspěvek od janko_popoli »

paprika007 píše:neprehodil náhodou karty medzi sebou?alebo ešte jedna vec -skontroluj či sú karty správne zasunuté! každý tuner v hyundayi je párovaný s jednou kartou! čau pokial tí idu čt24 -to ide i bez karty,satelit je v poriadku,skus ho ešte vytiahnuť z eletriky a počkaj minutu a potom ho zapni ,niekedy to pomože-čau. :D
nie nie karty sa nemenili a kariet sa nikto nedotkol od vtedy co ich tam zasunul monter, nie s kartami sa nic nerobilo a ohladom toho vypnut to z elektriky tak to bolo bez prudu aj dva tyzdne a nic sa nezmenilo stale to iste
ale aj tak diky skusim ju vytiahnut a znovu zasunut :)
Americké súčiastky, ruské súčiastky, všetky vyrobil TAIWAN :D

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “